blackgolden kullanıcısının son içeriği

1. B

Türkiye'den Amerika'ya Karayoluyla Arabayla Gitme Hayali.

arkadas Moskova 'da bakkala sim kart almaya gittikten sonra yolu sasirip ters yone gittiginden beri bir daha kendisinden haber alinamadi. ötzi gibi binlerce yil sonra kuzeyde bir yerde ortaya cikar sanirim :D
  2. B

2008 Patriot Merkezi Kilit Ve Farlar

Merhaba arkadaslar, 6 aydir severek kullandigim aracimda aldigim gunden bu yana hosuma gitmeyen tek sey su kapilari kumandayla actigimda veya kapattigimda farlarinda yanmasi. her ne kadar bazen kullanisli olsada benim icin gereksiz aku kullanimi demek oluyor aslinda. bu yuzden merkezi kilite...
  3. B

100 Bine Kadar 4x4 Araç ( Duster , Rav 4 , Forester , Terios , Vitara ... ?)

azda olsa yardimci olabildiysem ne mutlu bana :) Ben su an Jeep ile mutluyum ancak eger degisirsem 2 alternatif buldum kendime ki bunlardan birtanesini kesinlikle tatmak istiyorum, bu da duster :) gercekten cok tatli ve basarili bir arac bizim gibi kullanma dusuncesi olan kisiler icin. ancak...
  4. B

Heybeliada / Büyükada Çadır Kamp İmkanı

bu bilgiye ihtiyacim olduda bakayim dedim ama daha once konusulmus olan bu link su anda aktif degil. icerigi hakkinda kisaca bilgilendirmeniz mumkun mu acaba
  5. B

2001 Model Discovery 2

safkan offroad aracidir. Paris Dakar ve Land Rover Discovery arasinda degisik bir ask vardir. Ancak bu araclarin 2. elinde dikkat etmek gereklidir, aracini sevip bakim onarimlarini yaptirmak onemli degil, asil onemli olan bu araclari dogru yerde ve dogru kisilerin eline vermektir... Edit...
  6. B

Dalış Ve Mide Bulantısı Çözümü

olume bile gitsem tok giderim! ;)
  7. B

100 Bine Kadar 4x4 Araç ( Duster , Rav 4 , Forester , Terios , Vitara ... ?)

Merhaba, Haziran ayi icerisinde bende artik arastirmalarimi noktalayip bir arazi araci alma asamasinin son ayagini tamamlamaya calisirken Jeep Patriot aracinin farkina vardim ve hizli bir sekilde arastirip aradigim arac oldugunu anladiktan sonra keseme uyan bir modelini aldim. Freelander 2 /...
  8. B

Freelander 2 / 2.2 Td4 Hakkında Yorumlar

Land Rover Freelander - Wikipedia altinda freelander 2 uzerinde kullanilmis motorlar ve teknik detaylari motor icinde gorulebiliyor. PSA EW/DW engine - Wikipedia altinda ise peugeot altinda kullanilmis olan motorlar ve detaylari var. anladigim kadari ile peugeot 607 ford duratorq parcalari...
  9. B

Benim incelemelerim sonucu ciktigim sonucu soyle ozetliyim (sonuc benim ciktigimdir. kisisel edindigim bilgilerle, kisisel gorusumdur.) - Freelander 1 BMW motoruna sahip, motor yonunde bir sorunu yok (td modellerinde) ancak bu araclarda otomatik sanzuman bazen sansli insanlara kotu surprizler...
  10. B

Deniz Kayağını Araç Üstünde Bağlayarak Taşımak Trafikte Yasal Mı?

cok ilginc, ben bu konuya bir entry daha yaptigima eminim sanki... Bugun trafik kilitlendiginde yolda yonlendirme yapan bir trafik polisine sordum, arac ustune sisme bot baglayabilirmiyim felan dedim, o da bana siki baglarsam sorun olmadigini soyledi. yani baglama sekliniz kesinlikle emniyetli...
  11. B

himm.. o zaman anladigim kadari ile moda olmus olan port bagajlarda serbest degil kanunen. daha demin evde lafi gecti gene unuttum sormayi gidipte polise derken internete baglanip mesajlarinizi gordum. tsk ederim. bende bi bilgi edinebilirsem yazarim buraya.
  12. B

merhabalar, acaba sorunuza cevap bulabildiniz mi, bende ayni dertten muzdaribim ama bir turlu denk gelipte soramadim polise. bilgi edinebildiyseniz paylasirmisiniz ? iyi calismalar.
  13. B

merhabalar, valla dun o mesaji okuduktan sonra patriotu aldim gitti. yarin teslim alcam. icin dogrusu icler dislar carpimi yaptim ve patriot su pandemi suresinde ekonomik oldugu icin cazip geldi ama gozum ve gonlum bir arkadasta bulunan fl2 de kaldi ne yalan diyim. karar verdim bu yil deniycem...
  14. B

Konuyu hortlatmis olacagim ama bence forum olayinin amacina da ulasmis olacagimizi dusunuyorum bu arada :) Uzun zamandir ortalama bir arazi araci bakarken kendimi temiz bir freelander 2 ararken buldum ve haliyle gezenbilir basta olmak uzere diger bircok forumlarda fl2 hakkinda da bilgi aradim...
  15. B

Q7 Yada 7 Koltuklu Bi̇r Araç

merhabalar, hayirli ugurlu olsun insallah kazasiz belasiz binersiniz. bende bir donem merak etmistim grand scenic kullanicilarinin dilinden yorumlari faydalaniriz artik siz yazdikca :) iyi tatiller

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri