Willys Mezarlığı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan seyit Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,381

seyit

Kamp III
İçerisinde bulunmaktan keyif alacağınızı tahmin ettiğim bir mezarlık.

Jeepcemetaryokinawa3

Jeepcemetaryokinawa4

Jeepcemetaryokinawa5

Jeepcemetaryokinawatire

Jeepcimetaryinokinawa19

Etiketler

Ynt: Willys Mezarlığı

Emwayyes' Alıntı:
Acaba Toplasan bir willys Edermi ;D ;D ;D ;D
paylaşım için tşkler

Şu anda pek çok Avrupa Birliği ülkesinde bu araçların çok büyük bir bölümü orijinaline bağlı kalarak yapılan restorasyonlar sonucu gıcır gıcır ve yaklaşık US $ 35,000- US $ 50,000 arası el değiştiriyor.Buna hiç kuşkunuz olmasın.
Burada ise deyil bir tane,yüzlerce bu standartta araç var.
Fransa ve Hollanda gibi ülkelerin resmi devlet depolarında hala sandığı açılmamış ve parafinli konumda komple motor,şanzuman,diferansiyellerden tutun aklınıza gelebilecek hertürlü parçaları hiç acılmamış kutularında ve zaman zaman satışa sunuluyorlar.

kardeşim seyit merhaba . ben .wililys sevenlerinden biriyim sizin siteye koydugunuz bu mezarlık dıye tanıttıgınız yeri gerçekten görmek gezmek hatta içinde kaybolmak isterdim..Benim elimde 1950 MODELİ var aşıgı sevenide o kadar çok ki önünde fotograf cektirenmi ararsın klip bile cektiler velhasıl wiilys seveniyim ... Saygılar bütün gezen bilir dostlarına ...cengiz ışık .. izmir .

kibar' Alıntı:
kardeşim seyit merhaba . ben .wililys sevenlerinden biriyim sizin siteye koydugunuz bu mezarlık dıye tanıttıgınız yeri gerçekten görmek gezmek hatta içinde kaybolmak isterdim..Benim elimde 1950 MODELİ var aşıgı sevenide o kadar çok ki önünde fotograf cektirenmi ararsın klip bile cektiler velhasıl wiilys seveniyim ... Saygılar bütün gezen bilir dostlarına ...cengiz ışık .. izmir .

Burada bizleri buluşturabilen ortak payda bu zaten.Bende şu anda birtane 1962 CJ5 ( Tuzla) ve bir tane de 1980 CJ5 var. 1962 olanı 37 yıldır diğeri ise 8 yıldır kullanmakta olduğum araçlar.Çok daha önceleri ise 1954 model CJ 3 B ( Yüksek Kaput ) vardı.
Sizdeki 1950 olduğuna göre olasıklar CJ 2 A veya CJ 3 A gibi görünüyor. MB ve M 38 ler de olabilir ama Türkiye piyasasında bunlar olağan üstü ender modeller.

gerçekten ender modeller sahibinden.com da iki tane willys mb var uzun süredir ilgimi çeken bi tanesi konsolosluktan mı elçilikten mi ne çıkmaymış diğeride bizim gibi meraklısı şaseden toplamış kornasına kadar abd den getirttirmiş yazdıklarına göre gerçekten ender klasikler...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-arazi-araclari-jeep-willys-mb-sifirdan-toplanmis/detay

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,496
Kayıtlı Üye Sayımız
172,158
Kaydolan Son Üyemiz
aysekayan95

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR