Uludağ Çevresi Yayla Gezisi (orhaneli, Kocayayla/keles, Kendir Yaylası, Boğazova Yaylası, İnegöl, Do

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan i.güneş Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 61
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 26,603
Ynt: Uludağ Çevresi Yayla Gezisi (orhaneli, Kocayayla/keles, Kendir Yaylası, Boğazova Yaylası, İnegöl, Dombay Göleti/ala

İlhan ağbi süper bir gezi olmuş, paylaşım için teşekkürler,
katılan herkese bol selamlar

Etiketler
Ynt: Uludağ Çevresi Yayla Gezisi (orhaneli, Kocayayla/keles, Kendir Yaylası, Boğazova Yaylası, İnegöl, Dombay Göleti/ala

buralpdi' Alıntı:
İlhan ağbi süper bir gezi olmuş, paylaşım için teşekkürler,
katılan herkese bol selamlar
Sağol, bu bölgeye yolun düşerse, tam Yiğido nun oyun alanı.

Emmi eline kalemine sağlık güzel bir anlatım ve görseller.Herşeyden önemlisi çok güzel kampçı arkadaşlar ile yapılan bir gezi.Tadı damağımda kalmadı dersem yalan olur.Tüm katılımcı arkadaşlara teşekkür ediyorum. Tüm karavancı doğa seven dostların o yaylalarda kamp yapmalarını dilerim.

seyyah54' Alıntı:
Emmi eline kalemine sağlık güzel bir anlatım ve görseller.Herşeyden önemlisi çok güzel kampçı arkadaşlar ile yapılan bir gezi.Tadı damağımda kalmadı dersem yalan olur.Tüm katılımcı arkadaşlara teşekkür ediyorum. Tüm karavancı doğa seven dostların o yaylalarda kamp yapmalarını dilerim.
Sizler sağ olun, bütün dostların sayesinde uyumlu, şanslı, dolu dolu günler geçirdik.
Her zaman arzuladığım, yaylalar yaylalar

İlhan Emmi ;) bu güzel birlikteliği organize ettiğiniz ve akıcı bir anlatımla dile getirdiğiniz için çok teşekkür ediyoruz.
İlk grup turumuzda deneyim yaşamak bizim için çok güzeldi.Yeni karavan sevdalıları ile tanışmak ve dostluklar kurmak ayrı bir mutlulukdu.Tekrarında da biraraya gelmeyi arzuluyoruz.Yollarına devam eden arkadaşlarımıza da güzel geziler,iyi yolculuklar diliyoruz.Selamlar
Nalan-Arif

Güzel resimler, faydalı bilgiler, neşeli katılımcılar ve zevkle okuduğum bir anlatım.
Böylece son günlerde haber alamadığımız Almanyalı dostlarında nerede olduklarını öğrendik.

Paylaşım için teşekkürler.

armes' Alıntı:
İlhan Emmi ;) bu güzel birlikteliği organize ettiğiniz ve akıcı bir anlatımla dile getirdiğiniz için çok teşekkür ediyoruz.
İlk grup turumuzda deneyim yaşamak bizim için çok güzeldi.Yeni karavan sevdalıları ile tanışmak ve dostluklar kurmak ayrı bir mutlulukdu.Tekrarında da biraraya gelmeyi arzuluyoruz.Yollarına devam eden arkadaşlarımıza da güzel geziler,iyi yolculuklar diliyoruz.Selamlar
Nalan-Arif
Dostlarım, katılımınız ile bizler de güzel günler geçirdik, devamı tekrarına diyelim.
Sevgi ve saygılarımla

Akdeniz45' Alıntı:
Güzel resimler, faydalı bilgiler, neşeli katılımcılar ve zevkle okuduğum bir anlatım.
Böylece son günlerde haber alamadığımız Almanyalı dostlarında nerede olduklarını öğrendik.

Paylaşım için teşekkürler.
Hüseyin abi,
Kaçak dostların, an itibariyle Nigar-Uysal çifti ile Kapadokya'yı geziyor.

Bursa'yı, Uludağ'ı rabbim özenerek yaratmış. Sayenizde her biri diğerinden daha güzel denilecek yaylaları keşfettik. Gönül orada olmayı isterdi ama başka bir zamana kaldı.
İnegöl'de gördüğünüz muamele kabul edilecek cinsten değil, siz sabrınızı iyi korumuşsunuz. Dükkanın önündeki eski traktör "gazlı ferikson (ferguson ama bizim buralardaki adı feriksondur)" benim ilk direksiyon eğitimlerime başladığım araçtır ve gaz yağıyla çalışır. Rahmetli halamların traktörüydü...
Güzel gezi, güzel insanlar, güzel fotolar...
Paylaşımınız için teşekkürler :smiley:

drares' Alıntı:
Bursa'yı, Uludağ'ı rabbim özenerek yaratmış. Sayenizde her biri diğerinden daha güzel denilecek yaylaları keşfettik. Gönül orada olmayı isterdi ama başka bir zamana kaldı.
İnegöl'de gördüğünüz muamele kabul edilecek cinsten değil, siz sabrınızı iyi korumuşsunuz. Dükkanın önündeki eski traktör "gazlı ferikson (ferguson ama bizim buralardaki adı feriksondur)" benim ilk direksiyon eğitimlerime başladığım araçtır ve gaz yağıyla çalışır. Rahmetli halamların traktörüydü...
Güzel gezi, güzel insanlar, güzel fotolar...
Paylaşımınız için teşekkürler :smiley:
Haşmet hocam, Bursa tespitiniz de haksız değilsiniz, daha büyük-küçük gitmediğim çok yayla vardır, bir ara dostlar ile tadını çıkartırız.

Köfteciye ilk gidişim İnegöl'lü esnaf arkadaşın sayesinde, misafir konumunda olmam nedeniyle servis ve sipariş bana düşmedi. Tat alarak köftemi yedim. Bir sorun yoktu hatta uzun boylu kıl görevli değildi. Eşim ve kuzen ile ikinci gidişim de bahsi geçen garson oradaydı sadece ''Bizde fatura yok, fiş veriyoruz'' cevabıyla ucuz atlatmışız.

Öncede Ferikson traktör dikkatimi çekti hatta lastikleri de cillop gibi.

mustafayetim' Alıntı:
İlhan abi,
Harika bir gezi ve paylaşım olmuş katkıda bulunan herkese kucak dolusu sevgiler.
Mustafa hocam,
Sona yakın ufak tatsızlığı saymazsak, gezinin ilk durağından sonuna kadar şansımız yaver gitti.

Abi hicmi Hayır olmazin yok hep tamam hallederizin var abi hala kulaklarımda Firdes seni seviyorum hayatım!!!!!!! Ne istiyon ilhan
abi sizleri seviyoruz iyiki varsınız
Abi unutmadan bu gezimizdeki Firdes ablanın göstermiş olduğu fedakarligada sonsuz minnetdariz
Sevgi ve saygilarimizla Tunay&Tugay

TUGAY58' Alıntı:
Abi hicmi Hayır olmazin yok hep tamam hallederizin var abi hala kulaklarımda Firdes seni seviyorum hayatım!!!!!!! Ne istiyon ilhan
abi sizleri seviyoruz iyiki varsınız
Abi unutmadan bu gezimizdeki Firdes ablanın göstermiş olduğu fedakarligada sonsuz minnetdariz
Sevgi ve saygilarimizla Tunay&Tugay
Tunay-Tugay kardeşim, kısa süre de olsa, yaşadığımız tüm bu güzellikler, katılım anlayışı içerisinde uyum, hoşgörü ve gösterilen hassasiyet sayesin de oldu.
Bütün dostlara biz teşekkür ederiz.

Emmi Bakıyorum hemen hemcins dayanışması almış başını gidiyor.Firdevs hanımla tunay hanımın hakkını ödeyemezsiniz.Hemen canım cicim ondan sonra uzat ayakları değilmi.

seyyah54' Alıntı:
Emmi Bakıyorum hemen hemcins dayanışması almış başını gidiyor.Firdevs hanımla tunay hanımın hakkını ödeyemezsiniz.Hemen canım cicim ondan sonra uzat ayakları değilmi.
Emmi, iyi ki hatırlattın, ben bir daha yemek yapma pazarlığın da yokum. Beni bozar, millete reklam olduk, Tugay, Şaban ile birlikte ne bu senin elinden çektiğimiz, bayanlar iyice işin kolayına kaçtı, canım porselen tabak dururken, bulaşık çıkarmama yollarını aradılar, zar gibi plastik tabaklar önümüze geldi. Onu da rüzgarlı hava da ancak 3 hamleyle yakalarsan, aşk olsun, netice de elimiz yanmak, gömleğimiz (gömlek dedim sayende kazak (lık) gitti) yemek listesi konumuna geçti.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,451
Kayıtlı Üye Sayımız
172,104
Kaydolan Son Üyemiz
onur57

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR