Sakarya - Kırantepe

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bircanefe Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 44
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,054
Ynt: Sakarya - Kırantepe

günün yorgunluğu ve en keyifli saatleri...
dün geceden beri devam eden gezimizde yer alan serkan efe serhat leyla hakana teşekkürler.....

DSC02255

DSC02260

Etiketler

E doğal olarak ben bütün gün evdeydim.Siz yine çamurda....güzel bir gün geçirdiğiniz herhalinizden belli.Bir kaç fatoğrafta benden dünden...

Resim 003

Resim 005

Resim 007

Resim 009

Resim 010

serkan şen' Alıntı:
Amortisörün yerinden çıkması neticesinde rotil sarkmış ve sağ ön teker arabanın altına yan yatmıştı.Bircan ve Hakan'la berabaer olmamız benim şansım,onların benimle olması ise şanssızlıklarıydı. ;)Tekrar tekrar teşekkür ediyorum Bircan,Hakan ve Bizi yanlız bırakmayan Leyla Ablaya..
estagfurullah serkan...senin canın sıkılmasaydı keşke gerisinin önemi yok...maksat bir arada olmak el birliğiyle zorlukları aşmak değilmi zaten

Bu tür aksilikler can sıkıyor tabii ama sonrasına anlatacak o kadar çok mevzu bırakıyorki..şimdi bile muhabbetini yaparken bir yandan burnumu çekiyor,bir yandan ıhlamur içiyorum ve sizin gibi arkadaşlar edindiğim için mutlu oluyorum.

harika bir gezi olmuş miilet, serkan kardeşime geçmiş olsun allah beterinden saklasın. eee bu bizim doktor rahat durmaz artık hadi hayırlısı

sinan54' Alıntı:
harika bir gezi olmuş miilet, serkan kardeşime geçmiş olsun allah beterinden saklasın. eee bu bizim doktor rahat durmaz artık hadi hayırlısı

Sağol Abi; sizin gezi nasıldı..Sabah beni işe Murat Balcı bıraktı lafladık..Senden de foto bekliyoruz..

hele bir fotoları toparlayım bir topic açacaz ama gezinin neresi olduğu karışık hadi hayırlısı

Merhaba,

cok guzel bir parkurmus.foto kareleride oyle:smiley: yalniz arka planda 2 adet binek arac karelere takilivermis...
Paylasim icin tesekkurler

Tge.[attachment=1]

ABCD0004

tge' Alıntı:
Merhaba,

cok guzel bir parkurmus.foto kareleride oyle:smiley: yalniz arka planda 2 adet binek arac karelere takilivermis...
Paylasim icin tesekkurler

Tge.[attachment=1]
evet binek araçlarda vardı orası eglenmek için güzel bir mekan..en bastada söylemiştim soft ofroad diye...ister çamurda oynayabilir isterseniz 100 mt ötede arabanızı ve yeteneklerinizi sınayabilirsiniz...bu arada da bineklerde keyifle izlerler sizi

süperrrr walla , insallah musait bir ara bende cocuklari toparlar oralara kesif amacli bir gezinti yapma gayreti icinde olucam

saygilarimla

Tge

Bircan,
Tepedeki küçük göletlerin içlerinin kırık cam parçaları dolu olduğu,girilmemesinin daha uygun olacağı konusunda Şemsi Abi tarafından uyarı geldi.Dikkatli olun,lastiklerinizden olmayın dedi..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.