TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 07. Bölüm Duyurusu (Kış Kampı)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 50
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,422
Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 7. Bölüm Duyurusu (Kış Kampı)

8. bölümü merakla bekliyordum artık 1 hafta daha bekliycez :d

Etiketler

Sabır ve heyecan ile bekleyelim...

Bölümleri Download yapabileceğimiz yada online olarak izliyebileceğimiz bir yerler yokmudur. TRT yan çiziyor sanıyorum. Yayın akışını inceledim az önce pazar günü 14:30 da yine üç menderes gösteriyor arkasından çakıl taşı programı ve tekrarın olduğu günlerde de YOL AÇIK programı yok. Ne olur birileri internete 6 ncı bölüm dahil eklesinde izliyelim YOUTUBE' de ilk 5 bölüm war sadece...

Arkadaşlar merhaba,

Programımızın 7. bölümü haftaya, 13 mayıs pazar günü yayınlanacaktır. Malesef hepimiz bir hafta daha heyecanla bekliyor olacağız :smiley:

yol' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba,

Programımızın 7. bölümü haftaya, 13 mayıs pazar günü yayınlanacaktır. Malesef hepimiz bir hafta daha heyecanla bekliyor olacağız :smiley:

program olsun da biz bir hafta bekleriz ne olacak ;D

Yeterki gün ve saatini bilelim bekleriz.. 13 Mayısı iple cekiyoruz...İnşallah bu sefer de ertelenmez... emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler.. Yol Açık- Açık Yol'a devam.. ;D

didim_09' Alıntı:
Bölümleri Download yapabileceğimiz yada online olarak izliyebileceğimiz bir yerler yokmudur. TRT yan çiziyor sanıyorum. Yayın akışını inceledim az önce pazar günü 14:30 da yine üç menderes gösteriyor arkasından çakıl taşı programı ve tekrarın olduğu günlerde de YOL AÇIK programı yok. Ne olur birileri internete 6 ncı bölüm dahil eklesinde izliyelim YOUTUBE' de ilk 5 bölüm war sadece...

6.BÖLÜM:
http://www.youtube.com/watch?v=BdcKNxMkICs&feature=youtu.be

7. bölüm izleyecegimiz video bulamadım bulan arkadaslar var sa paylaşabilirmi acaba ?

yol' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba,

Maalesef bu Pazarda EPG'de gözükmüyor 7.bölüm.Bu işte başka iş var?

Merhaba 7. Bölüm uğursuz mudur sizce;
bir yayınlanmadı gitti ::smiley:

büyük emekler ziyan oluyor,,, :(
trt nin tutarsızlığımıdır, yapımcısına art niyetimidir bilmem ama takipçilerinin tahminen %30 unu yaptığı anlamsız hareketle kaybetmiş oldu,
daha ilerleyen zamanda da reyting yok diye komple kaldırılırsa şaşırmam,,,

Sedat Abi bir açıklama yapacaktır,konuyla ilgili...

bi programımız var dedik nazar değdirdik ARAÇ BİNN!'emedik ???

COMPETUS' Alıntı:
Hiç sorma Çağrı var bir uğursuzluk.

Bir kamp atalım mı Zonguldak, Bolu arasında bir yerde....

Atıyorum Yedi Göller'in yakınındaki Orman'ın yerinin aşağısında vs ? ?

Uğursuzluğun Belini kırarız abim hahahah :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,440
Kayıtlı Üye Sayımız
172,096
Kaydolan Son Üyemiz
Muhammet binici

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR