Vitarama Port-Bag Nerede Taktırabilirim?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cindy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,531

cindy

Yeni Üye
Yer
KIRKLARELİ
Herkese merhaba..
Nihayet çok sevdiğim G.Vitarama kavuştum (tek kap,ı 2005, otm.)
Hemen BRC tüp taktırıp daha rahat gezmeye başladım.Bu çok sevdiğim araca da gözüm gibi bakıyorum tabi.Avcı ve av köpeği yetiştiricisi olduğumdan hemen her gün kır-bayır dolaşıyorum.

Tatilede Vitaram ile l gitmeyi düşündüğümden bir pot-bag a ihtiyacım var.

Kırklarel'inde oturduğum dan İstanbu'da bana bir yer önerebilirmisiniz? Hatat bakım ve diğer sorunlarım için hem tecrübeli hemde hesaplı sizlerin tecrübe ettiği yer de önerirseniz çok sevinirm.

Herkese sağlıklı günler dilerim..

Aydın

Etiketler
Ynt: Vitarama Port-Bag Nerede Taktırabilirim?

Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın.Aradığınız port bagajı kısa zamanda bulmanız dileği ile.

cıkmacılardan ve galerilerden orjinalini bulmaya bakın (benim avatar resminde olandan) bulamazsanız fiat tiponun ayaklarında degişiklik yaptırıp kullanabilirsiniz . plastik kutunun markalı olanları oldukca yüksek fiyatlı 1000 tl gibi ,ucuzuda iş görür derseniz italyan malı bauhausta 300 tl gibi oldukca büyük olanı var en büyügü de denebilir içi cok da esya almıyor .birde arwin nikli üyemiz ahmet bu şekil ayaklı sepet yapıyor ona bir danışın derim.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=51776.msg582440#msg582440

Ben satıyorum 2.el çok temiz 400 tl foto atmıştım inceleyebilirsiniz tekrar atayım

Untitled

sselamlar
ankara bauhause mağzasına geldi tam olarak markalarını bilmiyorum ama 290 tl den başlıyor çeşit çok oradan bakabilirsiniz
ben internet mağzasından bakayım dedm olmuyor

2. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali (19-21 Haziran 2009)

festival sırasında göl kenarında dolaşırken bir arkadaş foto cekmiş yüklemiş onu buraya yüklüyorum .

bahausta satılan italyan olan 300 tl lik kutu budur .

2-3 senedir kullanıyorum iyidir derim .[attachment=1]

DSC 7159

Yardımlarından dolayı herkese çok teşekkür ederim..
Port-Bag'ime kavuştum.
Aydın Özdil

ustamnerdesın bılmem ben port bagaj ve kendım av ısı ve kopek egıtımıyle ugrasıyorum o neden le kopek tasıma kabınımı ıst maltepede burcak otoda yaptırdım asırı memnunun ınternetten ulasırsanız sıze yardımcı olurlar hatta resımlerı eklıyeyım

07012009407

07012009407

07012009406

07012009405

07012009404

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR