Yeni Offroadcuyum Tavsiyeleriniz Altın Niteliğinde

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Betulakın Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 330
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 50,412
E varmı resim belki tanıdık dır bizim o kuzeninin görüştüğü tamirci de de araç vardır bir konuş sun söyle istersen hatta bana var dedi ama ne der ne ister bilmiyorum tabi.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kuzenim onla görüşüyor fakat long varmış elinde kısa olanından gelince eline yazacakmış

Etiketler
model yüksek olsun donanımı yavaş yavaş kendi ihtiyaçlarınıza göre yaparsınız.
Benim merak ettiğim 96 enjeksiyonlu mu daha iyi diğer 90 model eski motor mu
Birde biri helezon yaylıymış yani nedir bu farklar anlamadım tam olarak offroadda ne işime yarar herkes helezonlu enjeksiyonlu modeli almamı söylüyor sebebi ne öğrenmek istiyorum
Bu arada geçende bataklıkta kaldık baya zordu çıkması 2-3 saatte ancak çıktık arkadaşımın aracında offroadda

Birde biri helezon yaylıymış yani nedir bu farklar anlamadım tam olarak offroadda ne işime yarar herkes helezonlu enjeksiyonlu modeli almamı söylüyor sebebi ne öğrenmek istiyorum
Bu arada geçende bataklıkta kaldık baya zordu çıkması 2-3 saatte ancak çıktık arkadaşımın aracında offroadda
Ya ben sana şunu tavsiye ediyim motoru falan dert etme tak Şahin motorunu kafan rahat olur güçlü olur sen yürüre bak şaseye bak helezonlu güzel olur ama makaslı rahat olur tamir kılı tüğü

Siz tam olarak ne yapmak istiyorsunuz? Araç almak mı? Hangi aracı almak mı? Araç yükseltmek mi? Amaç nedir?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
İbrahim abi yeni giriyor bu işe yormayacak ama rahat rahat kırıp dökecegi araba arıyor ve her offroad cı gibi samuyu seçerek doğru yolu buldu

@klorr arkadaşımız yıllardır samuray kullanıcısı onun fikirleri burada çok önemlidir ve size en iyi tavsiyeleri veriyor.
offroad un güzelliği zaten batmak yardımlaşmak birbirini çekmek çıkarmak saatlerce bile sürse yola çıktığın arkadaşı yolda bırakmamaktır.
arkadaşımızın da dediği gibi tofaş motorlu helezonlu araç offroad ortamında geçerli olandır.

@klorr arkadaşımız yıllardır samuray kullanıcısı onun fikirleri burada çok önemlidir ve size en iyi tavsiyeleri veriyor.
offroad un güzelliği zaten batmak yardımlaşmak birbirini çekmek çıkarmak saatlerce bile sürse yola çıktığın arkadaşı yolda bırakmamaktır.
arkadaşımızın da dediği gibi tofaş motorlu helezonlu araç offroad ortamında geçerli olandır.
Şu anlık üzerinde 1.3 enjeksiyonlu motor varmış şimdilik idare eder herhalde beni sonra değiştiririm

Şu anlık üzerinde 1.3 enjeksiyonlu motor varmış şimdilik idare eder herhalde beni sonra değiştiririm
Eder eder 31 lastik takarsın ne biliyim daha düşük bir lastik takarsın zaten bat korkma ne olacak 3 kere çelilirsin 4 kere çelilirsin her battığında arabanın bir eksiğini görürsün. İbrahim abi ile aynı gurupta yız bu arada birbirinizi çekmediğiniz sürece grup olmanın bir anlamı yok

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,128
Kaydolan Son Üyemiz
hayalperestt

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.