Tchibo'dan Kayak Ürünleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan illustre Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,146

illustre

Kamp I
Arkadaslaaar!!!

Tchibo magazalarinda harika kayak urunleri var:
erkekler icin ozel thermal kayak ceketi: 189 ytl
unisex cift (ayrilabilir) katmanli kayak ceketi: 120 ytl (ben aldim cidden harika)
unisex snowboard ceketi: 100 ytl civarinda!!

ustelik ceketler son derece detayli ve kaliteli. Thinsulate ve Dupont Teflon kullanildigindan, su, yagmur, ruzgar gecirmiyor ama vucudun hava almasini sagliyor.

ayrica,
kayak pantolonu: 80 ytl (ben bundan da aldim)
snowboard pantolonu: 70-80 ytl gibi,
Kar kış botu: 50 ytl
Kayak gozlugu: 30 ytl
Thermal ayak tabani isitici (bu cok enteresan, pille falan calisan, isi vern bir tabanlik): 70 ytl
İc thermal pantolon: 22-25 ytl gibi..
Kucuk metal durbun: 30-40 ytl gibi

iste benim bakindiklarim bunlar :smiley:
Montlar cok basarili, bir suru cepleri var ve hareketlerinizi de kisitlamiyor kesinlikle.. Ha ben kayak yapacagimdan degil de soguk havalarda gezerken usumeyeyim diye aldim kayak montu ve pantolonunu ;D ;D ;) Keza, bugun montu giydim ve hic de usumedim hem de pek fiyakaliydi 8)

herkese siddetle tavsiye ederim ;)

www.tchibo.de
www.tchibo.com.tr

tchibolar nerede varlar:

anadolu yakasi:
Capitol
Kadikoy (Carsi icinden PTTye cikan sokakta)
Umraniye Carrefour
Caddebostan
Real Kartal-İzmit
Migros Anadolu Hisari

avrupa yakasi:
Cevahir
Migros Beylikduzu
Migros Metrocity

ancak bu kayak urunlerinin donemi aralik 15'de bitip yeni donem basladigindan eger niyetliyseniz bir an once, bitmeden magazalara bakin derim.

Etiketler
Ynt: Tchibo'dan Kayak Ürünleri

19 Kasım 2008 Çarşamba günü Tchibo yeni konsepte geçiyor: Bayan kış sporları ürünleri.. Çeşitli malzemeleri gayet uygun fiyatlara alabilirsiniz, ama stoklar çabuk tükeniyor benden söylemesi :smiley:

tchİBO tutkunu olarak şiddetle tavsiye ediyorum çok güzel ürünler var ve acayip ekonomik...
özellikle kayak pantolonlarında çok kaliteli kumaş ve kaplamalar kullanıyorlar.
Aksesuvar bakımından da ilginç materyaller mevcut.

Tavsiyem beğendiğiniz ürünün bedenini bulamadıysanız başka mağazalara bakın, özellikle kenar köşedeki mağazalarını kolaçan edin.

alışveriş merkezlerinin birçoğunda var.
cevahir,metroport,capacity,prestige mall, migros ve real'lerde de stand olarak var...

ayrıca caddede şaşkınbakkal mcdonalds'ın hemen orda, sonracıma, yeni yapılan paladium denen mekanda, bi de maltepe carrefourda var, bunlar anadolu yakasından ilk anda aklıma gelenler..

Arkadaslar bugun ıtıbarı ıle Tchıbo magazalarında bayanlar ıcın kayak ve snowboard urunlerı satısa basladı

25 Kasım ıtıbarı ıle de erkekler ıcın kayak ve snowboard teması baslayacak..

http://www.tchibo.com.tr

arkadaslar
urunlerin ekonomik olmasindan bahsedilmis, bende eldiven corap almistim
evet ekonomilk ama eldivenler yogun kullanimda gun sonunda su geciriyor, iki sezon dayanırmı hic zannetmiyorum,
pantalonlar ise 100 tl civarinda indirim ile boyner den vb baska magazadan bu fiyata yakına bir marka yakalanabiliyor

ayrıca C&A magazasında da kayak urunleri satiliyor artik, ben yillar once kayak pantolonumu geziye goturmeyi unutunca almanyadan almistim 40-50 € gibi bir fiyata
hala durur yedek olarak, hic birsey olmadi, belkide bana cok dayanıklısı denk gelmisti :smiley:
selamlar

ürünlerden süper kalite beklemeyin, orta kalitede. zaten süper kalite profesyonel ürünleri bu fiyata alamazsınız ki..

kerim beye katılıyorum bencede fiyata göre ürünler çok başarılı.

10 gün önce hem kızlarıma hemde kendime pantolon aldım. Geçen hafta Uludağ da rüzgarlı bir günde -5 derecede kullandım. Gerçekten ısı yalıtımı çok iyimiş. Soğuğu hissetmedim. Ergonomik açıdan bir rahatsızlıkta vermedi.
Almak isteyenler acele etsinler bedenler bulunmuyor.
Eğer indirime girerlerse üstte almayı düşünüyorum. Fiyat fayda oranı düşük. İnşallah uzun yıllar kullanırız.
Birde soru sorayım. Bu tür malzemelerin bakımında ve saklanmasında dikka edilecek noktalar varmı?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,491
Kayıtlı Üye Sayımız
172,153
Kaydolan Son Üyemiz
Şeyma&Ömer

Çevrimiçi üyeler

Geri