Tek Başina :( Karavan Ile Kamp Hayatı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nuraypcl Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 303
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 64,662

allah korusun hiçbirimizin böyle nahoş anlara rast gelmesini istemem ama aşırı tahrik söz konusu olunca akıl bulunduğu bölgeyi terk ediyor, kısacası mesken harici öldürücü silah kullanılmasına karşıyım..:smiley:

Gercek mi trol mu bilmiyorum ama trol ise heyecan getirdi,pr cilara ornek vaka. Gercek ise yilmak yok, devam. Destek mesajlara bakip kostek mesajlari atlamak gerek. 4x4 arac, 5 metre cekme karavandan sonra (tek kisiyi cok fazla olmasindan) trole daha yakinim ;)

makara 60 soğukkanlılık ve ikna kabiliyeti en güçlü silah'dır .....siz eski sistem ile devam edin bence:smiley:
Haklısınız,askerden buyana elime silah almadım.Ancak geçen yıl yaşadığım olay sonrası eğer motokaravan sahibi olursam mutlaka bir silah edinicem diye karar almıştım.Ayrıca karavanın kapısına da kuru kafa işareti yapıştırmayı düşünüyorum:p

Haklısınız,askerden buyana elime silah almadım.Ancak geçen yıl yaşadığım olay sonrası eğer motokaravan sahibi olursam mutlaka bir silah edinicem diye karar almıştım.Ayrıca karavanın kapısına da kuru kafa işareti yapıştırmayı düşünüyorum:p

42751d3bf1b5ffcb98e5d5bf6ee9db23
:smiley:))))

Gercek mi trol mu bilmiyorum ama trol ise heyecan getirdi,pr cilara ornek vaka. Gercek ise yilmak yok, devam. Destek mesajlara bakip kostek mesajlari atlamak gerek. 4x4 arac, 5 metre cekme karavandan sonra (tek kisiyi cok fazla olmasindan) trole daha yakinim ;)
Yoo trol değil :smiley: Gerçekten planlıyorum. 1:1 görmedim belki görürsem 5.25 fazla gelebilir. ama fotoğraflarda gördüğum kadariyla cazip geldi yada icime sindi diyelim. Belki dedesigin gibi tek basima 5 m karavan fazladir. yakindan gormek lazim karavani. oda sira gelmedi henuz. :smiley:

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlk zamanlar yakın bölgelerde hafta sonları ve tatiller değerlendirilebilir. Sonrası sizin de benimsemeniz tecrübeniz sizin icin uygunluğu vs cevaplarından sonra belki daha iyi olur.
Şimdiden medeni cesaretiniz için tebrikler ve basarılar. Gönlünüze göre olması dileğiyle.

İlk zamanlar yakın bölgelerde hafta sonları ve tatiller değerlendirilebilir. Sonrası sizin de benimsemeniz tecrübeniz sizin icin uygunluğu vs cevaplarından sonra belki daha iyi olur.
Şimdiden medeni cesaretiniz için tebrikler ve basarılar. Gönlünüze göre olması dileğiyle.
Evet kesinlikle bende ayni sekilde dusunuyorum. Ilk adimda 2-3 saatlik uzaklikta yakin yerlerde kendimi kesfetmek. Uzun sureli dusundugum icin sonraki duraklarda öngörülü olabilme adina. Çok tesekkur ederim :smiley:

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gerçekten erkek olduğumu mu? düşünüyosunuz? ? ? Ne gibi bi amacım olabilir yani Erkek olup kadın ağzından bu konuşmaları yapmakta fikir alışverişinde bulunmakta ne gibi bi amacım olabilir yani kim niye böyle bişey yapsın. 2. kez cevap metni yazıyorum çünkü bu siteye kayıt olmakla bu konuyu açma amacımı düşündükten sonra sizden böyle bir mesaj almam yani anlam veremiyorum. Neden böyle bişey düsündunuz gercekten cok ama cok merak ediyorum???? Lutfen cevap verin bu soruma.

Bayan değil miyim :smiley: Ne kadar eğlencelisiniz ya gerçekten. Çok merak ettim hangi noktada bu düşünceye kapıldınız acaba?

panelvan araba kullandim. lastik evet babamla birlikte degistirmistik. sanayiye hayir goturmedim. akusu bitmis arabaya takviye hayir yapmadim ama vurdurma isleminde payim olmustu bir keresinde. evet uzun yolculuk yaptim tek basima. kamp atesi yaktim. cadir kurmadim hic. issiz bi yerde tek basima kalmadim hic. camur yada kara saplanmadim ama kuma saplanmisligim oldu. kopek degil de çakalla ve domuzla bi maceram olmustu köyde. :/
Merhabalar sayın Nuraypcl nereden bu kanıya kapıldığım noktasına gelince yukarıda ki cevabınızda gizli efendim o yüzden Eğlenceli olmam kısmına gelince sizin daha çok eğlenceli olduğunuz kanaatindeyim

Erkek kadin fark etmez. Her türlü tek başına zor olur. Hem Türkiye'de insanın başına her şey gelebilir. Tehlikeleri bertaraf etmek, yol arkadaşlığı yapmak, problem olduğunda çözmek için mutlaka en az iki kişi olmak lazım. Şu an insanlardan kaçmak istiyor ve yalnız kalmak istiyor olabilirsiniz ama tek başına çok zor.

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erkek kadin fark etmez. Her türlü tek başına zor olur. Hem Türkiye'de insanın başına her şey gelebilir. Tehlikeleri bertaraf etmek, yol arkadaşlığı yapmak, problem olduğunda çözmek için mutlaka en az iki kişi olmak lazım. Şu an insanlardan kaçmak istiyor ve yalnız kalmak istiyor olabilirsiniz ama tek başına çok zor.

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
yol arkadaşı çok önemli. insan anlaştığını zanneder ama yola çıkınca işler değişir. ben bunu çok yaşadım. tüm seyahatlerimi yalnız yaptım. araba da yattım. ıssız yerlerde uyudum. ama yalnızdım. bir süre sonra insan yalnızlıktan da keyif almaya başlıyor.

yol arkadaşı çok önemli. insan anlaştığını zanneder ama yola çıkınca işler değişir. ben bunu çok yaşadım. tüm seyahatlerimi yalnız yaptım. araba da yattım. ıssız yerlerde uyudum. ama yalnızdım. bir süre sonra insan yalnızlıktan da keyif almaya başlıyor.
En mutlu insan kendi kendine yetebilen insan;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.