Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 486
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 221,065

Hangi sıklıkla Doğa da olabiliyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    450
Ynt: Trekking Sevenlerin Tanışma Platformu

fcage' Alıntı:
İstanbul'dan Merhabalar, ben Fatih. Paylaşmak için buradayım.
Fotoğraf çekmeyi ve seyahat etmeyi seviyorum. Ayrıntıları keşfetmek hoşuma gidiyor.
Nikon D40X'im vardı, çalındı. (Çalan belki bu forumdadır ve ben onu bulurum diye ümidim yok değil:smiley:

fatih bey şaka yaptığınızı ve bu forumda düşündüğünüz gibi kişilerin olmadığını ümit ediyorum :(

Etiketler

legolas' Alıntı:
fatih bey şaka yaptığınızı ve bu forumda düşündüğünüz gibi kişilerin olmadığını ümit ediyorum :(

ümidinizi boşa çıkarmayacağım kesinlikle..
latifeydi sadece
aranızda olmaktan keyif duyuyorum

Herkese ve yeni katılan arkadaşlara merhaba.iyi dolaşmalar ..güz geliyor iyi fotoğraf ve iyi gezi zamanı demek.

freegraf' Alıntı:
Herkese ve yeni katılan arkadaşlara merhaba.iyi dolaşmalar ..güz geliyor iyi fotoğraf ve iyi gezi zamanı demek.

Programımız yayına sokuldu :smiley:

[attachment=1]

Ekim   Aralk JPG

Ekli dosyalar

• A-01 Ekim 2011 - 18 Aralık 2011 Program .doc
    249 KB · Görüntüleme: 135

izmirlilere ve izmir egidip kayılanlara hayrlı olsun

biz marmara ve istanbulköy lülerde bir çizelge çiziktirelim ,yada benim doğaclama ve şamata artı fotograf ağırlıklı anlık gezilerimi sorun.selamlar iyi gezmeler.

dağ taş dere tepe yürümeyi seviyorum dostlarım...
Sizlerin ve doğanın içinde mutlu oluyorum iyi paylaşımlar

merhabalar,ben Fikri.Antalya'da yaşıyorum.hafta sonu genellikle likya yollarını yürümeye çalışıyorum.tüm doğaseverlere selamlar.

Ankara'da özel hazırladığımız 25 Km. lik parkur yürüyüşümüz için veya yanıbaşımızda bulunan tesiste keyif yapmak için linkimize buyrun

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=81775.0

Gezenbilir Ankara Grubu olarak Yılbaşında yapacağımız etkinliğimize tüm illerden arkadaşlarımızı bekleriz..

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=81805.0

ceranus' Alıntı:
Gezenbilir Ankara Grubu olarak Yılbaşında yapacağımız etkinliğimize tüm illerden arkadaşlarımızı bekleriz..

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=81805.0

oh ohhh iyi eğlencelerrr:smiley:)

Uyuma Antalya:p

Esenlikler......
Gezenbilir sayfasını tesadüfen buldum. Trekking, amaçsız yürüyüşler ve doğayı çok seviyorum. Sizlerlerin tecrübelerinden faydalanmanın beni mutlu edeceğine inanıyorum. Esen kalmanız dileklerimle ................

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

SON KONULAR

Geri