amedeus32 kullanıcısının son içeriği

1. amedeus32

Bot Tavsiyesi

almanyadan aldıysan çok sağlamdır iyidir kalitlidir. Ancak türkiye gibi ülkelerde şansına artık
  2. amedeus32

Bot Öneri ( Acil ! )

bu konuda spesific bir marka önermek doğru değil kişinin ayak yapısı ve anatomik yapısından dolayı, bir kişinin memnun kaldığı bir ayakkabı başka birini memnun etmeyebilir ama genel olarak şunu söyleyebilirim, tek işi ayakkabı yapmak olan, alman malı olan ürünler tercih edilebilir örneğin meindl...
  3. amedeus32

Uyku Tulumum Hakkında Bilgi

-5 lik uyku tulumu demek, standart bir insanı 6 saat boyunca hayatta tutabilcek tulum demektir. Donma ve ısı kaynaklı rahatsızlıklar olabilir. -10 derecelik bir hava sıcaklığında kamp yapmayı planlıyorsan alacağın tulum en az -25 lik olmalı
  4. amedeus32

Treking Çorap Ihtiyacı Olan Arkadaşlar

Arkadaşlar treking çorabı ihtiyacı olanlar için elimde üretim fazlası yada defolu olarak 5 çifitini 15-20 tl den kargo hariç yollayabilirim. bir kişiye maksimum 10 çift verebilirim. Çorapların yün oranı yüzde 50 ile 80 arasında değişmektedir. renk model ve kalite tamamen şansınıza kalmıştır...
  5. amedeus32

Trans Kaçkar

Ynt: Trans Kaçkar 9 ağustos 2014 kesin tarih 9 ağustos sabahı saat 8 de trabzondayız (uçak rötar yapmazasa) (en geç saat 3 gibide ayder de olmayı plnaplanlıyoruz gps mevcut 3. çıkışım olacak) ayder den kaçkar zirveye 3-4 ün ayırmayı planlıyoruz daha sonrasında da bir araç kiralayı zigana sümala...
  6. amedeus32

Trans Kaçkar

Ynt: Trans Kaçkar 9 ağuştos 2014 tarihinde denizliden 3 kişilik ekiple Kaçkar çıkışı yapacağız. çok büyük bir aksilik olmassa planda herhangi bir değişiklik çok zor. (uçak biletlerine kadar alındı
  7. amedeus32

Aladağlar Güney-kuzey Transı

Ynt: Aladağlar Güney-kuzey Transı Arkadaşlar bu rotayı yapan yok mu hiç
  8. amedeus32

Ynt: Aladağlar Güney-kuzey Transı 96-97 yıllalarında yapmıştıl aladağ ilcesinde gecip ama başlangı kısımlarını net hatırlamıyorum rotay agirsem gerisi sorun değil. yada bir gps rotası bulabilsem
  9. amedeus32

arkadaşlar bu yıl aladağlar güney-kuzey transı yapmak istiyorum. daha önce batıdan doğuya yapmıştım. Sokullpınardan-kapuzbaşı şelalerine yeteri kadar bilgi ve kaynak var fakat bu rota için yeterli bilgi bulamamektayım özellikle gps rotası lazım yardımcı olabilecek arkadaşlarımız varsa sevinirim

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri