Boğaç Erkan kullanıcısının son içeriği

1. Boğaç Erkan

2006 Model T5 İçin Çekyat

Merhaba. Uzun zamandır forumu takip etmiyorum ne yazık ki. Utanç içerisinde itiraf etmeliyim ki, sanırım işi düşünce uğrayanlardanım. Malum, iş güç, para durumlarından yol yapamamak falan derken uzak kaldım. Elimden geldiğince aramaya çalıştım ve bir yerler az sonra soracaklarıma benzer sorulara...
  2. Boğaç Erkan

Transporter ile Türkiye - Yunanistan - İtalya

Ynt: Transporter ile Türkiye - Yunanistan - İtalya Sevgili Dostlar, Çok uzun sürdüğünün ben de farkındayım ama belki birilerine faydası olabilir diye düşünerek haber vermekten alamadım kendimi: Bir buçuk yılın ardından, az önce blogumu tamamlayıp, bütün yolculuğumuzu anlatmış oldum...
  3. Boğaç Erkan

Kişisel Galeri (Boğaç Erkan)

Ynt: Kişisel Galeri (Boğaç Erkan) Yılmaz Bey'den sonra forumun normale dönmesi sanırım zaman alacak... "Rüzgâr gibi geçti," derken bu tür bir şeyi kastetmişler galiba. :) http://www.ankira.com/gfx/gezenbilir/florence.jpg
  4. Boğaç Erkan

Kişisel Galeri (mudman)

Ynt: Kişisel Galeri (mudman) Sevgili Tuğrul Bey, inanmazsınız son gönderdiğinizi de çok beğendim. Yanılmıyorsam bu da bir HDR, tek kareden çoğaltarak mı yaptınız? Bence diğer HDRlerinize göre renkler çok daha doğal çok daha dengeli olmuş.
  5. Boğaç Erkan

MSNBC 2004 Fotoğrafları

Ynt: MSNBC 2004 Fotoğrafları Yılmaz Bey, bu ne hız... Başımızı (en azından benimkini) döndürdünüz.
  6. Boğaç Erkan

Ankara'dan Sıcağı Sıcağına Kar Görüntüleri

Ynt: Ankara'dan Sıcağı Sıcağına Kar Görüntüleri Özür dilerim, bir parça alakasız olacak ama â kararkterini yazmak için klavyenizdeki Alt tuşunu basılı tutup sağ taraftaki sayılardan 0226 yazmanız yeterli olacaktır. :)
  7. Boğaç Erkan

Ynt: Kişisel Galeri (Boğaç Erkan) Çok teşekkürler, iltifat ediyorsunuz :)
  8. Boğaç Erkan

Ynt: Kişisel Galeri (Boğaç Erkan)
  9. Boğaç Erkan

Ynt: Transporter ile Türkiye - Yunanistan - İtalya Galiba gitmek, yazmaktan daha kolay... Ben de bazen çok tembellik ediyorum. Bizim gezinin son birkaç gününü yazmam gerekiyor ama bir türlü elim gitmiyor. Ama kararlıyım, hepsini tamamlayacağım. En son Floransa'yı yazdım...
  10. Boğaç Erkan

Ynt: Transporter ile Türkiye - Yunanistan - İtalya Sevgili Ercüment Bey, yazdıklarınızı zevkle takip ettim. Sanırım bütün yolculuklar aşağı yukarı hedeflenen şekilde tamamlandı ve bu başlık altında yazılan tüm seyahatler kazasız belasız sona ermiş oldu. Bakalım önümüzdeki sene neler olacak...
  11. Boğaç Erkan

29 Ekim Havai Fişek Gösterisi

Ynt: 29 Ekim Havai Fişek Gösterisi Çok güzel fotoğraflar var. Paylaşımınız için teşekkürler. Epey güzel bir gösteri olmuş galiba, keşke orada olabilsem ve çıplak gözle seyeredebilseydim.
  12. Boğaç Erkan

Ynt: Transporter ile Türkiye - Yunanistan - İtalya Caner Bey, bir yayıncı ve bu türgezilere meraklı olan biri olarak kitabınızdan bihaber olmak utanmama neden oldu. Desteğiniz ve güzel sözleriniz için teşekkürler.
  13. Boğaç Erkan

Ynt: Transporter ile Türkiye - Yunanistan - İtalya Ferhat Bey, bana zaten çok yardımcı oldunuz. Ben zaten Doğan Kitap için çeviri yapıyordum, gördüğüm kadarıyla Tarık Minkari'nin katibını Doğan Kitap yayınlamış. Bir ara editörümle konuşacağım. Teşekkürler.
  14. Boğaç Erkan

Ynt: Transporter ile Türkiye - Yunanistan - İtalya Ferhat Bey, aklıma geldi... bütün yazılarınızı **'e mi koyuyorsunuz? Ben bogacerkan.net adresini alıp, istediğim gibi düzenlemeyi planlıyorum. Bence, eğer yazmaya devam etmek istiyorsanız ve yazdıklarınızı paylşmak hoşunuza gidiyorsa...
  15. Boğaç Erkan

Ynt: Transporter ile Türkiye - Yunanistan - İtalya Sevgili Ferhat Bey, ben bir yayınevi sahibiyim ve satış rakamları ile ilgili hiçbir bilgi hevesimi daha fazla kıramaz. Aslına bakarsanız bana çok yardımcı oldunuz... Dost kitabevi ile görüştüm ama onlar sadece çeviri kitaplarla...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri