Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 486
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 223,025

Hangi sıklıkla Doğa da olabiliyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    450
Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar ben de aranıza yeni katılan biriyim,10 yıldır uzun-kısa yol Bisiklet kullanıcısıyım artık Trekking'e de başladım,
Yarışmaya Tunceli-Nazımiye'den katılıyorum :smiley:)
Görüşmek üzere...

Etiketler

merhabalar,
bende aranıza yeni katıldım. 27 yaşındayım, Ankaralıyım, maden mühendisiyim, bugüne kadar arazi çalışmalarından dolayı bulunduğum doğa ortamını , artık keyif ve spor için yapmak istiyorum...

Merhaba Gezenbilir Ailesi... Adım Kadir Topal 20 Yaşındayım , Kocaeli Üniversitesinde İşletme Yönetimi Okuyorum , Aranıza Yeni Katıldım. Bisiklete Binmeyi, Trekking Yapmayı , Hertürlü Motor Sporlarını Seyretmeyi (Vakit Buldukça) Çok Seviyorum. Vakit Bulduğum Sürece Etkinliklere Katılmayı Umuyorum... Sevgilerimle :smiley:)

Trabzon dan herkese selamlar,bayram yavuz 30 yaşındayım beden egitmi mezunuyum.doga ve karadeniz aşığıyım.hoşçakalını

Ne güzel bir yere geldim, tesadüf gordum sitenizi ve hemen üye oldum..

İsmim Arzu, Adana da öğretmenlik yapıyorum.
Anlasılan baglantıyı koparmamak gerek sizlerle : ))

Aspasya, Gezenbilir Ailemize hoşgeldiniz, her zaman bağlantıda kalmanızı ve etkinliklerimizde bir araya gelmeyi diliyorum..

Zerrin Yiğiter

Merhaba ben Adana'dan Özlem 21 yaşındayım :smiley: Doğa sporlarına oldum olası ilgi duymuşumdur fakat malesef bir türlü bunları gerçekleştirme fırsatını bulamadım. Birkaç kere bolkar dağlarına gittim fakat devamı gelemedi. Şimdi sosyalleşmek istiyorum yeniden :smiley: Adana etkinlikleriniz olursa haberim olsun isterim teşekkürler şimdiden.

merhaba ;
Ben Taha Mirza. Konya'da yaşıyorum. Uzun zamandır doğa yürüyüşü yapabilecek bir grup arıyordum tesadüfen siteyi buldum. Hiç tecrübem yok ama bir yerden başlamak lazım diye düşünüyorum.

merhabalar ben ayhan
ankarada oturuyorum mümkün olan her haftasonu farklı yerlerdeyim
doğayı, insanları ve kültürleri inceleyerek hissederek şaşırarak yaşıyorum
glerayhan@gmail.com adresinden herkes bana ulaşabilir
ne güzeldir ki mutluluk bilgi tecrübe paylaşıldıkça artan değerler

merhaba arkadaşlar ben Refika Yılmaz
Ankara da yaşıyorum ve trekking etkinliklerinize olabildiğince katılmaz istiyorum. özellikle orman ve kanyon yürüyüşlerinizde sizlerle olmaktan büyük mutluluk duyacağım. Aranızda olmaktan çok mutluyum... olimpiyat, dünya ve türkiye şampiyonası sezonları kapandığı için sürekli hareket etme ihtiyacı duyuyorum bu yüzden sürekli gezintilere çıkıyorum. doğayı çok seviyorum ve hiperaktif yapımdan dolayı günlerce doğayla iç içe yaşayıp yürüyebilirim. mavi ve yeşilden asla vazgeçemiyorum bu yüzden bütün bir yaz tatilimi karadeniz sahili boyunca yürüyerek geçirebilirim :smiley: tam bir karadeniz aşığıyım... herkese tekrar selamlar ve en kısa zamanda görüşmek dileğiyle...

Ankara'da olan tüm doğa dostlarımıza Etkinliklerimiz ile ilgili linklerimizi veriyorum..Zamanı olan ve katılmak isteyen tüm dostlarımızı bekleriz..

