barkancelebi kullanıcısının son içeriği

1. barkancelebi

2014 Yaz 5555 Km. 39 Gün.

Ynt: 2014 Yaz 5555 Km. 39 Gün. Merhaba, Seyretmek isteyenler gezinin kısa bir filmine buradan ulaşabilirler. https://vimeo.com/118567563 sevgiler saygılar fatih
  2. barkancelebi

Amerikan Tarzı Çekme Karavanlar

Değerli Arkadaşlar Merhaba, Amerikadan karavan ithali ile ilgili bilgisi olan varmı acaba. Avrupa piyasasına göre fiyatlar daha makul, karavanlar genel olarak daha uzun ama küçük boyutları da var. En güzeli aslında büyük temiz ve pis su depoları olması, jeneratörler ve outdoor aktiviteler için...
  3. barkancelebi

Hikayenin Sonu (pino Karavan Bizi Nasıl Delirtti!)

Ynt: Hikayenin Sonu (pino Karavan Bizi Nasıl Delirtti!) Sayın Mvsahin Bence eğer öncelikle karavanın ruhsatlı olması önemli bir konu, ruhsat olmadığında meydana gelecebilecek sıkıntılar ile ilgili bilgi vermiştim. Teknik olarak karavanla ilgili biz gördüğümüz sıkıntıları belirttik, almak...
  4. barkancelebi

Ynt: Hikayenin Sonu (pino Karavan Bizi Nasıl Delirtti!) O dediğiniz kampta bu yaz benden önce Pinonun üreticisi kamp yapmış. Ben gittiğimde hatta orada pino almaya karar vermiş birkaç arkadaş vardı. Benim karavanın altında takım çantasıyla yaşadığımı görünce vazgeçtik almaktan falan...
  5. barkancelebi

Ynt: Hikayenin Sonu (pino Karavan Bizi Nasıl Delirtti!) Değerli Arkadaşlar, Firmaya zaten ilettik cevapları karavan bu toz girer 1, camı kullanmayı bilmiyorsunuz 2. Bunları zaten şekille de anlattım. Yani firma pencere de problem görmüyor zaten. Sayın Güngör, Dediğiniz doğru o zaman da...
  6. barkancelebi

Ynt: Hikayenin Sonu (pino Karavan Bizi Nasıl Delirtti!) Merhaba, Firmanın bana verdiği cevaplar zaten tekrar birşeyleri tamir ederiz dediklerinde bunu düzgün yapamayacaklarının ispatı değil mi ? Ben burada zaten hymer konforu beklemedim, ama çocuklarımla huzurlu bir tur yapmak istedim. Şimdi...
  7. barkancelebi

3.75 Pino Karavanım Hakkında

Ynt: 3.75 Pino Karavanım Hakkında Sayın Fio, Aslında ben zaten sıcak su için hermatik şofben kullanıyorum. Burada demek istediğim kışın park yerinde suyun donması sebebiyle boruların hidroforun vs. patlamasının önüne geçmek için sormuştum. Dediğiniz yöntemde bu suyu ısıtmak adına matıklı...
  8. barkancelebi

Ynt: 2014 Yaz 5555 Km. 39 Gün. Merhabalar, Çok teşekkür ederiz, seyahat esnasında çocuklarla beraber elimizden geldiğince çekimlerde yaptık bunun montajını yapabilirsek kısa bir belgesel tadında sunacağız, sizleri de haberdar ederiz tabiki. saygılar sevgiler fatih
  9. barkancelebi

Ynt: Hikayenin Sonu (pino Karavan Bizi Nasıl Delirtti!) Merhaba Arkadaşlar, Şimdi en önemli konu olan hem yalıtım hem de toz anlamında sorduğum karavan pencerelerinin lastiklerine oturmaması konusuna geldik. Şimdi karavanın pencere boşlukları açılmış, buraya bildiğiniz eski tofaşların...
  10. barkancelebi

Ynt: Hikayenin Sonu (pino Karavan Bizi Nasıl Delirtti!) Değerli Arkadaşlar (Beni en çok sinirlendiren konu) Soru 24 karavanın maket bıçağıyla çizilmesi sorusu. 3 ayda hala bu soruya cevap gelmedi. Karavanın siparişini verdik dedim ki arkadaş benıim karavana folyo yapıştırmayın ben özel bir...
  11. barkancelebi

Ynt: Hikayenin Sonu (pino Karavan Bizi Nasıl Delirtti!) Değerli Arkadaşlar, Hüseyin Bey'in gönderdiği dökümana da baktım. Şimdi burada ben yanlış kelime kullanmışım karavanda gaz ve su borusu yok zaten sadece hortum var. Ben hortum yerine sehven boru demişim. Şimdi o yukarıda ters duran...
  12. barkancelebi

Www.kampingturkiye.com İnternet Sitesi

Ynt: Www.kampingturkiye.com İnternet Sitesi Merhaba, Böyle bir site gerçek bir ihtiyaç, elinize sağlık. Sizden bir isteğim olacak sitede göremediğim. Mesela gideceğimiz rota ve bölgeye göre kamp yerlerini belirlemek için bir Türkiye haritası üzerinden noktalar şeklinde kamp alanlarını...
  13. barkancelebi

Ynt: Hikayenin Sonu (pino Karavan Bizi Nasıl Delirtti!) Merhaba Arkadaşlar, Yukarıda 9. soru için fotoğraf koyacağım yorum yapmıyorum demiştim. Bu fotoğraf onun için. Yani şuna deki cevap olarak "evet gereksiz uzun olmuş, kısaltalım."de bitir işi. Yok tüpü oraya koyuyorduk yok buraya...
  14. barkancelebi

Ynt: 2014 Yaz 5555 Km. 39 Gün. Evet gerçekten sabır istiyor ama çocuklar farklı bir deneyim sağlıyor çok da güzel anlar yaşanıyor. Aslında zaten sabretmede öğrenilen bir eyleme dönüşüyor. Birbirimizi daha çok dinliyor, birbirimizle şehirde yaşadığımız hayata göre çok daha fazla ilgilenmiş...
  15. barkancelebi

Ynt: Hikayenin Sonu (pino Karavan Bizi Nasıl Delirtti!) merhaba fotoğrafların devamı burada. bu şekilde pratik bir çözüm bulunup yola devam edildi.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri