BÎ-HABER kullanıcısının son içeriği

1. BÎ-HABER

Hangi Kitabı Okuyorum?

Ynt: Hangi Kitabı Okuyorum? Ahmet Hamdi Tanpınar / Saatleri Ayarlama Enstitüsü
  2. BÎ-HABER

Hangi Kitabı Okuyorum?

Ynt: Hangi Kitabı Okuyorum? Amerikanomanyaklar - Serge Rezvani Israrla ve inatla tavsiye edilir...
  3. BÎ-HABER

Hangi Kitabı Okuyorum?

Ynt: Hangi Kitabı Okuyorum? Alçaklığın Evrensel Tarihi - Jorge Luis Borges
  4. BÎ-HABER

Oyun: Nick mi? Avatar mı? İmza mı? Üstteki Kullanıcının Nesini Beğendin?

Ynt: Oyun: Nick mi? Avatar mı? İmza mı? Üstteki Kullanıcının Nesini Beğendin? Bir He-Man hayranı olarak tabi ki imza :=)))))
  5. BÎ-HABER

Hangi Kitabı Okuyorum?

Ynt: Hangi Kitabı Okuyorum? Ayna İçinde Ayna Bir Labirent Michael Ende Görüntüsü aynaya yansıyan bir ayna ne gösterir? İki okur aynı kitabı okuduklarını düşünürken, okudukları kitap aslında aynı değildir; çünkü bu her okur okuduğu kitaplara kendi çağrışımlarını, tecrübelerini, hayallerini...
  6. BÎ-HABER

Ynt: Oyun: Nick mi? Avatar mı? İmza mı? Üstteki Kullanıcının Nesini Beğendin? imza...
  7. BÎ-HABER

Ynt: Oyun: Nick mi? Avatar mı? İmza mı? Üstteki Kullanıcının Nesini Beğendin? Avatar...
  8. BÎ-HABER

Hangi Kitabı Okuyorum?

Ynt: Hangi Kitabı Okuyorum? Görmek / José Saramago Adı belirsiz bir ülkenin başkentinde seçim günü bardaktan boşanırcasına yağmur yağmaya başlayınca kimse oy atmaya gitmez. Öğleden sonra yağmur durunca, saat tam dörtte, seçmenler sanki emir almışçasına sandıkların başına koşarlar. Ama...
  9. BÎ-HABER

Hangi Kitabı Okuyorum?

Ynt: Hangi Kitabı Okuyorum? D.H. Lawrence / Bakire İle Çingene Yvette, rahip olan babası, kız kardeşi, büyükannesi ve halasıyla birlikte bir köyde yaşamaktadır. Annesinin genç ve beş parasız bir adamla kaçmasından sonra buraya taşınmışlardır. Yvette ve kardeşi Lucille, tekdüze köy yaşamında...
  10. BÎ-HABER

En Son Hangi Oyuna Gittiniz?

Ynt: En Son Hangi Oyuna Gittiniz? Bir Yetkin Dikinciler hayranı olarak, hayranlığımı arttıran bu oyuna gitmenizi şiddetle tavsiye ederim... Profesyonel Dünyaca ünlü Sırp yazar Duşan Kovaçevic, Yugoslavya' daki büyük dönüşümden önceki ve sonraki toplumsal-politik yaşamı, bir entelektüelin...
  11. BÎ-HABER

Hangi Kitabı Okuyorum?

Ynt: Hangi Kitabı Okuyorum? Ayfer Tunç / Bir Deliler Evinin Yalan Yanlış Anlatılmış Kısa Tarihi Bir Deliler Evinin Yalan Yanlış Anlatılan Kısa Tarihi, inanılmaz bir hızda seyreden, durmadan kendini çoğaltarak gelişen bir roman. Mekân ve zaman sınırı tanımayan, bir ucu 19. yüzyılda, bir ucu...
  12. BÎ-HABER

Beğendiğimiz Fotoğrafçıların Siteleri

Ynt: Beğendiğimiz Fotoğrafçıların Siteleri Jose Ramos www.joseramos.net
  13. BÎ-HABER

Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle...

Ynt: Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle... Kış Masalı Bir su damlası ürperir tenimde Bir temas hatılarım ta eskiden Gözlerimi unuturum masallarda ağlayamam ki ben Söz: Yıldırım Türker Müzik: Sezen Aksu
  14. BÎ-HABER

Sultanahmet - Ayasofya Fotoğraf Gezisi ve Tanışma Toplantısı (31 Ocak 2010)

Ynt: Sultanahmet - Ayasofya Fotoğraf Gezisi ve Tanışma Toplantısı (31 Ocak 2010) 1. Berk Saraç (Berksito) + 1 2. Esra Akeroğlu (eftaLYa) 3. Nilsun+Kenan 4. Mustafa Eraslan (Mezzy) 5. Hakan Özkaya (Kasif) + 1 6. 7. Ünal Çelik (ulusotomotiv) 8. uygar ( uygar) 9. Zeynep Esra Tez (penguen) 10...
  15. BÎ-HABER

Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle...

Ynt: Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle... Me Llaman Calle / Manu Caho (Seviyorum bu adamı:=))))))) me llaman calle pisando baldoza la revoltosa y tan perdida me llaman calle calle de noche calle de día me llaman calle voy tan cansada voy tan vacia como maquinita por la gran ciudad bana sokak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR