adyobatik01 kullanıcısının son içeriği

1. A

2020 Duster 1.3 150 Hp 4x4

Saygıdeğer katılımcılar, bahsi geçen duster modeline sahip arkadaşlarımız varsa araçlarını anlatabilirler mi? bu motor renault ve mercedes modellerinde de kendine yer buluyor çünkü, özellikle yakıt tüketiminin gerçek değerleri nedir?
  2. A

Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi)

düşürmeniz çok zor, bende bu sebepten duster sattım, yeni işim gereği uzun yolda çok kullanmam gerektiğinden satmak durumunda kaldım, 125 km sabit hızda otobanda 7 litre ortalama yakıyor, şehir içi veya dışı farketmiyor bu arabada, 6-7 arası yakıyor, yoksa çok memnundum, araç 6 ileri gibi...
  3. A

Boyasiz 4x4 2016 Duster

Arac satilmistir arkadaslar
  4. A

Yeni Duster Fiyat Listesi

Full bir 4 ceker 105 bin olmus Otomobil fiyatkarina bakinca 110 nun altinda duzgun sedan yok Cok satar
  5. A

Boyasiz 4x4 2016 Duster

Arkadaslar navigasyonu herkes istemeyebilir, ilani yeniledim, navigasyonsuz 72.950 Az bir pazarlik payim var Cok guzel fiyat Sifiri 98500 tl
  6. A

Boyasiz 4x4 2016 Duster

Arkadaslar araç boyasiz ve bol extralidir Ilan resimleri asagidadir
  7. A

2018 Dacia Duster Tanıtıldı!

Yinede turkiye fiyatlari + - 2000 tl bandindan disari cikmaz , en azindan cikmamali
  8. A

Mesela 1.5 dizel comfort 4x4 modeli 97.000 cikiyor, şu andaki laurette modeli gibi bu arac, En fazla yanilma payi 1000 tl olur, yani 96.500 - 98.500 arasi olmali bu arac, Ulkemizde vergi sistemi degismedi cunku,
  9. A

Ayni donanim, ayni vergi, ayni motorla satilan 2 modelin ortalama katsayisini aliyorum, elma ile armut karsilastirilirmi demeyin, daha anlasilir olacagi icin direkt tl olarak yazildi, yoksa euro olarakda yazabilirdim, yine ayni rakam cikar sonucta, bu rakamlarin en fazla 1000-2000 altinda...
  10. A

Arkadaslar , romanya fiyatlariyla turkiye fiyatlari arasinda bir katsayi hesaplamasina gore, ki bu oran sandero ve lody modellerinin ortalamasidir, Şu anda romanyada euro olarak satilan yeni dusterin fiyatlari turkiyeye şu şekilde oluyor, Bunlar net rakamlardir, bundan yuksek rakamlar dacia...
  11. A

4x4 modeli 100 binlerde gelir fiyat olarak, peşin peşin ooo yuuuhhhh çok pahalı demeyin Dizel focus 120 bin Dizel megane 120 bin Gibi fiyatlarla satılıyor Egea bile 100 bin olmuş Ben yine gider duster alirim arkadas Bu arada arabayı beğendim kesinlikle 100 binin altında 4x4 seçeneği olursa...
  12. A

Duster 4x4 modellerinde yakıt tasarrufu için 2WD konumu mu tercih edilmeli?

hocam 4 yıl önceki konuya soru sormuşsunuz :) bu arada yakıtınız normal çok değil, aerodinamiği sebebiyle 105-110 km hızdan sonra duster extra yakmaya başlıyor, 110 u aşmamak lazım,
  13. A

Aracımı Yükseltmek Istiyorum Fakat Sorularım Var

ironman ya da herhangi bir marka kullandığınız anda sadece yaylar bile 1300-1500 lira iyi bir lastiğin takımı 1600 lira, kalitesiz bir takım lastik 1000 lira, yani çok bilinmeyen bir lastik ile bu dediğinize ulaşılabilir ama unutmayın ki lastik aracın yere değen kısmıdır ve en az aracın kendi...
  14. A

Neden 4x4 Duster Az Satılıyor?

kesinlikle katılıyorum, duster 4x4 ihtiyacı olanın alacağı bir araçtır, ama prestiji sıfır değildir, bizim çevrede baya baya karizma bir araçtır :) özellikle araziye avlanmaya çıkanlar için prestiji 10 numaradır, ama 4x4 ü çok pahalandı, bu tempoyla giderse 1 yıl sonra fiyatı 90-95 bin bandına...
  15. A

Aracımı Yükseltmek Istiyorum Fakat Sorularım Var

daha yükseltemedim, aracın içi , tavan sepeti, led projektörler tamam ama sanayiye gidip aracı 2 gün yatıracak zamanım yok malesef, diğer işlemleri işyerinde yapıyoruz zaten, kışa doğru yükseltmeyi yapacağım kısmetse

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri