ALADAĞLI HUNTER kullanıcısının son içeriği

1. ALADAĞLI HUNTER

Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi.

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. Hoşbulduk abi takip edeceğim vaktim olduk ca.
  2. ALADAĞLI HUNTER

Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi.

Ynt: Ankara Grubu Serbest Muhabbet Köşesi. Bende aranıza yeni katıldım ankara dikmen den selamlar...
  3. ALADAĞLI HUNTER

Avcı ve doğa tutkunu biri olarak bende aranızdayım...

Ynt: Avcı ve doğa tutkunu biri olarak bende aranızdayım... Araç çıkamadı yürüdük...
  4. ALADAĞLI HUNTER

Ynt: Avcı ve doğa tutkunu biri olarak bende aranızdayım... Biraz resim paylaşayım sizlere...
  5. ALADAĞLI HUNTER

Selamlar ankara da ikamet etmek deyim aslen konyalıyım işim gereği türkiye nin bütün dağ ve ormanların dayım herkeze iyi gezmeler diyim bundan sonra aranız dayım rasgelsin....
  6. ALADAĞLI HUNTER

HADİM-GÖKSU

Ynt: HADİM-GÖKSU büyük Karapınar da güzel bir yer çok iyi bilirim.
  7. ALADAĞLI HUNTER

Hadim'deki Hz.Hadimi Türbesi

Ynt: Hadim'deki Hz.Hadimi Türbesi Kamil odur ki koya heryer de bir eser esri olmayan yerin deyeller eser diyen büyük zaat anadolu alpereni hz hadimi ilçemizim medarı iftarı ...konu için teşekkürler
  8. ALADAĞLI HUNTER

Taşkent

Ynt: Taşkent Karamanoğlu toprakları memleketimnamı değer pirlondo yani taşkent yeni adı sultan alaaddin keykubatın alanya geçer ken dinlendiği yer.
  9. ALADAĞLI HUNTER

HADİM-GÖKSU

Ynt: HADİM-GÖKSU Güzel memleketim KONYA sınırların da torosların kuzey yamaçların da doğan göksu nehri ve yerköprü şelalesi kısaca yukarı göksu deltası konya hadim ilçesi ALADAĞ BÖLGESİ...BENİM KÖYÜM YANİ BU BÖLGEYİ GÖRMEYEN GEZDİĞİNİ SÖYLEMESİN BURAYI GÖRMEK LAZIM .

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri