Uçuk Bir Ailenin Pazar Gezisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hasancolakefe Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 56
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,487
Ynt: Uçuk Bir Ailenin Pazar Gezisi

nrş' Alıntı:
Hasan hocam nasılsın? Valla geç tanıştık erken ayrıldık gibi oldu ama kısmet oralardan ayrılıp buralara gelmekmiş. Nasıl gidiyor Antakya'da işler ? İnanın gözümde tütüyor oralar.
Daha bana motoru öğretecektini ama... , insanoğlu kuş misali bir gün orada bir gün burada. Yiyecek ekmeğimiz varsa döneriz bakalım kısmet....
Bu arada ben de yeni yerimde rahat durmuyorum ;D
Yeni aracım 'Hüdaverdi' ile maceralarım bak bakalım ne dersin?
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=86237.0
Arsal'cım Hataydan ayrılmışsın!duydum. üzüldüm valla! gittiğin yerde çokgüzel ormanı çokl, bolbol off-road yaparsın. bu ara aracın hayırlı olsun arazinin babasını almışsın idaalimdeki araç çok sağlam harika bir araç.yeni çıkanlar bunlar kadar sağlam değil bende senin aracın aynısını almak istiyorum ileriki dönemde arka kasayı atıp üzerine karavan yerleştirecem 4x4 karavanla artık dağlar'ı mesken tutacam seni hangi dağın başımdan ararım bilmem bakarsın karadenizden artvin şavşattan karagölden amanoslardan seslenirim sana.
aracın dizelse orjinalsa hiç satma ileride sende karavan yaparsın suryede parçaları çok ucuz.hüdaverdiyle maceralarını bekliyorum
bu arada ramazandan sonra motorlarla(Bende KTM 690 aldım) trans toros yapacağız Hataydan çıkıp dağ yollarından Antalyaya gideceğiz sende Aracınla katılabilirsin 10 günlük bir gezi olacak yabancı dostlarımızda katılacaklar (Romen uyruklular) arazide çadırda kalacağız şimdilik 5 motor 2 jeep var senide bekleriz selamlar

Etiketler

VAP' Alıntı:
Hasan ben senin bu başlığı görmemişim iyi oldu, çok keyifli bir günmüş gerçekten de belli...

Hayat zaten bir nevi uçukluk değil mi? Bir varmış, bir yokmuş... İşte, hayat böyle. Bir an dönüp bakıyorsun ki yıllar geçivermiş, hem de ne hızla akıp da geçivermiş...
Dolayısıyla; eldeki imkanlar çerçevesinde yapılabilecek/dilediğin her şeyi yapacaksın bence de. Yapamadığına/erişemediğine de haayıflanmayıp, yapabildiklerimize şükredip geçeceğiz. Bence burada bizler hepimiz bu anlamda uçuğuz, boşver iyidir, keyfini çıkartmaya bakalım... ;)
Ahmet abi sözlerinize katılıyorum bir varmışız birde bakmışız yokmuşuz inan yaşadıklarımın içerisindeki engüzel sayfalar Ailem,Motor,off rooad ve siz sevgili dost abilerim.sizdende 4x4 fotolar bekliyoruz selamlar sağlıcakla kalınız yengeme hürmetler

cok süper bir hafta sonu olmuş paylaşımlar için cok teşekkürler allahım mutluluğunuzu daim etsin ...saygılar bizden...

hasancolakefe' Alıntı:
Arsal'cım Hataydan ayrılmışsın!duydum. üzüldüm valla! gittiğin yerde çokgüzel ormanı çokl, bolbol off-road yaparsın. bu ara aracın hayırlı olsun arazinin babasını almışsın idaalimdeki araç çok sağlam harika bir araç.yeni çıkanlar bunlar kadar sağlam değil bende senin aracın aynısını almak istiyorum ileriki dönemde arka kasayı atıp üzerine karavan yerleştirecem 4x4 karavanla artık dağlar'ı mesken tutacam seni hangi dağın başımdan ararım bilmem bakarsın karadenizden artvin şavşattan karagölden amanoslardan seslenirim sana.
aracın dizelse orjinalsa hiç satma ileride sende karavan yaparsın suryede parçaları çok ucuz.hüdaverdiyle maceralarını bekliyorum
bu arada ramazandan sonra motorlarla(Bende KTM 690 aldım) trans toros yapacağız Hataydan çıkıp dağ yollarından Antalyaya gideceğiz sende Aracınla katılabilirsin 10 günlük bir gezi olacak yabancı dostlarımızda katılacaklar (Romen uyruklular) arazide çadırda kalacağız şimdilik 5 motor 2 jeep var senide bekleriz selamlar
Hasan Hocam Allah razı olsun güzel dileklerin için. Ne demişler 'dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşur' İnşallah en kısa sürede görüşmek ümidiyle.
Nazik davetin için teşekkürler bakalım durumlar neyi gösterir ama ben de sizi Bolu'ya bekliyorum.Bakarsın ben oralara gelirim dolaşmaya ;)

arikandalı' Alıntı:
cok süper bir hafta sonu olmuş paylaşımlar için cok teşekkürler allahım mutluluğunuzu daim etsin ...saygılar bizden...
Dualarınız için çok teşekkür ederim Allah sizede mutluluk versin

Paylaşım için teşekkürler.Örnek bir ailesiniz.Canlarınıza tekerlerinize sağlık.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,491
Kayıtlı Üye Sayımız
172,150
Kaydolan Son Üyemiz
namso

Çevrimiçi üyeler

Geri