arpaboyuyol kullanıcısının son içeriği

1. arpaboyuyol

İspanya-portekiz-fransa

Merhaba, Pandemi koşulları veya uygulamalar hakkında bilgim yok. Portekiz için genel geçer bir yorum yapabilirim. Güney sahillerinin methini duymuştum ama çoğunluğun deniz tatili seçeceği öngörüldüğünde, Orta Portekiz bölgesindeki köyleri görmenizi önerebilirim. İspanya ile olan savaşlar...
  2. arpaboyuyol

Fas'da Yolculuk

Merhaba igo hakkında fikrim yok. Wikiloc offline haritası kullanıyorum. Aradığınız rotayı wikiloc.com'da bulup manuel olarak igo üzerine aktarmak belki mümkün olur. Veya en azından size farklı bir fikir verebilir. Bu yazıya konu olmuş rotanın bir bölümü: to Merzouga, Sahara İyi yolculuklar
  3. arpaboyuyol

Adana-antalya 9 Gün Kamp

Merhaba, Bu haftasonu sizin rotanızın büyük bölümünü ters yönde izlemeyi planlıyor olunca deneyiminizi daha da dikkatli okumaya çalıştım. Haftasonu yola çıkacak ve yaklaşık 11-12 gün boyunca Antalya-Mersin yönünde ilerleyeceğiz. Anladığım kadarı ile yolculuk boyunca sizi en çok yoran durak...
  4. arpaboyuyol

Van Gezi Rehberi

Van Gölü ve çevresi için rota hazırlama aşamasında bu başlıktaki her yazıyı defalarca okumuş olabilirim. Ancak gerek Gezenbilir'de gerekse internet ortamında güncel ve detaylı bilgi bulamadım. Van'a gittim deyince insanların sorduğu (daha doğrusu duyduğu, aşina olduğu) ancak bir kaç yer oluyor...
  5. arpaboyuyol

Van Ve Çevresi Gezi Rehberi

Van Gölü çevresinde dolu dolu beş gün geçirdik ve yaklaşık 1100 km yol katettik. Rota üzerindeki farklı noktalarda dört gece otel konaklaması yaptık ve yediğimizden içtiğimizden hiç sakınmadık! Bölge, doğası temiz havası ve hoşsohbet insanları ile yüz güldürüyor. İlk fırsatta tekrar gitmek hatta...
  6. arpaboyuyol

Yürüyüşe Hazırlık

Merhaba, yorumunuzu tesadüfen gördüm. Dicle'yi takip ediyor musunuz bilmiyorum ama geçen hafta ST Paul yolunu yürümek için Antalya'dan yola çıktı ve işaretlenmiş bir rota olmadığı için geri döndürüldü. Henüz yola çıkmamışsanız kendisi ile iletişime geçmenizi öneririm. Instagram @hareketamiri
  7. arpaboyuyol

Gezenbilir 10. Geleneksel Kış Kampı; Bölüklü Yaylası Ereğli (23-24 Mart)

Merhaba, hikayemizi blogda anlattım. Seneye görüşmek üzere :smiley: http://www.arpaboyuyol.com/boluklu-yaylasi-kis-kampi/
  8. arpaboyuyol

Karadeniz Gezisi Için Destek

Merhaba, cümlenizden bir kaç kelimeyi seçip okumuşum ama öncelikle bu rotada (mesafede) 14 günde sadece yol almış olursunuz. Aynı zamanda keyif yapmak, karavanın tadını çıkarmak, tatil yapmak, dinlenmek ve ailecek ortak ilgi alanlarında yeni yerler gezip görmek, yerel lezzetleri yiyip içmek de...
  9. arpaboyuyol

Karadeniz Gezisi Için Destek

Merhaba, geçen sene çadır kampı yaparak Batı Karadeniz'de yol aldık. Haritanızla çakışan Sinop, Samsun civarında kamp yerleri ve gezip görülecek doğal güzellikler, müzeler anlamında fikir verebiliriz: www.arpaboyuyol.com/sinop İyi yolculuklar
  10. arpaboyuyol

nerede bir oklu levha görürsek görürsek ters yöne gideceğiz yani :)
  11. arpaboyuyol

sonrasında da wikiloc haritası ile birleşiyoruz o zaman, teşekkürler
  12. arpaboyuyol

Geçen sene Mart sonunda çekilmiş fotoğraflar da benzer :) Rota da bu şekilde midir? Yayla yoluna Gürpınar'dan mı dönüyoruz? Google'a kalsa Yığılca'dan yaylaya kadar giden bir yol var ama ormanlık bölgede Google güvenilir değil. İstanbul'dan gidişte nereden sapalım? Bölüklü ve bacaklı yaylası

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR