amanos80 kullanıcısının son içeriği

1. amanos80

Daihatsu Yedek Parça

Arkadaşlar, 2005 Daihatsu SX aracımın tavan penceresi (lastiğinden dolayı) su alıyor. Sunroof lastiği diye geçer,malumunuz.Bunu nereden temin edebilirim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)
  2. amanos80

Açılır Tavan

Ynt: Açılır Tavan İlginize teşekkürler. Dışardan bakıldığında lastiğin deforme olduğu görülüyor, bir tarfı ezik gibi. Ne şekilde sipariş verebilirim? (Bulunduğum yerde yok. Herhangi bir fitilcide bunu halledebilir miyim, orijinali şart mıdır? )
  3. amanos80

Açılır Tavan

Arkadaşlar,2005 1.3 Terios'um tavandan su alıyor >:( Tavan pencere lastiğini nereden bulabilirim?
  4. amanos80

Daihatsu Feroza Fotoları....

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... ;D :D :D :D
  5. amanos80

Terios Sunroof'un Su Geçirmesi :(

2005 Terios sunroof lastiğim sol önden su alıyor. Tamiri veya komple lastiğinin temini için yardım rica ediyorum. ::)
  6. amanos80

Satılık Daihatsu Terios-2005

Ynt: Satılık Daihatsu Terios-2005 Asfaltta pek az kullandığım ve genelde hafta sonu yaylada ( o yol da asfalt) kullandığım araç için tavsiyesi olan arkadaşlar olursa memnun olurum. Bozuk araziye az girdiğim bir ortamım var. A/T asfaltta ses ve çekişte sorun yaratır mı? Değerlendirseniz...
  7. amanos80

Ynt: Satılık Daihatsu Terios-2005 Sorma muhterem ;D Zaten battık, zaten battık hesabı önümüzdeki hafta lastikleri değiştireceğim. Bu gün Lassa Competus baktım.(205/70 R 15) lastik düşünüyorum. H/L (ne demekse) asfalt ağırlıklıymış,bir de bildiğim A/T var ve ikisinin de fiyatı aynı (200 tl)
  8. amanos80

Daihatsu Feroza Fotoları....

Ynt: Daihatsu Feroza Fotoları.... Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim ;)
  9. amanos80

Unimog - Karavan

Ynt: Unimog - Karavan Teknolojik bir sanat eseri! İsrafil kardeşim,tebrik ederim. ;)
  10. amanos80

Ynt: Satılık Daihatsu Terios-2005 Ben 2. aracı satınca bu satışı iptal ettim zannediyordum. Çoktan beri girmediğim sitede eski ilanımı görünce ,arkadaşları yanıltmayayım diye yazdım. Bu arada epeyce km. yapmışım; araç 31.000'i geçmiş :))) İbret-i alem için yazıyorum: 6 yıldır sadece motor...
  11. amanos80

Ynt: Satılık Daihatsu Terios-2005 Satış iptali dolayısı ile ilan kaldırılabilir! ;D
  12. amanos80

Bfgoodrich

Ynt: Bfgoodrich Selamlar... 205- 70- R15 var mı ve fiyatı nedir ?
  13. amanos80

Feroza'cılar Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Feroza'cılar Serbest Muhabbet Köşesi Bu konuyu Cevdet Bey (Köroğlu nick) cevaplar umarım. Burda bir yanlışlık olsa gerek...
  14. amanos80

Kamp Çakmağı - Ocağı veya Işıldağı

Ynt: Kamp Çakmağı - Ocağı Veya Işıldağı Takip ;)
  15. amanos80

2004 terios sx

Ynt: 2004 Terios Sx Sayın Yasin bilgiç; Ben 2008 de bir ilan üzerine (malum site)İskenderun'dan mevcut arabamı aldım.Araç 2005 model ve 17.500 km. idi. Sınıfının en üst versiyonu, deri koltuk, açılır tavan...vs... Bana söylenen;aracın iki kazalı olduğu, serviste sol kapı,sol çamurluk ve motor...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri