toyota land cruiser hj60 hakkında bilgi lütfen ...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dserdarguner Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,560

toyota land cruiser hj60 hakkında bilgi lütfen ...

• HJ 60 OFF ROAD İÇİN UYGUNMU

Kullanılan: 7 77.8%
  • HJ 60 OFF ROAD ARACINA ÇEVİRMEK İÇİN MALİYETİM NE OLUR ...

Kullanılan: 2 22.2%

• Kullanılan toplam oy
    9
Ynt: toyota land cruiser hj60 hakkında bilgi lütfen ...

yukarıda 23000 e araç alan arkadaş daha önce mergen beyin aracından bahsetmişti, çok bakımlı ve motorda bir damla yağ kaçağı bile yok diye bahsetmişti. Sadece fiyatta anlaşamadıkları için arkadaşın aracını alamadığını söylemişti. Şimdi 2003 2.7 dizel cherokee aldı.

Etiketler

slm arkadaş 1987toyota ormandan alınma yaptırdıklarım sırayla şöyle ankarada ataman tic.. hakan ataman toyota servisi... 1500tl hidrolik direksiyon..0 çelikjant ve lastik2250tl elekronik marka1200libre kompresörlu vinç1350tl üst sepet ve özel öntampon1500tl.. bütün mafsallar ve yaglar akiskafaları 850tl önhuplar550tl cdçalarlı gerçek japon sony teyp 450tl motoru 0 yapılmiş 21000km de istedigin yere baktıra bilirsin.......satma sebebim yeni aldıgım mitsubişhi L200 borcumdan dolayıdır fiyatım 17000tl dir 0530 419 6863 mehmet

aracımızın resimleri LDS kilitli difransiyel var.

DSCF9473

06kalıpçı57' Alıntı:
slm arkadaş 1987toyota ormandan alınma yaptırdıklarım sırayla şöyle ankarada ataman tic.. hakan ataman toyota servisi... 1500tl hidrolik direksiyon..0 çelikjant ve lastik2250tl elekronik marka1200libre kompresörlu vinç1350tl üst sepet ve özel öntampon1500tl.. bütün mafsallar ve yaglar akiskafaları 850tl önhuplar550tl cdçalarlı gerçek japon sony teyp 450tl motoru 0 yapılmiş 21000km de istedigin yere baktıra bilirsin.......satma sebebim yeni aldıgım mitsubişhi L200 borcumdan dolayıdır fiyatım 17000tl dir 0530 419 6863 mehmet

Mehmet Bey,
Aracınız hala satılık durumda mıdır?
Bilgi verebilirseniz memnun olurum.
Saygılarımla,

Burak Dirican

Herkese selam . Bu araçların yakıt , vergi , yedek parça gibi ikincil masrafları nasıldır?
Bir de bu araçlarda hangi yıl aralığı , hangi ekipmanlı olması( hani bazı araçlarda şu sene aralığını al, şusu olanı al derler ya...) daha tercih meselesidir?

Arkadaşlar aracı Mehmet Bey'den bugün aldım. Hem kendisine hem bana hayırlı olmasını dilerim. İlk izlenimim araç yaşına göre iyi durumda olan bir araç , bugünkü Ankara-Bolu arası yol güzergahında asfalt sürüşü oldukça keyifliydi. Bu yaş ve model için gayet rahat ve sorunsuz bir yolculuk oldu. Nazara inanırım bu yüzden fazlasını söylemiyorum siz anlayın artık ;) ...
Şimdi herkesin ''bırak asfaltı arazi nasıldı?'' dediğini duyar gibiyim :D
Akşam piyangodan çıkan bir nöbet hikayem olduğundan :eek: yolda bir yere girmedik. Vaktimiz dardı...
Aynı zamanda benim için yeni bir araç olmasından dolayı ;araçtan bize yansıyan herhangi sorun olmasa bile; ilk arazi denememi yağ-su -filtre gibi rutin kontrollerden sonra yapmayı daha uygun buldum.
Aranıza katıldığımdan dolayı camiayı selamlarım. Mehmet Hocam Allah sana da daha iyilerini versin inşallah...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri