Arslan besliyorum kullanıcısının son içeriği

1. A

2010 Jeep Patriot Arkadan Gelen Gıcırtı Sesi Yardım

Merhaba, Bende de aynı problem vardı. Usta parça değiştirip çözdü, yağlama vs ile çözemedik. Yanlış anlamazsanız ben Jeep Garage'a gidiyorum. Tercih sizindir tabi. Selamlar
  2. A

5.9 Ilk Çalıştırmada Sarhoşluk Problemi

Hocam neticede problemin kaynağı lpg sistemi midir? ekonomik olması için taktirdigimiz
  3. A

Bu durumda motoru açtırıp ne işlem yaptırmak gerekir?
  4. A

Hocam sonuç enteresan Servis birsey bulamadı lpg den çıkartıp tüm bakımları yaptı sıkıntı çözülmüş göründü lakin ertesi gün aynı problem Kendi gaz ustama gittim hem normal bakim ve hem de bunun için Regulatoru değiştirip lpg yağlama düzeneği taktık problem artık yok gibi
  5. A

Arkadaşlar aracı özel servise bıraktım. Merakla sonucu bekliyorum.
  6. A

teşekkürederim
  7. A

Merhaba arkadaşlar. Zavoli LPG sistemli bir 5.9 zj sahibiyim. Son birkaç aydır motor soğuk iken çalıştırdığımda marş almakta problem yok lakin 15-20 saniye kadar (gaza geçmeden çok önce) motor sarhoş çalışıyor lakin stop etmiyor. Belli ki benzini rahat yakamıyor. Biraz ısındıktan sonra...
  8. A

Yeni Vitara Deneyim

Cevabiniza teşekkür ederim Merak ettiğim heybetten ziyade arabanın gaz yiyisi yol tutuşu viraj alışı sürüş keyfi Güven veriyor mu mesela gibi
  9. A

96 Zj Için Kapı Iç Döşemesi Nerden Temin Edebilirim?

hocam malum sitede hasarlı araçlar bölümündeki ilanlara direkt sorabilirsiniz.
  10. A

ZJ için teyp çerçevesi lazim oldu elinde olan?

merhaba arkadaşlar, 5.9 için teyp çerçevesi alabileceğim yer tavsiye edebilecek var mı? teşekkürler
  11. A

Yeni Vitara Deneyim

Merhaba arkadaşlar, Yeni vitara 1.6 glx 4x4 veya 1.4s 4x4 almaya niyetliyim lakin araçları alanlar kısa süre sonra satmaya çalışıyorlar gibi geliyor bana. Bu aracı kullanan var mı? Beklentilerinizi karşıladı mı? yardımcı olabilecek birileri var mı? Teşekkürler
  12. A

2016 Vitara Için Offroad Lastiği Önerisi Ebat Sorunu

Merhaba, Bu araçlardan 4x4 olan bir tane almak niyetindeyim. 1.6 ve 1.4 modelleri var malum. Siz bir kullanıcı olarak bu araçtan memnun musunuz? değerlendirme yapma şansınız olur mu aracı? Teşekkürler
  13. A

Grand Cherokee 5.9 Orjinal Jantı Arıyorum

Arzu ederseniz malum sitedeki hasarlı araçlar ilanı verenlere sorabilirsiniz. Ben bir kaç parçayı öyle satın almıştım.
  14. A

İstanbul Da 5.2 Aranıyor.....

merhaba, krem marka? model?
  15. A

Grand cherokee zj icin oto teyp ve navigasyon

Merhaba arkadaşlar. 5.9 Grand Cherokee için konsola uyumlu ( kesip kırmaya gerek olmadan) dokunmatik ekranlı ve geri görüş kameralı bir teyp almak istersek güncel marka ve modellerden önerebileceğiniz bir model olabilir mi? Teşekkürler

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri