Assasin kullanıcısının son içeriği

1. Assasin

Amerikadan Yeni Geldi Xj :)

Ynt: Amerikadan Yeni Geldi Xj :) Fabrikadan yeni çıkmış mübarek :)
  2. Assasin

Yeni Bir Defender'cı Geldi!

Ynt: Yeni Bir Defender'cı Geldi! Hayırlı olsun aracınız, kazasız belasız günlerde kullanırsınız inşallah. Araç lpgdeyken regülatörde donma, aşırı soğuma vs. oluyor mu kontrol edin. Araç susuz kaldıysa regülatör arızası çıkmış olabilir ama muhtemelen hava ayarı kaçmıştır, normaldir...
  3. Assasin

Gürcistan hakkında sorular.

Ynt: Gürcistan Hakkında Sorular. Geç olsa da :D Valla bizim anne tarafı Apsuva, baba tarafı Gürcü. Gürcistan'da iki aya yakın kaldım, Abhazya'ya gidemedim. Vatandaşlık hakkım var, gidersem onun için gideceğim. Abhazya'dan alınan vize sonrası Türk pasaportuyla tekrar Gürcistan'a girememek...
  4. Assasin

Kocaeli Yemekleri

Ynt: Kocaeli Yemekleri Kandıra yoğurdu, İzmit pişmaniyesi, Eşme ayvası, Çenesuyu kaynak suyu, Balaban-Derbent-Suadiye'nin kirazı cevizi ve armudu ile bilinir. Bunların dışında son 15 yılda Maşukiye'nin alabalığı, Kartepe'nin serpme kahvaltısı, Akmeşe'nin köftesi, közde tavuğu duyulmuştur...
  5. Assasin

Kim Hangi Telsiz Kanalını Kullanıyor?

Ynt: Kim Hangi Telsiz Kanalını Kullanıyor? Umut Bey, bende 3-4 adet cb telsiz var ama ne olduğunu çözemedik size getirsek olayı çözebilir miyiz acaba :))
  6. Assasin

Sıfırdan Şase Kumlamalı Aksesuarlı Uzun Yol Aracı 87 Model 110 Def Satılık

Ynt: Sıfırdan Şase Kumlamalı Aksesuarlı Uzun Yol Aracı 87 Model 110 Def Satılık Kefil olabileceğim araçlardandır :)
  7. Assasin

Pırıl Pırıl Yakışıklı Temiz Defender - Fiyat Düştü - Acil - 25.000 Tl

Kefil olabileceğim ender araçlardan biridir,alana da satana da hayırlı olsun :)
  8. Assasin

130 Kasa 3,5 V8 Defender ile Yeniden Aranızdayım

Ynt: 130 Kasa 3,5 V8 Defender ile Yeniden Aranızdayım Abi hayırlı olsun,takipteyiz. :)
  9. Assasin

Amatör Telsizcilik Sınavı 2012

Ynt: Amatör Telsizcilik Sınavı 2012 Umut abi,adresi formun altına mı yazıyoruz yoksa yeni bir kağıt gerekiyor mu ?
  10. Assasin

TezzMertek Mutfakta ( Biber Dolması)

Ynt: TezzMertek Mutfakta ( Biber Dolması) Vay vay vay,afiyet olsun abicim. :)))
  11. Assasin

AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY

Ynt: AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY Benzin için çok sıkı önlemler alınmazsa uçar.Yeni araçlarda durum nedir bilmiyorum ama 15-20 senelik araçlarda 1-2 sene sonra benzin falan kalmaz depoda. :D Mazotun saklanması gayet kolaydır,kolay kolay uçmaz.Kaçakçıların kullandığı varillerde 4-5...
  12. Assasin

Bazen Yoldan Çıkmak Gerek

Ynt: Bazen Yoldan Çıkmak Gerek Abi fotoğraflarda sorun var sanırım. :/
  13. Assasin

Bazen Yoldan Çıkmak Gerek

Ynt: Bazen Yoldan Çıkmak Gerek Orhan abi,tur sözün var bana unutmadım... :))))
  14. Assasin

Ynt: AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY Kısa ve net cevap. :D
  15. Assasin

Ynt: AKARYAKIT ZAMLARINI PROTESTO ICIN KONVOY Araçlarımla konvoy oluşturmamızda bir sıkıntı yok bence,gerçi son zamlardan sonra pompa araca değil... neyse işte. :D

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri