TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 04. Bölüm Duyurusu (Rize)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YOL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 66
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,390

YOL

SEDAT AÇIL
Yer
İstanbul, Acıbadem
Web
www.sedatacil.com
Telsiz Çağrı Kodu
TB2FKL
Sevgili dostlar merhaba,

Programın bu bölümünde ekibimize evsahipliğini Rize ve Ardeşen Off-road kulüpleri yapacak. Kulüplerin özel davetlisiyse komşu il Trabzon'dan TROFF olacak. Ekiplerin yolculuğu Rize Çamlıhemşin üzerinden Zilkale'yi ziyaret ederek ve muhteşem bir doğa içinde bulunan Palovit Şelalesi'ni görüntüleyerek devam edecek. Hepimize şimdiden keyifli seyirler :smiley:

YAYIN BİLGİSİ:
"TRT BELGESEL" Kanalı
8 Nisan Pazar
Saat: 14:30 ve gece 00:30
Haftaiçi Tekrarları; Çarşamba 15:00, Perşembe 01:00, Cuma 17:30, Cumartesi 03:30
(Digiturk 190, Teledünya 187 ve DSmart 106 numaralı kanalda bulunan yayını şimdiden kayıt listenize ekleyebilirsiniz)

HTML:
<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/vKgHA4Dr5Ec?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Etiketler
Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 4. Bölüm Duyurusu (Rize)

3. bölüm duyurusunu ıskaladınız.

Yine güzel bir bölüm olacak :D Baba memleketi Rize ye selamlar :smiley:

Tek başına Palovit Şelalesi'nin görüntüleri bile yeter ama, şelalenin o tek şeritli, daracık, inşallah karşıdan bir araç gelmez diyerek gidilen yolunda, hele bir de karda gittiyseniz... Offf of, orda olmak vardı. ;)

Offf ya... Bi Rize yaylalarını bide şu Artvin'deki Karagölü görmeden ölmek istemiyorum...
[SIZE=medium]_________________________________________________

Dostlar, Arkadaşlar, Mudürler, Ustalar, Başkanlar,
:smiley: Ola - HaSiz Uşaklar - Orayodakiler - Size Diyurum Da :smiley:
:smiley: Cene Herbişiii Hamsiylemu Ettunuz Da :smiley: Affiyet Olsun, Kafalarıda yiyunda Kafalarıda daha akullü olün :smiley:

Fragmanmidur, jenerukmidur çok cüzel olmuş.
Kastmidur kustmudur (ben ingilüzce bilmeyrum, Adamlık biliyrum bide Rusça biliyrum :smiley: )[/SIZE]

[SIZE=medium]cene hamsi paluğu gibi hop hop oynayi... :smiley:
Ha bu belumdeki parabelluyuda çıkardum izletturdum :smiley:

Emunumki bu bolumda çok cüzel olmuştür...
Ellerunuza sağlık...

Başkent' ten fahri hemşerunuz olarak hepunuza selam edeyrum...

.Hamsi Kafali AlfansÖ.
________________________________________________[/SIZE]

program süper , gündüz kaçırsam dahi gece mutlaka tekrarını yakalıyorum ; fakat süresi çok az geliyo bana ; 30 dk 60 dakikaya çıksa ne kadar güzel olur değil mi ???

çok güzel proğram çok sevdik ama gündüz evde olmadığımız için gece 00 30 da izlemek zorunda kalıyoruz..ertesi günde iş olduğu için baya zorlanıyoruz ya cuma gecesi ya da ctesi gecesi olsa çok ama çok memnun olacağız şimdiden böyle bir proğram yaptığınız için teşekkür ederiz...zevkle izliyoruz...sabırsızlıkla bekliyoruz ilerde de size katılmak istiyoruz......inşaallah...

mgnydn' Alıntı:
çok güzel proğram çok sevdik ama gündüz evde olmadığımız için gece 00 30 da izlemek zorunda kalıyoruz..ertesi günde iş olduğu için baya zorlanıyoruz ya cuma gecesi ya da ctesi gecesi olsa çok ama çok memnun olacağız şimdiden böyle bir proğram yaptığınız için teşekkür ederiz...zevkle izliyoruz...sabırsızlıkla bekliyoruz ilerde de size katılmak istiyoruz......inşaallah...
gece tekrarını izlemek zorunda değilsiniz ertesi gün internetten de izleyebilirsiniz :smiley:

Yayın tv de çok daha net.

3 bölümde mükemmeldi.4.bölüm den şüphem yok ARAÇ BİNN!

İtici bir sesim olduğunu belgeseli izleyince anladım ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,470
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.