allofsins kullanıcısının son içeriği

1. allofsins

Land Rover Defender - "67 yıl sonra kasası yenileniyor"

67 yıl sonra kasası yenileniyor İkonik Defender’ın modern bir yorumu olan Land Rover DC100 Konsepti 2011 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda sergilenecek. Şirket yeni nesil Defender’ın 2015’te, yani orijinal modelin tanıtılmasından 67 yıl sonra üretime gireceğini teyit etti. Land Rover, DC100’ün...
  2. allofsins

Yılın En Güvensiz Arazi Aracı: Dacia Duster

Galeri: Yılın En Güvensiz Arazi Aracı Yazan: Barış Ata Terun | 07 Ağustos 2011 Pazar S.U.V’ler veya bilinen isimleriyle arazi araçları, pek çok kişi tarafından prestij sembolü olarak görülür ve otomobil severlerin hayallerini süsler. Renault’un desteğini arkasına alan Dacia, Duster modeliyle...
  3. allofsins

MotorCaravans '91 (Karavan Kataloğu)

Kitap sitesinde gezinirken 1991 yılına ait karavan kataloğu gordum...Belki ilgilenen biri almak ister... http://www.nadirkitap.com/motorcaravans-91-karavan-katalogu-kitap254246.html
  4. allofsins

Haberdar edilme konusunda yardım!

Ynt: Haberdar edilme konusunda yardım! Kaç haftadır cebelleşiyorum bende bu konuyla ilgili :) teşekkürler,kurtardınız beni...
  5. allofsins

Haberdar edilme konusunda yardım!

Selam; Daha önce yorum yazdığım konulara, "haberdar edilme" seçeneğinden iptal ettiğim halde,ilgili konulara yeni yorumlar yazıldıkça bana gelmeye devam ediyor...Bu konuları "Sizin mesajlarınıza x yeni cevap yazıldı kısmında görmemek için başka ne yapmak gerekiyor acaba? Teşekkürler....
  6. allofsins

Trafik kazası tedavi giderlerini SGK karşılayacak

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, ''Torba tasarı'' olarak adlandırılan, bazı kanunlarda değişiklik öngören tasarının bugünkü görüşmelerinde 10 madde kabul edilerek, 64. maddeye gelindi. Tasarıda yapılan değişiklikle araçların tescili ve hurdaya ayrılması işlemlerinin trafik tescil kuruluşlarının...
  7. allofsins

Karadeniz İsyandadır

http://www.karadenizisyandadir.org/web/index.php
  8. allofsins

Tabiatı ve Biyolojik Çeşitliliği Koruma Kanunu Tasarısı Hakkında

TMMOB şehir plancıları odasının, meclisten geçmesi gündemde olan "Tabiatı ve Biyolojik Çeşitliliği Koruma Kanunu " ile ilgili görüşlerini içeren bir yazı... http://www.spo.org.tr/genel/bizden_detay.php?kod=2273&tipi=4&sube=0
  9. allofsins

İstanbul'da Yaşamak İstemiyorum!... Peki ama Neresi?...

Ynt: İstanbul'da Yaşamak İstemiyorum!... Peki ama Neresi?... En yakın büyük hastahane Edremittedir fakat araştırma ve üniversite hastahanesi en yakın İzmirde... Ayvalık Devlet Hastahanesinin eksileri Dahiliye ve ortopedi hariç diğer branşlardan sadece birer doktor var .... Doktor izinli...
  10. allofsins

El Bolson: Burası Cesur İnsanların Şehri

Güney Amerika seyahatine Arjantin’in Patagonya Bölgesi’nde devam ediyorum. Etrafı yüksek dağ zirveleri ile çevrili, Azul nehri kenarına kurulmuş, Piltriquiron dağının eteğine oturmuş olan El Bolson’a vardığımda; hava ısısının biraz yükselmesi ile günlerdir güneş yüzüne hasret olan bedenimin...
  11. allofsins

Hava karardı Madalılar için ölmek yasak

“ADIM yazılmasın Bedia Hanım” diye rica eden erkeklerden birinin cebine üç aydan fazladır tek bir kuruş para girmemiş. Merkezi Konya’daki Dost Eli Derneği’nin yardımları ile kışı geçirmeye çalışıyorlar. Birkaç baş hayvanlarını otlatmalarını Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü...
  12. allofsins

Anadolu’nun ortasında unutulan ada: Mada

Madalıları karaya bağlayan tek yol göl… Kışın buz tutan su yolunun üstünde yürüyorlar.. Beyşehir Gölü’ndeki Mada Adası’nın yüz yıllık yalnızlığı sürüyor. 253 nüfuslu adadaki yoksulluğun tarifi imkânsız. Yazın rüzgâr, kışın sis ve buz onları hayattan koparmış.. Kayığı buzun üstünden...
  13. allofsins

İstanbul'da Yaşamak İstemiyorum!... Peki ama Neresi?...

Ynt: İstanbul'da Yaşamak İstemiyorum!... Peki ama Neresi?... Eğitim ve gençlerin sosyal alanları konularından hiç bahsetmemişim... * Özel Okul en yakın Burhaniye'de Bahçeşehir koleji var sadece... * Ayvalık içindeki devlet okulları ise yeterli ve sınıflardaki öğrenci sayısı 20 yi geçmez...
  14. allofsins

Gökyüzünden Ölü Kuşlar Yağdı

Ynt: Gökyüzünden Ölü Kuşlar Yağdı Yılbaşında havai fişek gösterileri sırasında strese girip,korktukları ve bu yüzden öldükleri açıklandı... Avdaki fişek atma durumu devede kulak...Peşlerinden havai fişek gösterisi yapın siz en iyisi öldürmek için...
  15. allofsins

Gökyüzünden Ölü Kuşlar Yağdı

Ynt: Gökyüzünden Ölü Kuşlar Yağdı Kuşların, havai fişeklerden korktuğu için öldüğü tespit edilmiş...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri