AirTechViggen kullanıcısının son içeriği

1. A

Hyundai Terracan

Merhaba, öncelikle temelli dönüşünüze istinaden hoşgeldiniz. Terracan 2.9 crdi sandık motor var mı veya fiyat nerelerde gezer bilmiyorum. Yalnız kilometreler ile ilgili size şöyle yazayım, bu araçlar yaşları gereği illa ki belli kilometrelere ulaştılar. Size tavsiyem eğer bir Hyundai Terracan...
  2. A

Hyundai Terracan

Merhaba "Mahir33", öncelikle sayfamıza hoşgeldiniz. Aracınız otomatik vites mi yoksa manual vites mi?? Eğer manual vites ise şanzımanı Hyundai Elantra 2.0 Dizel ile aynı sanırım. Parça ararken bu şekilde arayabilirsiniz. Gelişmelerden sayfayı haberdar edin. Sağlıcakla kalın.
  3. A

Hyundai Terracan

"Dorukcan08" gelişmeleri bekliyorum. Aradığınız parçayı da nasıl bulduğunuzu zorluk kolaylık olarak bizimle paylaşırsanız arıza giderme konusunda da sayfamız zenginleşir. İyi çalışmalar.
  4. A

Hyundai Terracan

Merhaba "Dorukcan08", Terracan sayfasına katılıp tecrübelerini paylaştığın için teşekkürler. Umarım sayımız kısa zamanda artar ve bu sayfalar insanlara yardımcı olabilecek bir bilgi ve tecrübe kaynağı olur. Terracan gerçektende kullanıcısını memnun eden eğlenceli bir araç. Kullanıcı...
  5. A

Hyundai Terracan

Hyundai Terracan Bu yazıyı yazmaktaki amacım aracım ile alakalı bildiğim bilgileri paylaşmak ve bu forum sayesinde Terracan sahibi olanları bir araya toplayarak diğer marka ve modeller gibi biz Terracan sahiplerinin de birbirlerinin tecrübelerinden faydalanabileceği faydalı bilgileri...
  6. A

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Herkese Merhaba.. Foruma üye oldum ve bu forumun amacı olan bilgi paylaşımına ben de bir katkı yapabilmek adına Türkiye de çok yaygın olmayan Hyundai Terracan aracımı sizlere kısaca tanıtacağım. Kendi bildiğim teknik bilgileri, araç özellikleri, araç hakkındaki tecrübelerim, alırken nelere...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR