Sivas 2. Off-Road Şenliği (17-18-19 Eylül 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kokteknik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 824
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 74,960
Ynt: Sivas 2. Off-Road Şenliği (17-18-19 Eylül 2010)

Selam arkadaşlar,
Sivas offroad şenlikleri ilk başta kazasız belasız atlatıldığı için sevinçliyiz.Organizasyon ekibine ayrı ayrı hepsine teşekkürlerimizi borç biliriz.Bizi misafirpererliğiyle ağırlayan sivas offroad klubüne başta bülent bey , mustafa bey olmak üzere hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunarız.Çok güzel bir organizasyon oldu.
Sohbet etme fırsatı bulup memnun olduğum zerrin hanım, çiğdem hanım ve sibel hanıma çok selamlarımı iletiyorum.
Benden başka derece alan bütün ekipleri pilot ve co pilot arkadaşlarımı gönülden kutlar başarılarının devamını dilerim.
Herkese bu organizasyonda emeklerini esirgemiyenlere teşekkür eder başka bir organizasyonda buluşmak üzere selamlarımı, saygılarımı sunarım.

V.Okan GÜPGÜPOĞLU
Kayseri Offroad Klubü Bşk.

Etiketler

abicim nissan patrol gr yi çekecek araç yok kimse hoplayıp zıplamasın araba motorun bütün gücünü tekerlere iletiyor
bu tür bir çekişmeyi yapmayan diğer araç sahipleri atıp tutuyorlar ama bimediklerinden bir mustafanın nefes kesenin debriyaj balatası bitmek üzere bir yenilerse
siz ozaman görün bizzat ben gelen herkesi çektiğini gördüm
[/quote]
eee bülent ne olsa patrol gr benim 2.5 tonluk aracın neler yaptığını dün gördün herhalde.. Bir zamanlar bazıları dolmuş diyordu.dolmuşu pistte görünce küçük dilini yutmuştu.

miss_gonca' Alıntı:
teşekkür ederim hoş buldum:smiley:) sıralamaya göre gidiyoruz extra görevlere,denk gelirse bundan sonraki etkinliklerde görüşürüz:smiley:)
kader kısmet diyelim öyleyse :p veya kadere bırakmaz sponsorlarımızdan istek yaparız olmazsa :D

2500 cc üzeri 1. si Giresun Offroad kulübünden Abdulkadir Güneysu
yarış videosu : http://www.dailymotion.com/video/xevxm4_mvi-5279

2500 cc ve altı 1. si Ordu Offroad kulübünden Turgut karapestil
yarış videosu : http://www.dailymotion.com/video/xevxde_mvi-5278

kokteknik' Alıntı:
abicim nissan patrol gr yi çekecek araç yok kimse hoplayıp zıplamasın araba motorun bütün gücünü tekerlere iletiyor
bu tür bir çekişmeyi yapmayan diğer araç sahipleri atıp tutuyorlar ama bimediklerinden bir mustafanın nefes kesenin debriyaj balatası bitmek üzere bir yenilerse

ya bülent kardeş bende biliyordum çekeceğini sen bana özelliklede demiştin ben zaten bilerek bağladım o arabayı adam dağda, taşta, suda, parkurda stop etti hep biz onu çektik şimdi o bizi çekmeseydi alimallah hasta olurdu ondan yani yoksa ben onu çekerim dimiyorumki :D :D :D :D demi mustafa abiii

kayseri grubuna bizde teşekkür ediyoruz ben bu kadar deli dolu insanların biraraya gelmesini enfes buldum etkinliğimize renk kattınız çoşkunuz ve hırsınız çok iyiydi tahtaravalliyi geçenler oldu :smiley: aranızdaki hiyerarşi beni kıskandırdı
tekerlerinize sağlık kupanın birinin size gitmesi beni ayrıca sevindirdi

kemal52' Alıntı:

eee bülent ne olsa patrol gr benim 2.5 tonluk aracın neler yaptığını dün gördün herhalde.. Bir zamanlar bazıları dolmuş diyordu.dolmuşu pistte görünce küçük dilini yutmuştu.
kemal abi senin araca hepimiz hasta olduk zaten merak etme :smiley: turbonun sesi insanların aklını başından aldı

abiler dereceleri ve sürelerimizi yayınlayabilirmisiniz merak ediyoruzdaaa....

:D:D:D

aldulkadir ve turgut beyi tebrik ediyorum
sizden çok şey öğrendik
dereceleri henuz hakem heyetşinden almadım alır almaz yayınlıyacam

kemal52' Alıntı:

abi sabah biraz fiyatlarına baktım benim için biraz lüks hafta sonu binmeye ;D ama sana çok yakışıyor

1.3 lük Suzuki Jimny siyle 2500 cc ve altında yarışan Ordu Offroad Kulübünden (hacı) ali baba 2. olmuştur.

http://www.dailymotion.com/video/xevxt9_sivas-offroad-oyunlary-2500-cc-alty_auto

2500 cc ve altında yarışan Ordu Offroad kulübünden İsmail Garip 3. olmuştur.

http://www.dailymotion.com/video/xevy0v_sivas-offroad-oyunlary-2500-cc-alty_auto

2500 ve altı kategorisinde böylelikle ilk üç bizden yani Ordu Offroad kulübünden olmuştur. :D Bize bu mutluluğu yaşatan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz ;)

Biraz da benden :smiley:

FILE0040

FILE0043

FILE0060

FILE0063

FILE0064

Dahası da var ama onlar için süre gerekecek asıl bende ki videolar kayda değer kısa zaman içinde yüklemeye çalışacağım...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR