satilik aksesuar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan oguzhan3434 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 111
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 25,645

oguzhan3434

Zirve
aracimdaki:
midland telsiz anten tesisati dahil 150tl
el yapimi on boru tampon ceki demirli 500 tl
tmax 9500lbs vinc 500tl
tmax hijack 150tl
tavan sepeti 500tl
1adet hid power xenon 150tl
2adet hella 1000 50tl
4 adet hella 500 50tl
toplamda 2150 liraya komplesini satmak istiyorum ilgilenenler burdan yazabilir.tampon ve vinci birlikte vermek istiyorum vincsiz tampon goruntusu hos degil :smiley: tavan sepeti de projektorlerle verebilirim.telsiz ve hijack ayri satabilirim.hijack kullanilmamistir deneme amacli bir kere kullandim calisir vaziyette sikintisi yok resimde sari renk benimki kirmizi tek farki o pas kir vs yok.telsiz gayet iyi projektorler zaten yeni. tavan sepetinde kum paleti koydugumdan foto cekemedim eski resimlerden yukledim camurlu olan da biraz gozukuyor.araci satiliga cikardim daha efendi goruntusu olsun diye satiyorum.detayli fotograf yukliycem kisa zamanda

Sent from my iPhone using Tapatalk

ImageUploadedByTapatalk1404773686885508

ImageUploadedByTapatalk1404773715734806

ImageUploadedByTapatalk1404773731451428

ImageUploadedByTapatalk1404773813201619

ImageUploadedByTapatalk1404774284734898

Etiketler

Ynt: satilik aksesuar

abi sana uymaz ya yaninda jeep yazio bide kucuk gelir belki bu standart tum grand cherokeelerde olan sepetten

Ynt: Satilik Aksesuar

Selam Oğuzhan,

Sis lambaları satıldı mı?

Satılmadıysa ilgilenebilirim.

Teşekkürler :smiley:

bitane buyuk xenon 7inch piyasada 200 lira faturasi var elimde 150 ye vericem o kaldi

Ben aslında Hella'lara niyetlenmiştim.

Neyse, çok teşekkür ederim, iyi satışlar :smiley:

tavan sepetini satinca farlar kalicak o sekilde verebilirim.yoksa komik durucak :smiley:

Yo yo, anlıyorum tabii ki :smiley:

Eğer sepeti satar da Hella'lar elinizde kalırsa bir mesaj atarsanız çok sevinirim. :smiley:

hijack sende abi sepete gore hellada oncelik senin

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,491
Kayıtlı Üye Sayımız
172,153
Kaydolan Son Üyemiz
Şeyma&Ömer

Geri