Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15,984
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 616,729
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Bende alırken 300 lira ödemiştim :smiley: şimdi fark etmiş olabilir :smiley: Fotoğrafları görelim fotoğrafları :smiley:

Etiketler

Dolar yükseldi ya.
O nedenle senin model hayli pahalı duruma geldi.
Senin de yazdığın gibi Fatih, A570 IS'in 8,0 MP lisi çıkmış.
Stok eritmeye çalışıyorlar (Vatan Bilgisayar stok ile çalışıyormuş, Forumlarda öyle yazıyordu nette).
Ümmühan elini çabuk tut istersen.
:smiley:
590 ile 570 arasında pek fark yok yani.
Vatan Bilgisayardan on line de alma imkanın var.

İyi güzel karşılaştırmışsınız da neden kimse benim önemsediğim zoom özelliğiyle ilgilenmiyo acaba. Güzel bi çekim için gereksiz de ben mi bilmiyorum.

Üstad sen genede fotoğrafları bir çek ekle öyle değerlendirelim istersen. Daha sana ulaşmadı hiçde fotoğraf çekmedin. Birde A590 bu senenin imalatı yeniçıktı yani. Şimdi bir baktım 435 kadar çıkmış nasıl iş bu ? Sanıyorum vergiyide eklediler :(

ben açık konuşayım Panasonicin bir modelini gördüm (teknik olarak anlatamam:smiley:) çok sevimli sanki profesyonel değişen objektiflinin küçülmüşü. bayıldım tek kelimeyle. 500-ytl veya bir üst modeli 800-ytl :(

Ümmühan, A460 da ki 4X Optik ve 4X Dijital zoom özelliği de güzeldi.

A460 ile alınmış örnek zoom resimleri ;

Harman061

Fatih ; A570 IS modeli daha elime geçmedi.Kargoya bile verilmemiş nette ki bilgilere göre.

Merhaba Ümmühan öncelikle makine alma işi biraz stresli bir işmiş ben bunu çok iyi anladım.
Ama çok araştırdım aylarımı aldı desem yeridir. Çok kez de fikir değiştirdim :D
Uzun uğraşlardan sonra geçen hafta d80 de karar kılıp aldım.

Senin bahsettiğin zoom olayına gelince dijital zoom biraz fotograf kalitesini düşürmeye yol açıyo
Kurstaki hocamlada konuştuk dijital zooma takılı kalma sorun yaratır sana demişti çünkü dslr de yapacağın zoomla aynı olmayacak araya birden fazla mercekler girecek şöyle düşün tek mercekle yapılan çekimmi daha nettir yoksa bir kaç merceğin arka arkaya gelmesiylemi ??

Ayrıca görsellikte önemli ama bence senin fotografta istediğini elde etmen çok daha önemli...

Murat, 4886 numaralı mesajda çekilen fotoğrafta kırmızı renginde dağılma var.

milim' Alıntı:
elif merhabalar sanayi mahallesi girişinde 'hamur abi' adındaki mekanda boyoz çeşitlerini bulabilirsin.çeşitlerini diyorum çünki ıspanaklı,peynirli,patatesli çeşitlerini yapmışlar:smiley:izmir boyozunun yerini tutmaz gerçi ama hasreti hafifletir.12 yıldır istanbuldayım ne isatnbuldan ne de izmirden vazgeçebiliyorum.ama artık izmire dönme zamanı geldi gibi geliyor. kodamanlardan yer kalmıyor ama açık bir kadro bulursak yine izmir derim:smiley:)

Teşekkür ediyorum bilgi için, ben kendim özlediğimde yemektense, burada "boyoz da ne?" diyen arkadaşları götürüp de, budur demek için istedim adresi biraz da :smiley:
İzmir'de iş durumları güzel olsa ben de kesinlikle İzmir diyeceğim ama maalesef İstanbul'a döndük işte...

Firdevs,
Çok geçmiş olsun,

Murat, Esra,
yeni fotoğraf makinelerinizi güle güle kullanın.

ceranus' Alıntı:
Murat, 4886 numaralı mesajda çekilen fotoğrafta kırmızı renginde dağılma var.

200 metre uzaktan zoomlarsan normal Zerrin.
;D

Zoomsuz pozu bulamadım. Sanırım silmişim.

Sağol Elif ,
Elime geçsin hele.

Bu arada bu hafta sonu yapacağımız yürüyüşün ayrıntılarını ;
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=18802.0 linkinde okuyabilirsiniz arkadaşlar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR