arca94 kullanıcısının son içeriği

1. arca94

Kullandığımız Makine ve Ekipmanlar

Ynt: Kullandığımız Makine ve Ekipmanlar Body: FujiFilm FinePix S5000 Lens(-ler): Şimdilik Yok... Diğer Ekipman (tripod, kafa flash vs.): Tripod Ne Tarz Fotoğraf Çekmekten Hoşlanıyorsunuz ?: Doğa, İnsan, Haber... Kompakt: FujiFilm FinePix A380 Ayrıca yeni almak istediğim...
  2. arca94

Nikon D90 mı Canon eos D500 mü ?

Ynt: Nikon D90 mı Canon eos D500 mü ? Öncelikle merhaba... Bendi kendime yeni bir makina alcağım için çok araştırmıştım bunu önce 400D de karar kılmıştım sonra araştırdım 500D beni çekti şimdi 50D de karar kılmış gibiyim... Sana 500D nin önemli özelliklerini sayayım... DIGIC 4 işlemci (ki bu...
  3. arca94

İp ve Düğümler

Ynt: İp ve Düğümler Link gerçekten çok işime yaradı... Bu konu da çok işime yaradı özellikle gif resimler çok yardımcı oldu... Ellerinize Emeğinize Sağlık... Saygılar Sevgiler...
  4. arca94

Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu Merhabalar ben yeni bir kullanıcı olarak bu motorun her şeyi kanıma yayılmış durumda... Adım Arca Soyadım DİRİL 16~ (~ işaretinin sebebi temmuzda 17 olacak olmam) yaşındayım... Kırklareli/Lüleburgaz da oturuyorum yazlarımı İğneada da geçirmekteyim...
  5. arca94

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? Burada ki motorları okuyunca bir an kendi motorumu yazsam mı diye şüpheye düştüm de... Ben motoruma aşığım arkadaş biricik kızım o benim... :) Tabiiki de yazacağım... Önemli olan motorun markası, modeli, beygir gücü değil önemli olan şoförüdür... Arca DİRİL Suzuki AN125HK...
  6. arca94

Çadır Alırken; Tercihlerimizi En Çok Neler Etkiliyor?

Ynt: Çadır Alırken; Tercihlerimizi En Çok Neler Etkiliyor? Öncelikle iyi günler... Ben bu yaza girmeden önce büyük bir marketten (hadi ismini vereyim Kipa) 50 TL gibi komik bir fiyata çadır aldım... Markası TESCO 4 person dome tent (4 kişilik kubbe tavanlı çadır) diye geçiyor... İlk aldığımda...
  7. arca94

Çekme Karavan Tasarımım (ARC Karavan)

Ynt: Çekme Karavan Tasarımım (ARC Karavan) O alta koyulsa koyulsa küçük tüp, bavul, belkide bir stepne koyulur... Öndeki ağırlıklar ise arka ile dengelenecek ağırlıklar olmayacaktır... İki tane su deposu, akü ve jeneratör... Ayrıca tezgahın altında ki tüp ve tuvaletin içindekiler... Bunların...
  8. arca94

Ynt: Çekme Karavan Tasarımım (ARC Karavan) O römorklarla benim işim olmaz ama... Çünkü o olayda dengede en önemli şeylerden birisi ağırlık dağılımı... O römorklar genelde standart oluyor benim tasarımda ise ağırlık ön tarafta etkili... Yani ya tam ortasına bir teker olacak yada az gerisine...
  9. arca94

Ynt: Çekme Karavan Tasarımım (ARC Karavan) Makete başladım zaten ölçekli olmayınca hiç bir şey yerli yerine oturmuyor... :) O yüzden 10/1 ölçekli olarak yapıyorum ama en son ölçtüğümde büyük bir yanlışlık fark ettim... :) Boyunu 4 cm daha kısa yapmışım (yani orijinal boyutuna göre 40 cm ;) ) o...
  10. arca94

Ynt: Çekme Karavan Tasarımım (ARC Karavan) Öncelikle yanıt için teşekkür ederim... İmalat şu an zor bir iş... İmkana gelince imkan yaratmak kolay... Ama gel gör ki ne buna teşvik eden bir çevre var ne de bu olaylara ilgisi olan bir çevrem... Hatta okulda bu tasarımlarımı gösterdiğimde böyle...
  11. arca94

Ynt: Çekme Karavan Tasarımım (ARC Karavan) Mesajınız için öncelikle çok teşekkür ederim... Elbette kendimi tanıtırım... Ben 12 Temmuz 1994 Kırklareli/Lüleburgaz doğumlu 16 (12 Temmuzda 17) yaşında hevesli bir gencim... En büyük hayallerimden birisidir bu çekme karavan ile kamp yapmak...
  12. arca94

Ynt: Çekme Karavan Tasarımım (ARC Karavan) Çok teşekkür ederim... Devamını elbet yapmaya(denemeye) çalışmaktayım... Şu an bunun maketini yaparak nasıl birşey olacağını kestirmekteyim... Saygılar sevgiler...
  13. arca94

Ynt: Çekme Karavan Tasarımım (ARC Karavan) Sn. Mehmet Bey Ya da Mehmet ağabey mi desem ? karar veremedim.. :) Öncelikle bana zaman ayırıp tasarımımı değerlendirdiğiniz için minnettarım... Evet biraz yaşım dolayısıyla ve ileride istediğim mesleklerden birisinin mimarlık olması ayrıca biraz...
  14. arca94

Ynt: Çekme Karavan Tasarımım (ARC Karavan) Yorum için teşekkür ederim... Şu an en büyük dertlerimden birisi o denge sorunu o tekerleğin mesafesini nasıl ayarlayacağımı bilmiyorum...
  15. arca94

Kendi Telsizini Yapmak veya Oyuncak Telsiz Eklemeleri (Modifikasyonu)

Ynt: Kendi Telsizini Yapmak veya Oyuncak Telsiz Eklemeleri (Modifikasyonu) Çok sağol... Demek ki yine google amcanın eline düştük... :) Araştırıp bakacağım artık... :) Çok bir zamanda yok önümde şu yaza kadar da bir şeyler yapmak istiyorum.... En azından çekim alanını güçlendirmek veya 2-3...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri