bkara kullanıcısının son içeriği

1. B

Çekme Karavanla 2 Hafta Halkidiki Ve Thassos

Kampa girisimiz.cok kolay oldu. Once krokiyi.elimize verdiler ve girip.gezmemizi istediler. Sectigimiz uygun bir yeri işaretledik ve sonra da gidip yerlestik. Ücret 2 cocugumuz,esim ve ben, 3.70Adria, elektrik ve araba dahil 34 euro.idi. ortak alana cok yakinsik ve temizlik muthisti. Durmadan...
  2. B

Yunanistan'da ilk Halkidiki'de orta parmak da denilen Sithonia bolgesine gittik. Kampimiz Mitari idi. Sonradan cok.meshur Armenistis kampi görünce, Mitari'de kalmakla ne iyi ettigimizi anladik. Cok.xok duzgun, her seyiyle dort dortluk bir kamp alani. Col guzel bie koya uzana hafif yamacta...
  3. B

Forum acemisioldugum icin zinciri nasil devam ettirebilirim bilemedim. Kendi paylasimima cevap yazarak olur insallah:) Yunanistan gezimiz cok.guzel gecmisti, hatta eşim artik TR'de hic kamp yapmayip.hep.Yunanistan'a gitmeyi istedigini de soyluyor. Ama biz bir firsat yaratip bu hafta Burhaniye...
  4. B

Bir Aceminin Çekme Karavan Tecrübeleri

Soylemeyi unuttum, su an Altin Kamp'tayim. Cok begendim, denizi haric. Ama.bu isin okulu, anayurdu Yunanistan sanırım. Ben karavani bu sene aldim ve ilk kampimizi 15 gun boyunca Yunanistan'da yaptık. Hwrhalde bu nedenle Turkiye 'de gidecek kamp bulamadim. Neyse burayi begendim.
  5. B

Burhaniye Altın & Cunda Ada & Edremit Barbaros Kamping Gezisi

Çok guzel ifade etmişsiniz,.bir solukta okudum. Siz firtinayi Cunda'da yasarken biz de cekme karavanimizla Yunanistan Halkidideydik. O gece hayatimin en korkutucu anlarini yasadim. Denizden gelen bogurtu ayi3bagirmasi mi nasil ifade etsem bilemedim, o ses korkunctu. Biz o geceyi karavanda nasil...
  6. B

Adria 3.70 Aviva cekme karavanimizla, iki hafta süren Yunanistan Halkidiki ve Thassos gezimizden bugün döndük. Unutulmaz bir tatil oldu. Böylece, cekme karavanimizla ilk gezimizi yurt disina yapmış olduk. Bu gezi sayesinde karavanimi da daha iyi tanima fırsatı buldum. Korktuğum kadar zor degil...
  7. B

Otomobil - Çekme Karavan Deneyimlerim; Doğan Böncü (dogan124)

Eh bu da bir çözüm nihayetinde. Tesekkur ederim.
  8. B

Peki ne yapmayi dusunuyorsunuz? Ben 75 bin tl icin 4000tl civari teklif aldim. Hic kasko yaptirmasak yurt disina cikista sorgulanan bir detay midir? Bu yqz ydisina cikmayi planliyorum ama bu detaylara hakim degilim maalesef.
  9. B

Merhaba, ben de Adria 370dd cekme karavan aldım. Sigorta ve kasko konusunda kafam karisti biraz. Kasko yaptirmak gerekli midir? 4 bin TL civari teklifler aldim ve bu bana cok yuksek geldi. Ayrica, trafik sigortasi konusunda da görüşlerinizi paylasirsaniz cik memnun olurum. Karavanim ruhsatli ve...
  10. B

Pino Karavan

Bugün sifir Adria bakmak icin gittigimiz Aydos Karavan'da, tesadüfen önümüze cikan bir teklifi degerlendirdik ve 2017 model Aviva 370dd model cok temiz bir ikinci el karavani sahibinden aldık. Henuz ilk karavan deneyimim olacak. Bakalim hayirlisi..
  11. B

Carpento 360 Hakkında

O donanimda perde,çekmece dahi yok hocam. 90lt buzdolabi ile 65 bin.Dometic dolap eklerseniz 70 civarı.Adria 360dk full donanim ise 90 bin lira. Kararsiz birakiyor.
  12. B

Pino Karavan

Cok tesekkurler Ugur Bey. Hosbulduk:) Carpendo aklımda, yeri de evime yakın ama kendini henüz kanitlamadi. Ama tasarimi falan diger yerlilere gore bir adim önde, daha Avrupai,estetik. Su an daha çok Pino uzerinde duruyorum. Bunlarin hepsini ziyaret edip inceleyeceğim. Bakalım nasil sonuclanacak..
  13. B

Pino Karavan

Merhaba. Foruma az once katildim. Birkac haftadir da cekme karavana merak salmamla birlikte sizlerin goruslerini okumaya başladım. Bir taraftan bilgilenirken, diger yandan kafam karışmaya başladı. Ben bir arkadasımla ortak kullanmak uzere bir cekme karavan almaya karar verdik. Mümkünse 750kg...
  14. B

Pino Karavan

15. B

Pino Karavan

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz