ati35 kullanıcısının son içeriği

1. ati35

İnsan Günde Kaç Km.Yürüyebilir.?

En basit ve kolay hesap bu işte. Bunu ben de İlber Ortaylı ve Celal Şengör'ün olduğu bir programda izlemiştim ve onlar "Eski zamanlarda şehirlerarası kervan yollarında insanların ve kervanların yolları güzergahlarında hep ortalama 45 Km. aralıklarla HAN veya KERVANSARAY'lar kurulduğunu ve bu...
  2. ati35

Bergama Madra Dağı Ve Allianoi - Çaltıkoru Köyü Gezisi.

Fotoğraflar site düzenlenmesi sırasında yok olmuş sanırım. Mesajlarda ki eski fotoğrafları "Düzeltme" yaparak tekrar yükleyebiliyor muyuz? Eğer mümkün ise, tekrar yükleyeyim mesajlara. Böyle fotoğrafsız yazılar biraz öksüz kalmış gibi olmuş. !
  3. ati35

Allianoi Antik Kenti

Ynt: Allianoi Antik Kenti Bütün bu tarihi eserler ve Allianoi şimdi bu baraj suları altında. Oysa hem baraj hem de Allianoi beraber olabilirdi. Hem baraj çiftçiye, haliyle ekonomiye katkı yapar hem de bu tarihi güzellikler turizm adına ekonomiye katkı yapabilirdi ama ne yazık ki ülkemize bu...
  4. ati35

Allianoi Antik Kenti

Ynt: Allianoi Antik Kenti
  5. ati35

Allianoi Antik Kenti

6. ati35

Allianoi Antik Kenti

7. ati35

Allianoi Antik Kenti

8. ati35

Allianoi Antik Kenti

9. ati35

Allianoi Antik Kenti

10. ati35

Allianoi Antik Kenti

Ynt: Allianoi Antik Kenti Köprünün altından geçen İLYA ÇAYI bu beyaz renkli küçük tepeciğin hemen dibinden akıp geliyor.
  11. ati35

Allianoi Antik Kenti

Ynt: Allianoi Antik Kenti Köprünün altın çocukken böyle sepetler ile güya balık tutardık. :))
  12. ati35

Allianoi Antik Kenti

13. ati35

Allianoi Antik Kenti

Ynt: Allianoi Antik Kenti ALLİANOİ'yi sulara gömülmeden önce çektiğim fotoğraflar vardı. Şimdi bu güzel tarihi eserler baraj suyu altında. Baraj Paşaköy ve Çaltıkoru köyleri arasında. Google Earth'tan görüntüsü bu. Allianoi şimdi bu suların altında kaldı. Allianoi'ye bu eski tarihi taş...
  14. ati35

Site Çok Yavas

Ynt: Site Çok Yavas İnsanı bazen göbeğinden çatlatacak kadar yavaş hem de. (Bahçesell ve Ağaçlar ve Turkey forum gibi üye olduğum forumlar, en hızlısı diyebilirim. O sitelerin yapıları ile burasının yapısı farklı gibi geliyor bana. Vardır bir sebebi ama internetin nerede ise en yavaş sitesi...
  15. ati35

İnternette Kasan Tek Site Gezenbilir - "Benim Kullandıklarım Arasında"

Ynt: İnternette Kasan Tek Site Gezenbilir - "benim Kullandıklarım Arasında" Ben hâla bir fark göremiyorum 3 yıl önce ki sitenin yavaşlığı ile bugün ki arasında. Üye olduğum forumlar arasında, Gezenbilir'den sonra en yavaş forum donanımhaber ama o bile Gezenbilir'den çok daha hızlı. Üstelik...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri