alperenaslan kullanıcısının son içeriği

1. alperenaslan

Husky Enjoy -26 tulum almayı düşünüyorum kullan veya tavsiye eden varmı ?

Ynt: Husky Enjoy -26 tulum almayı düşünüyorum kullan veya tavsiye eden varmı ? aldım
  2. alperenaslan

Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015)

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) Izmir dwn giden yok mu ?
  3. alperenaslan

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) İzmirden katılacak arkadaşlar varsa cvo yazarsa sevinir
  4. alperenaslan

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) İZMİR den katilcak arkadaşlar var mi ?
  5. alperenaslan

Kamp İcin Deneyimli Kisilerin Tavsiyelerine İhtiyacimiz Var

Ynt: Kamp İcin Deneyimli Kisilerin Tavsiyelerine İhtiyacimiz Var Arpenaz 2xl var bende iki kisi ici ideal al ve gayet iyi içinde 2 kişi çok rahat kalır üç kişi yazın terlersiniz en uygunu 2 . Bir tanede arpenaz 3xl alın ikiside aynı biri 130 diğeri 160 olmasi lazim toplam 290 iki tqne harika...
  6. alperenaslan

Husky Enjoy -26 tulum almayı düşünüyorum kullan veya tavsiye eden varmı ?

Eski uyku tulumumu değiştirip yerine Confort derecesi daha yüksek ve içinde rahat edebileceğim bir uyku tulumu düşünüyorum. 200-300 tl arasında fiyat aralığında aklıma hemen husky Anapurna geldi fakat bu uyku tulumunun fermuarlarinin ortadan ve yarıya kadar açılması beni rahatsız edeceğini...
  7. alperenaslan

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) Takip...
  8. alperenaslan

5 Mevsim Çadır

Ynt: 5 Mevsim Çadır Ikinci el alabilirsin 450 tl husky flame cadirini alabilirsin 1+1 kişilik. İki kisi kullanamazsin tek kisi icin ideal malzemeleri yaninada alabilirsin. Ruzgara dayanıklı kar eteklerine sahip tam kış çadırı
  9. alperenaslan

20 Ocak - 2 Şubat arasında Uludağ da Kış Kampı yapmak isteyenler

2 arkadaş, 3 gün uludağ da kamp yapmayı düşünüyoruz . Kamp etkinliğinde beraber kamp yapmayı düşünen arkadaşları bekliyorum. Sayımız ne kadar fazla o kadar keyifli olur. Yahut o tarifler de kampta olucak kisiler varsa onlarada dahil olabiliriz.
  10. alperenaslan

23 Ocak - 9 Şubat Arası Kış Kampı Yapacaklar?

Ynt: 23 Ocak - 9 Şubat Arası Kış Kampı Yapacaklar? Ben ve arkadaşım o tarihler arasında 3 gün uludağ da kamp yapmayı düşünüyoruz isterseniz iletisime gecebiliriZ
  11. alperenaslan

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) Bende bir arkadaşımla katılmayı düşünüyorum kayıt varmı yoksa buluşma tarzımi olucak

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri