aliok kullanıcısının son içeriği

1. aliok

Çocuklarla İstanbul Civarlarında Kamp Ve Hafif Yürüyüş

Merhabalar, Bu bahar 2 çocuğum, eşim ve köpeğim ile birlikte doğada vakit geçirmek istiyorum. Forumda değişik cevaplar buldum sorularıma ama çoğu eski tarihten kalma o yüzden tekrarlamalar için affınıza sığınıyorum. ************************** Kamp: İstanbul, Kocaeli, Sakarya veya Bolu'da...
  2. aliok

Tahoe Vortec Almayı Düşünüyorum

Benim aldigim suydu: ELM327 WiFi Araç Arıza Tespit Cihazı OBD2 V1.5 Fiyatı Elm327 Wifi. IOS destekliyor yaziyor icinden cikan yazida, ama denemedim.
  3. aliok

ipad'im için bulamadım DashCommand uygulamasını. Benzer bişeyler vardı ama pahalıydı. Tam bilmiyorum yani. RockAuto'dan benim aldığım şöyle: - Conta seti (valf kapağı contası, emme manifoltu contası, egzoz manifoltu contası vs): 80 dolar - Katalitik konvertor contası ve birkaç conta daha: 40...
  4. aliok

OBD2 cihazi almanin diger faydalari: * Hata kodlarina bakmak ve hata kodlarini silmek (LPG'de surekli veriyor benim, LPG ayari yaptirana kadar benzin icsin bakalim) * Grafik falan cizdirerek Amerika'daki forumlara soru sormak: ** MAP Sensor weird readings ** Low downstream 02 sensor voltage -...
  5. aliok

Merhabalar, Araba ile ugrasmaktan siteye giremedim, cevap veremedim kusura bakmayin. Bir de, bildirim gelmemis hic mailime. Neyse... Sorulara cevap vereyim: Aracimdaki ufak tefek problemler icin ben bir kac yeri gezdikten, konustuktan ve fiyat aldiktan sonra, daha once Yukon GT sahibi bir...
  6. aliok

Bu arada 96da arka kapilarda cocuk kilidi yok diye anlamistim spesifikasyonlardan ama varmis. Referans icin kalsin burada bu bilgi.
  7. aliok

Bu cok dogru. Bir iki sey sordum hemen cevapladilar: Tahoe parts catalog and numbers Bu sitede parcalarin Ingilizce isimlerine bakabilirsiniz resimlere bakip: 1996 Chevrolet Tahoe OEM Parts (LS with 5.7L V8 - Gas) | GM Parts Club Ebay vs.'den parca almak isterseniz lazim olur. Selamlar, Ali
  8. aliok

Tahoe'mu aldim. 96 model, 5 kapi, siyah, iyi durumda. Az masrafli. Su anda cok memnunum. Ufak tefek bakimdan sonra cok daha iyi durumda olacak. Daha once gidip baktigim ve test ettigim Tahole'lar oldu ama hersey hemen 5 dakika test surusunden sonra farkedilmiyor. Uzun yoldan sonra ilk...
  9. aliok

Merhaba tekrardan, 1 aydır araştırma yapıyorum Tahoe'lar ile ilgili. Birkaç araç gördüm, ekspertize götürdüm. Bazı bilgileri paylaşmak istedim. 96 modelin öncesi karbüratör (veya benzeri) bir sistemle çalıştığı için tercih edilmiyor, fiyatları düşük. Ben de bunlara hiç bakmadım. 96'da Vortec...
  10. aliok

Merhabalar, Vortec motorlu 1997-2000 arası modellerde Tahoe almayı düşünüyorum. Mümkünse 5 kapılı, olmadı 3 kapılı sport modeli. Mevcutta aile arabam var, Tahoe ise benim şahsi aracım olacak. Yani çok acelem yok, ince noktaları öğrenip kazık yemeden temiz bir araç bulana kadar bekleyeceğim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri