Yeni Offroadcuyum Tavsiyeleriniz Altın Niteliğinde

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Betulakın Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 330
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,363

Etiketler
Benim içinde bakarmısınız lada niva ve samurai arasında halen kararsızım ama ikiside olur şöyleki nivanın tipi hoşuma gitmiyor ama usta vs sanayi olayı olunca samurai gözümü korkutmuyor değil ustasını bulamam diye
Ustasını bulamam diye birşey yok sen arabanı bir ustaya teslim edeceksin he ustayı beğenmedin değiştireceksin benim gibi vaktin olsa otur kendin yap 2 kere bozar doğruyu öğrenirsin samurai de bir çok parçayı bulabilirsin antalyada hurdalıgı var ankaradan hurdalıgı var ara yolluyor lar

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen öyle sürekli 2 araç karşılaştırma videoları izliyorum birde jeep c 5 kalitesine acaba hangisi daha yakın yani arkadaşlarımda olanlar var geride kalmak istemem :smiley:
Cj 5 diyorsan bambaşka bir araç kendisi eliniz anahtar tutmuyor sa sakın yaklaşmayın samu size istediğiniz kaliteyi verir ufak tefek değişiklik lerle

Bir de yükseltme bazlı bir sorum olacak samurai yada nivayı max kaç cm yükseltebiliriz yükseltme kitiyle
Valla lada çok yükselmez 8 santim maksimum 12 cm yükselten arkadaşım var ama arabanın altını değiştiriyor konpile
Samurayi de söyle yaklaşık 700 TL makas yükseltme benim aracım şu an 60 cm yüksekliği resimlerini paylaşırım burada fikriniz olur ama makaslı araç dünyanın en kolay yükselecek aracı

Ustasını bulamam diye birşey yok sen arabanı bir ustaya teslim edeceksin he ustayı beğenmedin değiştireceksin benim gibi vaktin olsa otur kendin yap 2 kere bozar doğruyu öğrenirsin samurai de bir çok parçayı bulabilirsin antalyada hurdalıgı var ankaradan hurdalıgı var ara yolluyor lar

Sıfır parça bulabilir miym peki

Cj 5 diyorsan bambaşka bir araç kendisi eliniz anahtar tutmuyor sa sakın yaklaşmayın samu size istediğiniz kaliteyi verir ufak tefek değişiklik lerle

Aktif kullandığım aracım var jeep renegade ama satmayı düşünmüyorum sadece bu yeni aracım off roadlık olcak hemen değil parça parça geliştireceğim

Valla lada çok yükselmez 8 santim maksimum 12 cm yükselten arkadaşım var ama arabanın altını değiştiriyor konpile
Samurayi de söyle yaklaşık 700 TL makas yükseltme benim aracım şu an 60 cm yüksekliği resimlerini paylaşırım burada fikriniz olur ama makaslı araç dünyanın en kolay yükselecek aracı

Samurai için ne kadar yükselir yani pek fazla dengesini bozmadan diyeyim
Özel Renkli Samurai Jeep
İlan No: 745490809
Suzuki / SJ / Samurai / Özel Renkli Samurai Jeep sahibinden.comda - 745490809
ACİKLAMAYI OKUYUN
İlan No: 720085195
Suzuki / SJ / Samurai / ACİKLAMAYI OKUYUN sahibinden.comda - 720085195
bu ilandan hangisi yada başka ilanda olur

Bunları niva ve samurai için yaparsın tabi ama lada da alçak kalır samu da güzel olur ve şu çok büyük birşey yapamaz sın zaten araba ortada 2 kişilik birşey olur

Araç tercihi hangisini yapmalıyım uzun vadede kullanmayı düşünüyorum offroad (geneli karlı yollar olacak şekilde çünkü karda offroadı daha çok seviyorum)

Samurai için ne kadar yükselir yani pek fazla dengesini bozmadan diyeyim
Özel Renkli Samurai Jeep
İlan No: 745490809
Suzuki / SJ / Samurai / Özel Renkli Samurai Jeep sahibinden.comda - 745490809
ACİKLAMAYI OKUYUN
İlan No: 720085195
Suzuki / SJ / Samurai / ACİKLAMAYI OKUYUN sahibinden.comda - 720085195
bu ilandan hangisi yada başka ilanda olur

Bu 10 cm yaklaşık yeter sana

IMG 20191221 105333

IMG 20191221 105330

IMG 20191221 105354

IMG 20191221 105342

IMG 20191221 105418

IMG 20191221 105402

Arazi Şanzuman indirebilirim acemiyim offroad için
İndiremezsin nasıl indireceksin Kısmet işi 0 olsa onuda indirirsin. Birşey olmaz lastiğin falan patlar senin ancak. Samurai de
Aracını tanıdık ca seveceksin
Limitlerini bileceksin

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR