Alik. kullanıcısının son içeriği

1. Alik.

...

...
  2. Alik.

Atv Hk.

Bursa da yaşıyorum, Polaris 570 im var. Katılabilirim.
  3. Alik.

Bursa Atv Grubu

merhabalar, eminim ki bursa da atv sahibi ve offroad seven arkadaşlar vardır. Herkes bilir ki bu işler grup ile zevkli olur. Eğer burda bir toplanabilirsek, bir gezi ayarlayabiliriz belki.
  4. Alik.

Atv Hk.

Bende böyle bir başlık varmıdır diye arıyordum. Gördüğüm kadarı ile atv aktif kullanan bir topluluk yok. Ben bursa dayım. Site de Varmı bursa da atv gezileri yapan bir grup. Netten bulduğum nilüfer atv kulübü var, adamlara mesaj attım tenezzül edip cevap bile vermediler. Koskoca gezenbilirde...
  5. Alik.

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba, ben ali karakan, makina mühendisiyim, amatör kampçı ve trekingciyim, offroad a merak saldım bu aralar, ileride offroadcı da olucam inşallah, yaşım 34 evliyim 2 ve 4 yaşlarında iki oğlum var. Bursa da yaşıyorum.
  6. Alik.

Marmaris 10 günlük kampta

Marmaris 10 günlük kampta
  7. Alik.

Gökova Körfezi ; Boncuk Kamping Ve Gökova Orman Kamping

Boncuk camping el değiştirmiş, bu yıl kamp planımızda 3. Günümüz için planlamıştık, mal gibi 1 saat köy yollarından güç bela vardık ancak, meğer adamlar 2 sap kampçıyı alamazlarmış. Kamp yapmayalım günlük kullanalım dedik, günlük kişi başı 100 tl dedi. Bodrumda lahmacun yemek daha ucuz olurdu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri