Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 406
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 97,047
Ynt: Yugun (yücel Gündüz) 2015 Yaşam Ve Geziler Güncesi

Arkadaşlar,

Motosikletin taşıdığı riskler çoğunuzun malumudur. İşte bu riskler için Alianz'dan özel güvence paketi yaptırdım. Motosiklet sürücülerine 80 TL pirimle 50000TL kaza sonrası ölüm ve 50000tl kaza sonrası sakatlık güvencesi var. Anahtarların cüzdan ve kredi kartlarının çalınması dahil pek çok konuda güvence sunan bir paket bu. Bu paketi benim gibi gezmek için motosiklet kullananlar dahil herkese öneririm arkadaşlar. Sigorta tüm Dünya'yı kapsıyor... Motorsikletle özgürce solo gezerken olumsuz durumlarda aileme yük olmak istemiyorum. Bu güvence en çok da bunun için arkadaşlar.

Etiketler

Bugün sevgili ablam ve yeğenlerimle Ankara'da Eymir gölü ve Ahlatlıbel'e gittik...

10649441 725607370918197 2504456697333690547 n

11692742 725588510920083 7096281957702686114 n

11707854 725568904255377 7656749573474391886 n

11692497 725568937588707 749619168073358873 n

11742751 725624887583112 9139366172716109696 n

Ankaradan izmire seyahat ediyorum bugun. Bu kadar ankara yetti biraz da izmir de kendi evimde tatil yapacagim. Ondan sonra motosikletle solo gezi planlarim da var.

Merhaba herkese... İzmir'den selamlar ve sevgiyle...

Bugün sigarasız hayatımın 23. Günüydü. Kritik olduğu söylenen 21 günü geçmiş oldum hala daha sigara içmiyorum.

Şimdilik İzmir'deyim. yakında motorumla bir geziye çıkmayı düşünüyorum...

Bugün yine hiçbir kimseye muhtaç olmadan borçlarımı ödedim. Bir de kendime çay makinesi aldım. sigara yerine bol bol çay içiyorum. Evimde tatil yapmanın keyfi de başka oluyor. Yakında motosikletle uzunca bir geziye çıkacağım. Gezimi Balıkesir motosiklet festivaliyle birleştireceğim. Bunun için bekliyorum ve evde tatil yapıyorum.

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sigarasız 25. günüm. Artık her şeyin tadını bir başka alıyorum sanki... Sigaradan kurtuldum. Buna ben bile inanamazdım ama istedim ve başardım. tam tamına 25 gündür içmiyorum...

Bugün kargo ile yeni satın aldığım Tefal actifry'ım geldi. Hemen bir kaşık yağ ile kendime patates kızarttım. Nefisti...

Artık sadece motosikletimle solo geziyor ve konaklama için pansiyon otel ve motelleri kullanarak tatil yapıyorum. Kışın para biriktiriyor yazın özgürce solo geziyorum.

Bu sene kendime biriktirdiğim bir miktar parayla bilgisayar aldım. Tatil için ayırdığım bütçe iyice azaldı. Bu nedenle Doğu Karadeniz gezisi yapamıyorum. Bunun yerine ürkmez'e gidip birkaç gün bir pansiyonda tatil yapacağım arkadaşlar. Tabii ki motorumla solo özgürce ve kimselere muhtaç olmadan...

Benim kimseye ne bir muhtaçlığım ne de bir mecburiyetim var arkadaşlar. Motosikletli özgür solo bir gezginim ben. Kendi param kadar yer içer gezer geçerim...

Merhaba arkadaşlar.

Bugün sigarasız 26. günüm. Bugün bayram. Bu bağlamda herkesin bayramını kutluyorum. Selamlar olsun.

Arkadaşlar,

Bugün Bayram ve ben olabilecek en serin yerde kendi evimde dinleniyorum. Uzun gezileri seneye yapacağım. Çünkü seneye hazırlıklı olacak kıştan itibaren para biriktireceğim. Bu sene uzun soluklu bir gezi yapamıyorum. Uzun soluklu geziden kastım Karadeniz gezisi. Bu yaz karadeniz gezisi yapamıyorum. Bunun yerine kısa süreli bir yerlere tatile gideceğim yalnızca. Çünkü malesef bütçem bu kadarına yetecek. Yine de buna da şükürler olsun diyorum. Kimseye bağımlı veya muhtaç değilim. Özgür bir motorcu gezginim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.