azizokutan kullanıcısının son içeriği

1. A

1986 Bj60 Arac Oneri Yardim Tecrube Paylasimi Lutfen

Avrupa yakası Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi Park Toyo, Park Toyo – Toyota Servisi Mekanik ve elektrik tek elde çözüm.
  2. A

80-90.000 Tl'ye 4x4 Suv Önerisi

Arkadaşım, sıraladığınız araçların hepsi şehir aracı. Listede bir Landcruiser bir Patrol, bile yok. Tekrardan düşünün 80-90.000 çok sağlam bir bütçe sıraladığınız araçlar en basit arazi koşullarında sizi yolda bırakır.
  3. A

Pathfinder Navigasyon Kurumu

Program dosyalrında hep dat görünüyor, başka uzantı göremiyorum. Ama söylediğiniz şekil olabilir çünkü ayrıca girilen bir lisans numarası veya kod yok... İsterseniz yüklediğim linkten tüm dvd içeriğini indirebilirsiniz.
  4. A

Pathf'nder kullanan arkadaşlar,2007 orijinal navigasyon dvd si içeriğini bu linkten indirebilirsiniz. Pathfinder Navigasyon.rar Ne yazık ki Türkiye haritası yok. 2013 haritasını da e-bay den sipariş ettim, yakında gelir onu da paylaşacağım... Türkiye haritası için çözüm bilen var ise bilgi...
  5. A

Merhaba arkadaşlar. Geçen hafta bir Pathfinder (2007) aldım. Orijinal dvd var ama içinde Türkiye haritası yok. Ben de araştırmaya başladım. Öncelikle Türkiye haritası olduğunu ve çalıştığını söyleyen ilanlar görmüştüm. Ama şu an İstanbul'da satılan tüm araçlar bendeki gibi. Mail atarsanız...
  6. A

Toyota Landcruiser 100 Sis fari, Far ve Sinyaller

Ynt: Toyota Landcruiser 100 Sis fari, Far ve Sinyaller Verdiginiz adresi aradim, onlarda da yok, zaten tyc'nin distributorunde de yok, cunku ne depo, ne tyc getirmemis bu gune kadar. Depo ilk olacak anladigim kadari ile...
  7. A

Ynt: Toyota Landcruiser 100 Sis fari, Far ve Sinyaller Ben anca Depo bulabildim, TYC icin adres varsa sevinirim....
  8. A

Arkadaslar uzun zamandir aradigim lnadcruiser 100 aracimin sis farlarini sonunda siparis ettirdim, Depo marka far, cifti 80$. Ihtiyaci olanlara bilgi saglayabilirim. Firma ayrica on far, sinyal, stop siparisi de verdi. 2-3 hafaya kadar gelecek. Bilgilerinize.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri