Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,705
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 527,430

Etiketler
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

slm size birşey sormak isterim şuanda arazi aracım var ama gecenlerde izmirde senin kine benzer j.5 yada han gi modeliyse işte buldum ama 6 silindirli buaraba işe yararmı yakıt nasıl olur off road için düşünüyorum par ça durumları nasıl kısacası bize gelirmi

GREZZ' Alıntı:
Selam size birşey sormak isterim şuanda arazi aracım var ama gecenlerde izmirde senin kine benzer j.5 yada han gi modeliyse işte buldum ama 6 silindirli buaraba işe yararmı yakıt nasıl olur off road için düşünüyorum par ça durumları nasıl kısacası bize gelirmi

aracın resimlerini, modelini vs. eklersen daha yardımcı cevaplar alabilirsin bence. eğer 6 silindir bir cj5'ten bahsediyosan ortalama 40 ile 80 kuruş arası bir yakıt tüketimi olur. ve arazi için gayet iyi bir araçtır. ama tabiki dediğim gibi resim falan eklersen iyi olur çünkü aracı görmeden birşey söylemek zor...

parça konusunda pek sıkıntı yaşayacağınıda sanmıyorum bu arada...

günaydın arkadaşlar

KATILMAK İSTİYENLER İÇİN
tuğsanın annesinin cenazesi MARMARA İLAHİYAT FAKÜLTESİ CAMİ İNDE , İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÜMRANİYE IHLAMIRKUYU MEZARLIĞINDA DEFNEDİLİCEKTİR.

eko' Alıntı:
günaydın arkadaşlar

KATILMAK İSTİYENLER İÇİN
tuğsanın annesinin cenazesi MARMARA İLAHİYAT FAKÜLTESİ CAMİ İNDE , İKİNDİ NAMAZINDAN SONRA ÜMRANİYE IHLAMIRKUYU MEZARLIĞINDA DEFNEDİLİCEKTİR.
Allah rahmet eylesin, sevenlerine başsağlığı diliyorum..

amanos80' Alıntı:
Kürşat, sen buraları hakikaten unutmuşsun...
Ceyhan-Seyhan... (geçiş)
;D ;D ;D

abi araplinin oralarda barajin yakininda sular azaldiginda biz eskiden yuruyerek geciyorduk bazi sig yerlerden artik yokmu ;D ;D ;D

Tempus' Alıntı:
abi araplinin oralarda barajin yakininda sular azaldiginda biz eskiden yuruyerek geciyorduk bazi sig yerlerden artik yokmu ;D ;D ;D
Anladım dediğin yeri de Kürşat, yakın zaman itibariyle bilgim yok.Olabilir tabii yazın...( Ben bahsettiğin Ali Bukan Mah. karşısında ki, eski şeftali bahçesinin sahibinin oğluyum, hatırlarsan o günleri..)

amanos80' Alıntı:
Anladım dediğin yeri de Kürşat, yakın zaman itibariyle bilgim yok.Olabilir tabii yazın...( Ben bahsettiğin Ali Bukan Mah. karşısında ki, eski şeftali bahçesinin sahibinin oğluyum, hatırlarsan o günleri..)

Hatirlarim abi, Ali Bukan yasarken kulucka makineleri vardi civ civler cikartip satarlardi. Bizim eczahane vardi osmaniyede Neslihan Eczanesi Akbank in yanindaydi,

Araplida baraj kapaklarinin tam kapali oldugu bir zamana denk gelirse o barajin hemen altindaki yerlerde nehir gecisi belki yapilabilir, ama bende uzun zamandir gitmedim cok degismiste olabilir, kirmitlida bizim av yaptigimiz nehir kiyisi kus cenneti olmus mesela:smiley:

Tempus' Alıntı:
Hatirlarim abi, Ali Bukan yasarken kulucka makineleri vardi civ civler cikartip satarlardi. Bizim eczahane vardi osmaniyede Neslihan Eczanesi Akbank in yanindaydi,

Araplida baraj kapaklarinin tam kapali oldugu bir zamana denk gelirse o barajin hemen altindaki yerlerde nehir gecisi belki yapilabilir, ama bende uzun zamandir gitmedim cok degismiste olabilir, kirmitlida bizim av yaptigimiz nehir kiyisi kus cenneti olmus mesela:smiley:
Kürşat, maalesef ovalar bitti, bize sadece dağlar kaldı (yitirmezsek onu da)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,439
Kayıtlı Üye Sayımız
172,093
Kaydolan Son Üyemiz
ata bey

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR