Toyotacılar Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tugsan75 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19,670
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 587,718
Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi

vadili' Alıntı:
Toyotacılar muhabbet köşesi,
eski kovboy filmlerindeki terkedilmiş kasabaları hatırlattı bana,
iyi hafta sonları toyotacılar,

Hoş bir sadaydı şu gök kubbedeki toyota muhabbetleri ..
omer abi saygilar telin yok bende sana ulasamiyorum ozledim :smiley::smiley::smiley: ozelden bildirimisin :smiley:

Etiketler

selamun aleyküm meşhur toyota land curuscu dostlar veyahut şöyle diyelim meşhur japoncular mücahit kürşat barbaros cihan erkan burak recep daha isimleri uzayıp gidenler nerelerdesiniz landroverci cem in dedikleri doğru cıktı atılacak bir atımlık barutunuz varmış yoksa araçlarınız tamirhanelerdenmi çıkmıyor bende zamanında mücahite demiştim cok reklam yapıp milletin kanına girip landcurus aldırırsınız öteki dünyada iki eli yakanızda olur siz forumdan eliniziki çektiniz yakında japonya landcurusları japonyaya geri çağıra bilir biz yanlış yaptık landcurus lar offroad aracı değil piknik araçı diye neyse ben bunları yazmak ihtiyacı duydum çünkü hepiniz pırlanta gibi insanlarsınız sizleri yeniden forumda yazmaya bekliyoruz selamlar.antalya dan lokman yavuz

lokman07karaşahin' Alıntı:
selamun aleyküm meşhur toyota land curuscu dostlar veyahut şöyle diyelim meşhur japoncular mücahit kürşat barbaros cihan erkan burak recep daha isimleri uzayıp gidenler nerelerdesiniz landroverci cem in dedikleri doğru cıktı atılacak bir atımlık barutunuz varmış yoksa araçlarınız tamirhanelerdenmi çıkmıyor bende zamanında mücahite demiştim cok reklam yapıp milletin kanına girip landcurus aldırırsınız öteki dünyada iki eli yakanızda olur siz forumdan eliniziki çektiniz yakında japonya landcurusları japonyaya geri çağıra bilir biz yanlış yaptık landcurus lar offroad aracı değil piknik araçı diye neyse ben bunları yazmak ihtiyacı duydum çünkü hepiniz pırlanta gibi insanlarsınız sizleri yeniden forumda yazmaya bekliyoruz selamlar.antalya dan lokman yavuz

Lokman abi ben internet off roadcusuyum zaten off road araçları yada off roadla ilgili bişey bilmem ondan yazmıyorumda bişey :smiley:

Tempus' Alıntı:
Lokman abi ben internet off roadcusuyum zaten off road araçları yada off roadla ilgili bişey bilmem ondan yazmıyorumda bişey :smiley:
kürşat ım senin nasıl offroadcı olduğunu ben iyi biliyorum arabadanda anladığını biliyorum senin patrol ne durumda nasıl oldu ben birtane sattım sattığıma bpişman oldum kısa patrol tam bir offroad aracı üstüne tanımam

Lokman Abi merhaba,
kendi adıma konuşayım, haklısın eskisi gibi yazamıyorum. 1. sebep artık işyerinden siteye giremiyorum, erişim engellendi. E vaktmin büyük bölümü işte geçiyor. Eve gelincede, Allah eksikliklerini vermesin, 2 tane canavar bekliyor beni. Mazeretim budur abi. Fırsat buldukça işte böyle bakmaya çalışıyorum.

Selamlar

kürşat ım senin nasıl offroadcı olduğunu ben iyi biliyorum arabadanda anladığını biliyorum senin patrol ne durumda nasıl oldu ben birtane sattım sattığıma bpişman oldum kısa patrol tam bir offroad aracı üstüne tanımam

çok iyi abi bitmek üzere şanzıman hariç civatasına hortumuna teline kadar sıfır oldu. Topluyoruz :smiley:

Tempus' Alıntı:
çok iyi abi bitmek üzere şanzıman hariç civatasına hortumuna teline kadar sıfır oldu. Topluyoruz :smiley:
sevindim cok güzel günlerde kullanırsın inşallah sana şunu söyleye bilirim offroad da 10 tane land curus eder.sağlamlığı bakımdanda ondan sağlamı yoktur

Burdayım abi,sürekli bakınıyoruz yaw :smiley:

Ben girmez oldum. Kalan tek kemikleşmiş grup toyotacilardi biz girmiyelim diye heralde site bu hallere sokuldu. Karavancilar mutluluklar dileriz bu gidişle

RedlinE' Alıntı:
Ben girmez oldum. Kalan tek kemikleşmiş grup toyotacilardi biz girmiyelim diye heralde site bu hallere sokuldu. Karavancilar mutluluklar dileriz bu gidişle

:D :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,488
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR