akrepgül kullanıcısının son içeriği

1. akrepgül

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu selam bende gülen.evet gülmeyi gezmeyi ailemle vakit geçirmeyi hiçbirşeye değişmem.herşeyin bir tesadüften ibaret olduna inananlardanım ki burada olmamda bir tesadüf eseridir.tokat niksarlıyım 26 yaşında sıradan bir insanım.aranıza katıldığım için çok...
  2. akrepgül

Yeşil Niksarım

Ynt: Yeşil Niksarım yllanmış şarap gibi her geçen gün değer kazanıyor taşı toprağı bir başka.burnumda tütüyor ah bir gidebilsem
  3. akrepgül

Yeşil Niksarım

Ynt: Yeşil Niksarım taşekkür ederim bakarım tabiki hemde nasıl özledim
  4. akrepgül

Radikal'den ''Bahar'' Konulu Fotoğraf Yarışması

Ynt: Radikal'den ''Bahar'' Konulu Fotoğraf Yarışması Mezzy yok zaten onları benim 8 yaşındaki yeğenim çekti sırf o mutlu olsun die koydum.normal digital makineyle çekilen fotoğraflar profösyönellere yönelik bir yarışma değil yani.herkes katılabiliyor.oda bende rica etti bende kırmadım...
  5. akrepgül

Ynt: Radikal'den ''Bahar'' Konulu Fotoğraf Yarışması
  6. akrepgül

Ynt: Radikal'den ''Bahar'' Konulu Fotoğraf Yarışması yok arkadaşım biliyorum bunları daha doğrusu yeni öğrendim ilk kez foruma katılıyorum.bu sizi rahatsız ettiyse forumdan çıkabilirim isterseniz.fotoğraflarımı beğenmek yada beğenmemek kurulun bileceği birşey ben kesin beğenirler die birşey...
  7. akrepgül

Ynt: Radikal'den ''Bahar'' Konulu Fotoğraf Yarışması arkadaşlar bir foto yarışmasına katıldım bana destek vermeniz rica ederim.oylarınız için teşekkürler.fotolarım linklerde mevcuttur http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=YarismaDetay&PortalCategoryID=2&ImageID=16549...
  8. akrepgül

Ynt: Radikal'den ''Bahar'' Konulu Fotoğraf Yarışması hapsine 10 verdim bile başarılar dilerim
  9. akrepgül

Ynt: Radikal'den ''Bahar'' Konulu Fotoğraf Yarışması ben 10 puan veriyorum sana sen de bana ver ama :))) şaka şaka ben vercem sen vermeyebilirisin
  10. akrepgül

Yeşil Niksarım

Ynt: Yeşil Niksarım ben zaten gidemiyorum bile oralara orda yaşayanlar vede seçtikleri belediye başkanları bu sorunuzu yanıtlayabilirler sanırım.herhangi bir çaba olsaydı il olurdu busüne kadar.açıkçası benim umudum yok pek fazla.en son 10 sene evvel gittim bir değişiklik yoktu.şimdi nasıl...
  11. akrepgül

Yeşil Niksarım

Ynt: Yeşil Niksarım niksarımızı il yapmıcaklar bu gidişle
  12. akrepgül

Yeşil Niksarım

Ynt: Yeşil Niksarım çok özledim niksarımı ayvazımı çok özledim bir ayvaz resmi koyun varsa doya doya bakayım
  13. akrepgül

memleketimden destek beliyoum

niksarlıyım istanbulda yaşıyorum. foto yarışmasına katıldım desteklerinizi vede oylarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=YarismaDetay&PortalCategoryID=2&ImageID=16549...
  14. akrepgül

Ynt: Radikal'den ''Bahar'' Konulu Fotoğraf Yarışması *
  15. akrepgül

Ynt: dikkat yarışma var:)))) çok teşekkür ederim desteğin için

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız