Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15,984
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 609,553
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Evet Fatih çok eğlenmişler, çokta yorulmuşlar, üstelik su soğukmuş ama akşam yemek ve ADOG yaşgünü tüm yorgunluğu atmalarına etken olmuş :smiley:

jargondeath' Alıntı:
... Gürleyik gezisi şelalenin bu sefer formda olmasından dolayı en azından bir önceki sefere göre katılanları baya bir yormuş gibi geldi bana ama. çokda eylenmişler televizyon çekimlerindede :smiley:

Etiketler

TezzMertek' Alıntı:
Mustafa Bey ,
Gezenbilir.com Ailesine hoş geldiniz.

İzmir'den Selam ve Sevgilerle,
ceranus' Alıntı:
Mustafa , Gezenbilir Ailemize ve Trekking Bölümümüze hoşgeldin :smiley:

Teşekkürler

Birgün doğada buluşmak dileği ile...

Mustafa

EnGzel

Şansınıza küsün bugüntüm gün fakülte bölümlerinde olacağım.
Herkese iyi çalışmalar.

Günaydın arkadaşlar;
Güne güzel bir şiirle başlamak
yağmurun yağması toprak kokusu merhaba hayat
iyi günler hepinize
çalışanlara kolay gelsin:smiley:
tugay

:smiley: Günaydın :smiley:

Ben bu röterli işleri pek seviyorum yaw. Geç olsunda güç olmasın zaten kimseciklerde yok farkedilmez .

Yaklaşık geçikme süresi 2 saat 42 dakika 15 16 17 ...( 9:00 Olarak düşünülmüştür.)  :smiley:

Gezenbilir.com sitesini gezelim ve tanıyalım adlı sörfüm sırasında yeni bir bölüm keşfettim fakat milletin nereye kaybolduğuda çıktı ortaya :smiley:

:smiley: SERBEST MUHABBET - CHATTING :smiley:

jargondeath' Alıntı:
Gezenbilir.com sitesini gezelim ve tanıyalım adlı sörfüm sırasında yeni bir bölüm keşfettim fakat milletin nereye kaybolduğuda çıktı ortaya :smiley:

:smiley: SERBEST MUHABBET - CHATTING :smiley:

;D ;D

jargondeath' Alıntı:
Ulaş üstad bende gitmiyorumda board oyunu var bende ona takıldım. senin dersler nasıl geçti ?

üstadım, bilmiyorum artık, seni serbestte görmüşler deyilaaa.... ;D ;D ;D
Tek öğleden sonra vardı. Sabahtan çalıştım, öğleden sonra anlattım... Tam istediğim gibi olmadı ama yorgunum, konuyu sevmiyorum, o dersi sevmiyorum... Böyle bir durum için mükemmel bile geçti... ;D ;D ;D

Sizin de gün iyi geçmiştir umarım...

Herkese iyi akşamlar.

Öle delerde inanmayı vermek lazım. Olada bilu olmayada bilu

Mesai tamamlandığı için sevinçliyim. Eve doğru 1 saatlik bir yolculuk yapıp ulaşmayı düşünüyorum. (ben bu havayı seviryoum işte sanki treking yapıyoruz otobüs gidiyor bizde sabit duruyoruz oysaki ama anlatım önemli işte bu noktada ) röter yapabilir ondan korkuyorum. :smiley:

Sana kolay gelsin ulaş üstad bu sıralar pek yoğunsun hemde konu eğitim ve eğitmek olunca heleki bu sıcakta bayabi kocaman kolaylık lazım sana mesela :

1. Derse hazırlık için klimalı geniş manzaralı bir oda

2. Öğrenci sayısında indirim

3. Ders calışma saatinin ders anlatma saatinin 10 da 1 olması

4. Derslerin sana kitaplardan değilde eğitici tarafından anlatılması yani bu konularda branşsal eğitim alman diye düşünüyorum ( Almıssındırda zaten güncellenmesi gerekmekteki kitaplara başvuruyorsun) :smiley:

Sagolun üstadım,

1. Odam geniş, dağ manzaralı ama henüz oy hakkım olmadığı için sanırım, bana klima vermiyorlar. Ama pırpırım var, pırpırımı seviyorum ;D ;D ;D

2. 20 kişi ile ders yapıyorum. Ders zevkli geçen bir ekip, umarım notları da yüksek çıkar ;D

3. Kendi alan dersim olduğunda artık neredeyse çalışmıyorum. Sadece diğer ünileri inceleyip yeni birşey katabilir miyim diye bakıyorum. Yoksa direkt girip 3 saat aralıksız anlatıp çıkıyorum. (Bana birşey olmuyor da, çocuklar biraz mahvoluyor ;D ;D ;D )

4. Valla dediğin gibi anlatıldı tabi de, sevdiğim konular değildi, İşletim Sistemi konuları... (Branşlaşmadan önce tabi ana konu olduğundan dinledim de, branşlaşmadan sonra anlamı kalmamıştı benim için son seneye kadar ;) ) Şimdi de anlatmazdım da, bölümde benden iyi anlatacak hocalar, anlatmak istemiyorlar. İsteyenler de benden iyi anlatamıyor sanırım (Naapsam ki, iyiyim :smiley: :smiley: ) ;D ;D ;D Dersi geçen sene de anlattım ama sevmediğim için aklımda kalmıyor, bu da benim kusurum :smiley:

Neyse, çok baş ağrıtmayayım, Türkiye'nin eğitim ve eğitmen sorunları işte. Her işte, meslekte olduğu gibi bir yığın sorun... :smiley:

Dağlara çıksak da, uzaklaşsak ;D ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,127
Kaydolan Son Üyemiz
agalandarli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR