Satılık Salewa Summit 30 Sırt Çantası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan spawndruid Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,762

spawndruid

Yeni Üye
Yer
Kirklareli
Web
www.selcukaslan.net
[attachment=1]
Ürün Özellikleri
• AIRSPACE sırt sistemi. Fileli olan bu sistem sayesinde sırtınız çantaya değmez
• Anatomik sırt ağıyla %25 daha az terleme
• Sıkıştırma bantlarıyla esnek iç hacim, geniş yan cepler
• Ekstra ekipmanlar için kapak kısmında 2 cep
• Çanta içine ulaşmak için altta fermuarlı giriş ve içeride fermuarlı ayırıcı
• Daha iyi yük dağılımı için ayarlanabilir göğüs bantları
• Üst kapak tek klipsli
• Ayarlanabilir göğüs perlonu
• Omuz ve bel kısımlarında ter emici malzeme
• Kapak kısmında mat sabitleyici elastik çekme ipleri
• Yan kısımlarda geniş gizli cepler
• Yan kısımlarda sıkıştırma perlonları
• Yastıklı kemerler
• Kazma veya baton tutamağı
• Transflow matara cebi ve çıkış deliği
• Alt kısımda kolay ulaşılır dahili yağmurluk
• 1120 gram ağırlık
• 57x32x23 boyutlarında
çanta iyi durumdadır yakında çantanın şu anki halininde resimlerini koyarım
kırmızı siyah güzel ve dayanıklı bir çanta
fiyatı kargo size ait 85 tl kargo bana ait 90 tl
ihtiyacı olana tavsiye ederim fiyatıda çok yazmadım kanımca piyasada 130-150 civarı
çantayı günübirlik yürüyüşlerde zirve faaliyetlerinde hatta yaz kamplarında rahatlıkla kullanabilirsiniz
çok dayanıklı bir çanta olduğundan uzun süre kullanabileceğinizi temin ederim
ben çoğu kampıma bu çanta ile gittim içine tulum kampset giysi yiyecek dışına matla çadır koyup faaliyetlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiz
NOT: para kredi kartıma yatırılacağı için alan kişiye bir havale masrafı olmayacaktır
Kırklarelinde olanlar eldende teslim alabilirler

Salesummit

Etiketler
Ynt: Satılık Salewa Summit 30 Sırt Çantası

ürünğn fiyatı pahalı bulundu galiba fiyat teklifi olanlar lütfen yazsın çantamın rengini değiştirmek istediğimden satıyorum çantanın hiç bi sorunu yok gayet dayanıklı bi çanta aynı ayarda mavi renk bi çanta ilede takas yapabilirim ilgilenen olursa lütfen mesaj atsın

spawndruid bey(isminizi yazmamışsınız o nedenle böyle hitap ettim)
çanta duruyor mu?. çünkü epeydir ne siz birşey yazmışsınız ne de çantayı soran olmuş

Epey olmuş ilan verileli, nedir acaba son durum? Bir de sorum olacak, salewa summit serisinde aluminyum veya başka malzemeden bir çanta desteği var mı eğer yoksa çanta çabuk bükülüyor mu nasıl acaba, acemiliğimi mazur görün.

İlanın açıldığı tarih 2009, zahmet edip bir baksanız boşuna insanlar da girip bakıyor yeni bir ilan mı diye..

Yönetimdeki arkadaşlar da eski konuları, gerekirse ilan sahibinin de onayıyla, kilitleseler daha iyi olmaz mı?

waffle' Alıntı:
İlanın açıldığı tarih 2009, zahmet edip bir baksanız boşuna insanlar da girip bakıyor yeni bir ilan mı diye..

Yönetimdeki arkadaşlar da eski konuları, gerekirse ilan sahibinin de onayıyla, kilitleseler daha iyi olmaz mı?

İlan tarihinin farkındayım, " epey olmuş ilan verileli" diye başladım söze. Benim amacım başlık sahibine soru sormaktı bir salewa kullanıcısı olduğu için. Kendim bilgi almak için açtığım başlığa cevap alamadım çünkü. Moderatör arkadaşlar ilgilensin, başlık açıksa ben de yazarım!

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,476
Kayıtlı Üye Sayımız
172,128
Kaydolan Son Üyemiz
hayalperestt

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.