altuncu57 kullanıcısının son içeriği

1. altuncu57

Discovery I-ıı Fiyat Aralığı

Ynt: Discovery I-ıı Fiyat Aralığı Disco-1 candır :)
  2. altuncu57

Yeni Aracım Disco I; Orj. Camel Trophy 92 Model

Ynt: Yeni Aracım Disco I; Orj. Camel Trophy 92 Model doğrudur. kanal geçişlerinde falan düşünüp yapmıştım.boya işini bende düşünmüştüm ama çok çabuk çiziliyor ve altından alüminyum rengi yeniden sırıtıyor diye vazgeçmiştim .
  3. altuncu57

2007 Md. Suzuki Grand Vitara 1,9 Ddis

Ynt: 2007 Md. Suzuki Grand Vitara 1,9 Ddis Araç satılmıştır ilan silinebilir teşekkürler.
  4. altuncu57

Land Rover Discovery-1 300 Tdi

Ynt: Land Rover Discovery-1 300 Tdi Günceldir ;)
  5. altuncu57

2007 Md. Suzuki Grand Vitara 1,9 Ddis

Aracım 2007 model olup 183,000 km. de dir.181,00 km. de iken ön fren balataları,triger seti,vantilatör kayışı,hava filtresi,yağ filtresi,mazot filtresi,polen filtresi,motoryağı,şanzıman ve arazi sanzıman yağı,defransiyel yağları,egr valfi,direksiyon kaplaması(deri),salıncak burçları,sarj marş...
  6. altuncu57

Ynt: Land Rover Discovery-1 300 Tdi resim..
  7. altuncu57

Ynt: Land Rover Discovery-1 300 Tdi resim...
  8. altuncu57

Ynt: Land Rover Discovery-1 300 Tdi istenilen fiyat 50,000 tl'dir.değerinde binek araç takası olabilir.
  9. altuncu57

Araç orjinal Camel Trophy aracıdır... 300tdi motora sahiptir (sandık kırma orj. 68,000 km.) rn-380 yağ soğutuculu şanzıman ve 1,41 oranlı arazi şanzımanı (sekromeçler -aylar vs.hepsi sıfır) ön zırhlı salisbury (shortland)defransiyel arka zırhlı salisbury (shortland)defransiyel arkada eaton...
  10. altuncu57

Satılık Full Off Road Donanımlı 3.9 Manuel Range Rover Classic

Ynt: Satılık Full Off Road Donanımlı 3.9 Manuel Range Rover Classic Malum sitedeki ilanınızı güncellemeniz gerekiyor. yayından kalmış bilginiz olsun selamlar. maşallah diyelim . :)
  11. altuncu57

100" Trayback Projesi Kırat

Ynt: 100" Trayback Projesi Kırat inan bi 2-3 sene daha giderdi aşınma yoktu çünkü sadece göbekte sıkıntı oldu git gel uğraşmayayım aracı yürüteyim diye komple orj. set taktım
  12. altuncu57

Ynt: 100" Trayback Projesi Kırat Bronz debriyaj ben aracımda 3 sene kullandım .memnunum.düşünürsen yardımcı olabilirim yaptırtman konusunda datlum gıymatlum :)
  13. altuncu57

Ynt: 100" Trayback Projesi Kırat Yapmışken radyatörüde arkaya biyerlere al Datlum gıymatlum :))
  14. altuncu57

Defender Modifiye Yardim

Ynt: Defender Modifiye Yardim bence de eli yüzü düzgün istediğiniz kriterlerde toplanmış bir araç daha mantıklı. yada ben uğraşmayı severşim sıkıntı etmem derseniz kendinizin topladığı vidasını somununu bildiğiniz bir araç daha güzel olur ama yanında sabır ve bol nakit gerektirir. selamlar...
  15. altuncu57

Yeni Aracım Disco I; Orj. Camel Trophy 92 Model

Ynt: Yeni Aracım Disco I; Orj. Camel Trophy 92 Model bi güncel yapayım dedim yaklaşk 2 senedir boş bırakmışım. köprünün altından çok sular aktı :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri