Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,705
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 527,420
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

Murat abi h.sonu gezileri ve parkurlar için; h.sonu ön ve arka tamponu sökmek, 1 takım ok144' leri takmak ve şnorkel. ;) yeterli olur. Hatta aracınız dizel şnorkel opsiyon olabilir. 8)
Pazar akşamıda lastikleri değiştirip, tamponları takarak şehiriçi sürüşe devam.

Etiketler

unimog-cu in mystery' Alıntı:
Murat abi h.sonu gezileri ve parkurlar için; h.sonu ön ve arka tamponu sökmek, 1 takım ok144' leri takmak ve şnorkel. ;) yeterli olur. Hatta aracınız dizel şnorkel opsiyon olabilir. 8)
Pazar akşamıda lastikleri değiştirip, tamponları takarak şehiriçi sürüşe devam.

aracınız dizel snorkel opsiyon olabilir demekle neyi kastettiniz?

teşekkürler şimdi anladım.Ama yinede snorkel in faydalası tartışılmaz..(Risk almaya değmez diye düşünüyorum)

Deep' Alıntı:
Defenderların Crawl ratio değeri L 1 de 63:1, bayağı iyi bir değer
Disco I in Crawl ratio değerini bilen var mı?

Abi 1.vites x arazilow x aynamaruti
http://www.expeditionlandrover.info/gear_ratio.htm
Görende beni landcı sanacak...

Değerli üyelerimiz,acaba bu pazar potansiyel bir off-road gezisi gündeme gelse kimler katılabilir?
Kamuoyu yoklaması yapalım.

Ben bu sefer gelemem Can Şile ye gidicem memleketi özledim hem pazar günüde goodyear wrangler yarışlarıda var yarışı seyrederim (onuda aradan çıkartim) ;D

Saygılar;

Aslında Şile de buluşsak hiç fena olmaz.Baya bir katılımda olur.Can bu sefer de biz misafir edelim sizi ;)

valla can bu kadar sık araziye cıkmayı düşünüyorsak benim lastikleri değiştirmem şart oldu desene. Ben
gelmeye çalışırım gidilecek yere göre

Hava iyi olursa, doğu batı fark etmez tam ortasındayım... bende gelmeye çalışırım..

Evet arkadaşlar off-road parkurunda buluşmaya ne dersiniz?..sonra limanda oturup çay içip laflarız..ben yarışları izlemeye gidicem:smiley:)

Hava güzel olacakmış arkadaşlar. (gerçi yağmurlu olsa daha iyi olur bence) ne tür lastik olursa olsun fark etmez 4x4 olsun yeter.

Biraz yarışları seyrederiz,
Biraz etrafta dolaşırız ,
Sonrada,Uğur abinin dediği gibi,
Limanda çay içer laflarız.

Şiir gibi oldu vallahi :eek: :eek: :D

Herkese saygılar;

Can bey eger bir organizasyon olacaksa yeni bir ba$lik altinda pazar'a kadar olayı netleştirelim
burası pek yeri olmadi hem daha fazla kişinin dikkatini çeker bence.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,439
Kayıtlı Üye Sayımız
172,092
Kaydolan Son Üyemiz
yigityigitcelik@gmai

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.