Suzuki Grand Vitara 2.7 XL-7 V6 173 HP

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ghost_cd Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,520
Ynt: Suzuki Grand Vitara 2.7 XL-7 V6 173 HP

ghost_cd' Alıntı:
dogru diyorsunuz zatan ben olanları yazdım belki km yi düşürtmüş olsam çaoktan giderdi ama malesef yapamam ama bence bu araçta km hiç sorun degil zaten araca 2000 tl den fazla yeni masraf ettım eksik bir şey olsaydı oda yapılırdı şimdiye kadar 40 taneden fazla höbi amaçlı araç degiştim arabanın bedeli kadar zarar ettiklerimde oldu öyleki örnek 150 000km diye aldıgım aracım kmsi düşürülmüştü ama satarken yınede gerçek kmsini söylemek geregini duydum düşünceleriniz için sagolun bence haklısınız ama fiyatıda güncellmiş oldum bir kere zaten tek sıkıntım otomatik olmaması rahat kullanabilsem 25 000 e bile vermem :smiley:
tabiiki doğruyu söylemeliyiz, araç ne ise o...zaten ben bu km düşürme olayını bir türlü anlamış değilim...belkide, bizim insanımız araba diye doğan-şahin kullanıyor ya yıllardan beri(ki zamanında neredeyse mercedes fiyatına satılmıştı sıfırları) ve motor, yürüyen, kaporta ikinci 100000 in(onların km haneleri 5 haneli) ortalarında bitiyor ya bu yüzden km si yüksek arabaya yaklaşmıyor heralde.ama yeni teknolojiyle üretilmiş araçların ayrıca eski olsada kaliteli araçların motorları normal kullanımda en az 500000 yapar(kullanım hatalarını göz ardı ederek).işte dediğim gibi bizim insanımız korkar yüksek km den, çok yakın bir arkadaşım megane 2 dizel arıyordu 100000 km nin üzerindekilere bakmak bile bakmıyordu sebebini sorduğumda "100000 km den sonra dizel araba mı alınır" falan filan dedi işte insanlar böyle bakınca satıcılar da km düşürüyor herelde...benim bakış açım "üç kuruş kazanıcam diye insanlığımızı kaybetmemeliyiz...

Etiketler

malum sitede takas seçenegini kaldırdım takasda işin suyunu çıkardılar gezenbilirdeki arkadaşlarıma sadece otomatik mantıklı arazi takası olabilir fiyatta 21 000 tl son degildir sizlere biraz daha indirim mevcuttur bence satılmaması garip :D

ghost_cd' Alıntı:
malum sitede takas seçenegini kaldırdım takasda işin suyunu çıkardılar gezenbilirdeki arkadaşlarıma sadece otomatik mantıklı arazi takası olabilir fiyatta 21 000 tl son degildir sizlere biraz daha indirim mevcuttur bence satılmaması garip :D
keşke aracım otomatik olsaydı...

96 model jlx 1.6 ile takas düsünürmüsünüz araca yeni celik tanpon ve port bagaj yaptım şimdi yükseltme ve vinc takılacak . üste nakit olabilir. bu model bi arac düsünürseniz görüselim .

SAM 1579

evet arac otomatik bende manuel araca alışkınım :smiley: arac ardahandan alındıgı için çürük sorunu yok ama kople boya istiyor ben aracta birkaç modfikasyondan sonra boyatmayı düşünüyordum.

kuzne' Alıntı:
evet arac otomatik bende manuel araca alışkınım :smiley: arac ardahandan alındıgı için çürük sorunu yok ama kople boya istiyor ben aracta birkaç modfikasyondan sonra boyatmayı düşünüyordum.
isterseniz müsait bir ara araçlara bakarız sonuçta bu araçlar ihtiyaçtan çok keyif için alınıyor onemli olan begenmemiz ben çekmeköydeyim her ahlde sizde yakınsınız telim yazılı ben çogu zaman evdeyim müsaitim :smiley:

arkadaşlar şu an nakit ihtiyaçtan dolayı sadece nakit ve 19 500 lütfen ciddi olanlar arasın bir şekilde anlaşılır :smiley: maalesef takas düşünmüyorum

merhaba malum sitede 80 taneye yakın favorisine ekleyen vardı ama bir kişi ciddi olarak aramadıgı için aciliyetten galeriye komik bir rakama satılmıştır ama benim işimi maddi olarak şu an ciddi bir şekilde çözdü :smiley:

galericide kilmetresini düsürmüs 130.000km ye sahibinden de 22.000tl satiyor bilginize kaziklanmayin kilometresi oynanmis su anda aracin bilginize ...... ??? ???

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,128
Kaydolan Son Üyemiz
hayalperestt

SON KONULAR

Geri