Bu hafta sonu yani 12 Haziranda seçimler olduğu için küçük bir muhabbet ve balık-ekmek için Eymir Gölü'ne gidiyoruz, linkimiz

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=75933.0

18-19 Haziran da Köprülü Kanyon'a Raftinge gidiyoruz, linkimiz

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=75621.0

26 Haziran pazar günü mutlaka bir orman yürüyüşümüz olacak raftingden döndükten sonra programımızı açıklayacağım..

1-2-3 Temmuz da GEZENBİLİR 4. Festivalimizi gerçekleştireceğiz, ön duyuru için linkimiz

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=75575.0

İyi günler diliyorum, selamlar, sevgiler.
Zerrin Yiğiter

yeni üyelerimize hoş geldiniz diyorum..ayrıca lütfen birileri istanbulda bir etkinlik yapsın:(((((ne zaman yürümeye başlayacağız:smiley:))

Mavi ve yeşilin her tonuna hayran olan,
Tüm doğa dostlarına siteniz aracılığıyla merhaba demek istiyorum.

sitenizi ve etkinliklerinizi uzun süredir hayranlıkla izliyorum. okuyorum. Ancak üye olmamıştım.
nasip bugüneymiş.

Yusuf BİLGİN
Türkiyemizin Tam ortasından şirin bir diyarı Kapadokyadan aranıza katılıyorum.
35 yaşındayım, Doğayı çok seviyorum. Fırsat buldukça doğa yürüşleri yapıyoruz.
Kapadokya bölgesini çok kişi bilir, Yeşil rengini Nisan ve mayıs ayları haricinde görmek neredeyse imkansızdır.
Karadeniz Ege ve Batı akdeniz bölgesinde yaşayan insanlara hep gıptayla bakmışımdır.
Mevsim şartlarından dolayı yürüyüşlerimiz Mart Başı Haziran ortaları ile sınırlıdır Bu bölgede.
En büyük hayallerimden birisi Likya yolunu tamamlamak.
Aynı zamanda fotograf tutkumuz var, trekking turlarında fotograf hobisinden dolayı sırtçantamız
herzaman gereğinden fazla ağır olmuştur. Ama bu zorluklar doğa tutkumuzu kıramamıştır.
Sırtçantasını doldurup, onlarca kilo yükle kilometrelerce yürümek oksijeni son zerresine kadar kullanmak,
bizim yaşam felsefemiz olmuştur. Doğayı seven ve insanlarla ile çok iyi anlaşmışımdır. Doğaya saygısı olan insanlar
gönlü zengin çıkarsız olduğu gibi insanlardır.
Sizlerlede iyi anlaşabileceğim kanaatindeyim.

Kapadokya bölgesinden hepinize saygılar sevgiler,
Bu yöne yolunuz düşerse, Trekking hususunda seve seve en iyi yardımcınız olurum.

Çok insan kapadokya bölgesini bilir, Ama yetersiz bilir,
bu bölge Mevsimle sınırlı olsada günlük trekkingler için en iyi bölgelerden biridir.
Bölgede araziye baktığınız zaman gözünüzle göremeyeceğiniz vadiler var.
Giriş noktalarını bilmek gerekiyor. Bölgeye gelirseniz tavsiye edeceğim yerler şöyle

Zemi vadisi
Meskendir Vadisi
Güvercinlik vadisi
Aşk vadisi
Kızıl Vadi
Güldere vadileri
Balkan deresi

Vadi sayısı çok olsada en önemli ve işaretlenmiş olanlar bunlar.
Doğa ve tarih bir arada tüm cömertliğini sunuyor.

yusuf bilgin
kapadokya

DSCN3145.JPG

IMG_1104.JPG

IMG_1297.JPG

IMG_1912.JPG

IMG_1971.JPG

allahım bu kadar kişi olduk ama bir türlü yürüyemiyoruz...hadi başlayalım...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR