ahmocan kullanıcısının son içeriği

1. ahmocan

The Cozz Kamping; Kabakoz - Şile

Ynt: Cozz Cozuttu Bu tarz yaklaşımlarla okadar cok karşılaşmaya başladık ki bana en cok koyan sezon harici olsa bekar gel sezonda yanında kadın olsun yaklaşımı. Kendilerince 1000 tane haklı sebepleri olabilir ama kış günü cozz'a yakışan ben, yaz günü kardeşimle giremediysem bundan sonrada...
  2. ahmocan

Karavanımın Yapım Aşamaları; İveco Daily-Ahmocan

Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları; İveco Daily-Ahmocan Prix'yi dilekleriniz için teşekkürler. Gazocagini hallettik kalorifer tekledi, dolap kapaklarını hallettik şofben tekledi, su sistemi halloldu şase var akü bitiyor :)) yani biri biterken biride baslar be suphanallah diyor keyfini çıkarmaya...
  3. ahmocan

Gezenbilir Sonbahar Buluşması; Sapanca Görselleri ( 13 - 14 Ekim 2012)

Güzel bir kamp geçirdik, aranızda ilk kampımdı birçoğunuzu tanıyamadım kusura bakmayın diğer kamplarda görüşmek üzere...
  4. ahmocan

Gezenbilir Sonbahar Buluşması; Sapanca 13-14 Ekim 2012

Ynt: Gezenbilir Sonbahar Buluşması; Sapanca 13-14 Ekim 2012 Gökhan Özmansur ve ben cumadan oradayız Ömer sak yarın belli olacak
  5. ahmocan

Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları; İveco Daily-Ahmocan Fotolar yakında bir haftadır yollardaydim yeni döndüm. Köycegiz, Kaş, Datça, Bodrum, Sığacık, İzmir derken eve döndük. İveco sağolsun hiçbir mekanik sorun yaşatmadan, hele hele hiç yormadan, km'de 50krş yakarak gorevini yaptı. Tamirattan...
  6. ahmocan

Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları; İveco Daily-Ahmocan Sonunda ruhsatım çıktı, bakımlar yapıldı yola çıkmaya hazırız resim yüklemezler aram iyi değil Berkant halleder haftaya.
  7. ahmocan

Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları; İveco Daily-Ahmocan Arka bagajda her daim 4 kişilk çadırımı taşıyorum :)
  8. ahmocan

Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları; İveco Daily-Ahmocan Teşekkürler. Makaslar falan hic elenmedi ağır olmasına rağmen konforlu ve seri gidiyor şimdilik.
  9. ahmocan

Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları; İveco Daily-Ahmocan Hala ruhsatım yok ama mutlu haber yakın inşallah...
  10. ahmocan

Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları; İveco Daily-Ahmocan Sonunda ruhsatı tamamlanmadan ağırlıgı kafama takmadan eksikleri Berkant'ın sırtına yıkarak bir Şile yaptık bu hafta sonu. Hala onlarca yapılacak iş var ama yine de keyifliydi. Beni oralarda yanlız bırakmayan Berkant Bahçeci, Ömer Sak...
  11. ahmocan

Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları; İveco Daily-Ahmocan Berkan ne güzel yazmişsin :) anlamıyorum bu işlerden ama bitirde gezelim artık
  12. ahmocan

Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları; İveco Daily-Ahmocan Teşekkürler hepinize
  13. ahmocan

Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları; İveco Daily-Ahmocan Sevinmek lazım diyelim :)
  14. ahmocan

Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları; İveco Daily-Ahmocan Teşekkürler :) Dursun, Berkant'ın ağırlığa varana kadar daha cok çözülecek isleri var. Hersey yarım anasını satiim, al getir burda yaparız dedi şimdi pişman :)
  15. ahmocan

Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları; İveco Daily-Ahmocan Teşekkürler. Koca gunünü bana harcayan Ömer Sak'a, tüm eksikleri yapacak olan Berkant'a şimdiden teşekkürler, eksik çok nasıl olacak bakalım. Tirsan'da kantar içinde yolcu olmadıgı ve hiç eşya konmadigi halini 3450 kilo tartınca yıkıldım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

SON KONULAR

Geri