Ahmet Ozalp kullanıcısının son içeriği

1. Ahmet Ozalp

Pickup Üstü Yaşam Kabini Üreticileri

Bu durumda Euro ile fiyatlandırma nasıl oluyor?. Bu firmalar aynı zamanda ihracat yapıyorlar. Capra İhracata yetişemedikleri için yurtiçine teklif vermediklerini söyledi. Euro bazında artış yurtdışı fiyatlara aynen yansımıyor herhalde. Neresinden bakarsanız bakın bir mantık bulamıyorum...
  2. Ahmet Ozalp

Stork konusunda acele karar vermişim, evveli gün mail gelmiş. Fiyatlar: Standart donanım 16.500, opsiyonlarla beraber 22.900 Avro. Vergi hariç fiyat.
  3. Ahmet Ozalp

Crawler'dan 18.02.2023 tarihinde fiyat aldım. Kamp 190 13.500 Avro standart donanımın kdv'siz fiyatı, olmazsa olmaz buzdolabı, webasto, wc, tente, güneş paneli vs. opsiyonlarla kdv dahil 21.671.88 Avro. Anka 300 ise çıplak fiyatı 18.865 Avro, opsiyonlar ve kdv dahil 25.115.84 Avro. Anlamadığım...
  4. Ahmet Ozalp

Karda Ateş Yakma Denememiz: Erzurum

Islak odun ateşin yanında kurumadan yanmaz. Büyük kütüklerin içi belki kurudur ama ince dallar tamamen nemlidir. Videodaki çıtır çıtır yanan malzemenin, çekim için evden getirilmiş olması kuvvetle muhtemel.
  5. Ahmet Ozalp

Sıfırdan Başlıyorum. Yardım Lütfen! (çadır Seçimi, Alternatifler Ve Sorularım)

Yeterli miktarda kazık ve bağlantı noktası mevcut. Rüzgar pek sorun olmaz. Dediğiniz gibi sıcak mevsimlerde çok rahat ettim. Ama Kış şartlarında, çadır içi ısıtma kaynağı olmadan denemeye cesaret edemedim. Belki 3 kişi sıcak olabilir ama tek kişi için Kışlık çadırda bu yükseklik çok fazla...
  6. Ahmet Ozalp

Gün ışığında karanlık değil. Havalandırma gayet iyi.
  7. Ahmet Ozalp

Ben sırf bu yüzden aradım taradım Shaba 4 aldım.
  8. Ahmet Ozalp

Çılgın Cuma Sahtekarlığı

Tamamiyle katılıyorum. Yeni bir ürün ürettik toplam 200 adet. 8 ayda 150 adet,yaklaşık %30 kar marjıyla sattık, elimizde kalan 50 adetin maliyeti çıktı. Halen depoda gider oluşturuyorlardı ki Kara Cuma yetişti. Son etiket fiyatının yarısına verdik hepsi 1 saatte gitti. Yeni mallara yer açıldı...
  9. Ahmet Ozalp

Ankara Trekking Ve Kamp Arkadaşları

Çetin mevsime girdik, tatlı su kampçıları Kış uykusuna geçtiler bile. Bu mevsimde kamp zor iş tabi ama ekipman sağlamsa sorun yok. Yine de tek başına olmak güvenli değil. Bir yerinize bir şey olsa yardım bulacak kanka şart.
  10. Ahmet Ozalp

Grup oluşturmak zaman alıcı bir iş sayılmaz, veya ben işsiz olduğum için bana öyle geliyor.:) Tel. no.larını özel mesajla veya e-maille yollarsanız <ahmetozalp@gmail.com> hemen whatsapp grubu kurabilirim. Saygılar
  11. Ahmet Ozalp

Çılgın Cuma Sahtekarlığı

Konu Tüketici haklarını denetleyen mekanizmalar. Taşeron denildiğinde sadece, Temizlik, Taşıma, Yemek gibi şeyler düşünülmemeli. Örneğin Mc Kinsey'de tam taşeron olacaktı, top direkten döndü. Saygılar
  12. Ahmet Ozalp

Benim derdim de aynı, yalnız olmak sıkıcı ayrıca güvenli değil. Aile gruplarına katılmak istemedim, tek kaldım. Belki beraber bir grup başlatabiliriz. Saygılar
  13. Ahmet Ozalp

Başlık ilgimi çekti, çadır konusunda çok durulmuş ama genel listeler de var. Ben de fikir vermek için kendimce önemli şeyleri söylemek isterim. Kendimce dedim, çünkü herkesin ihtiyacı farklı oluyor. Çadırı sadece yatmak için kullanmadığımı ve uyku dışında 3-4 saat daha çadırda zaman...
  14. Ahmet Ozalp

Akü Takviye Cihazı Tavsiyesi

Sayın arkadaşlar, Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Ufkum açıldı. Konuyu araştırmaya devam ettim. Noco Booster'larda gerçekten 22W minik bir pil varmış. Firma bu bilgiyi FAQ'ın içine güzelce gizlemiş. Ana sayfadan ulaşılamıyor. Yorumlara göre Akü takviyesi olarak iş görür ama powerbank...
  15. Ahmet Ozalp

Akü Takviye Cihazı Tavsiyesi

Bu çözüm maalesef çok pahallıya mal oluyor. Akü takviyesi de yapabilmem için 150 Ah bir akü gerek. Solar panelle şarj olacağı için AGM veya Jel akü olmalı. Ayrıca bunu şarj edecek panellere ve Charge controllera gerek var. Paneller büyük olacak ve aracın üstüne takılmak zorunda. Aerodinamik...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR