Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ates Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11,452
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 304,040

Etiketler
Ynt: Sabahçı Kahvesi... Jeep'çilerin Mola Yeri...

ilkakdeniz' Alıntı:
la bunu o özelden mi çaktı sana ;D
sende hemen boncuk buldun ya deşfre et ;D

ben virüs müyüm özeli buraya yazayım. aleni yazdı adam, herkes de okudu ;D bu sefer gerçekten gidiyom. Ufuk Abi iyi geceler. Tekerin yere düz bassın inşallah.

Diğerileri size de iyi geceler arkamdan atıp tutmayın, özellikle sen alpi... valla yengeye gidecek isimsiz bir mektuba bakar herşey. döner gelirsin İmir'den, dalyana varmadan ;D

öperim

alpaslanepli' Alıntı:
Bence sadece bağlanmıyon hatta orada kalıyon gibime geliyor. Bana bak ben geleceğim zaman durum değişmezse haber ver teğet geçeyim orayı ;D Çanakkale'de rakı balık var kayıkçıyla paylaşcaz. ;D

niye yatcan mı bende ;D
evi ilaçlatıyom gel gel ;D

dakaltan' Alıntı:
ben virüs müyüm özeli buraya yazayım. aleni yazdı adam, herkes de okudu ;D bu sefer gerçekten gidiyom. Ufuk Abi iyi geceler. Tekerin yere düz bassın inşallah.

Diğerileri size de iyi geceler arkamdan atıp tutmayın, özellikle sen alpi... valla yengeye gidecek isimsiz bir mektuba bakar herşey. döner gelirsin İmir'den, dalyana varmadan ;D

öperim

arkandan atmayacaksam ne işim var burda ;D
ne o öyle öpmek falan noluyo yaaa ;D

dakaltan' Alıntı:

öperim

Ben senmiyim bea... Daha yol Hatay'da biter benim.. Sen önce bir cesaret etde burnunun dibindeki Edirne'ye gelebil... ;D

alpaslanepli' Alıntı:
Bence sadece bağlanmıyon hatta orada kalıyon gibime geliyor. Bana bak ben geleceğim zaman durum değişmezse haber ver teğet geçeyim orayı ;D Çanakkale'de rakı balık var kayıkçıyla paylaşcaz. ;D
la oğlum ne bu milletin çekisi senden heryere gidicem kelıcam diyon rahat bırak az insanları bursa danda gittiğine emin olmak içn o gün peşinizden baya geldim feribota kadar hem karşılarım hem yolcu ederim ;D

ilkakdeniz' Alıntı:
niye yatcan mı bende ;D
evi ilaçlatıyom gel gel ;D
dakaltan' Alıntı:
bu mikrop bağışıklık kazanmış. bişey olmaz ona ;D
ilkakdeniz' Alıntı:
zati nükleer savaş falan çıksa alpi kurtarcak paçayı ;D

Ben kimsede kalmam aRRRRRRkadaşlaRR. Merak etmeyin. Tırsmayın. Sadece ziyaret yedirin içirin yemeğe para verdirtmeyin yeter ;D Çadırım var benim. Maceraya gidiyorum ben. Ne işim var dört duvarda...

ayhanbursa' Alıntı:
la oğlum ne bu milletin çekisi senden heryere gidicem kelıcam diyon rahat bırak az insanları bursa danda gittiğine emin olmak içn o gün peşinizden baya geldim feribota kadar hem karşılarım hem yolcu ederim ;D

Sen arada bıdı bıdı yapma bee. Azıcık delikanlı ol birazda şu içinin geçmişliğinden kurtul. Sana teklif ediyorum tekrar. Gel benle Edirne ve Çanakkale programına oradan ben Ayvalığa geçecektim senin için Bursa'ya döner bırakırım seni.. İçi geçik sakil insan.. Azıcık silkelen silkelen rahmetli dedem bile mezarında daha aktif bea...

alpaslanepli' Alıntı:
Sen arada bıdı bıdı yapma bee. Azıcık delikanlı ol birazda şu içinin geçmişliğinden kurtul. Sana teklif ediyorum tekrar. Gel benle Edirne ve Çanakkale programına oradan ben Ayvalığa geçecektim senin için Bursa'ya döner bırakırım seni.. İçi geçik sakil insan.. Azıcık silkelen silkelen rahmetli dedem bile mezarında daha aktif bea...

nedendir bilmem bana pek güven telkin etmedi
o nedenle ben gidp iskenderi yiyene kadar getirme la onu bura ;D

alpaslanepli' Alıntı:
.8 dairemin yanına bir 8 daire temeli daha atma projem var.çok yoğunum çok zaten gelcek bile olsam sana bakayım bile demem sonra küsüyon kızıyon çocuk gibi ;D

ayhanbursa' Alıntı:
.8 dairemin yanına bir 8 daire temeli daha atma projem var.çok yoğunum çok zaten gelcek bile olsam sana bakayım bile demem sonra küsüyon kızıyon çocuk gibi ;D

aman gelmezsen gelme beee... Ben senin için diyorum adi.. Benim program belli. Değişmezde. Sana değişiklik olsun dedim. Birde İbraaamı yere seremem tek başıma. Kayıkçıda gelmezse kimle devirecem ben bunu ;D

ilkakdeniz' Alıntı:
nedendir bilmem bana pek güven telkin etmedi
o nedenle ben gidp iskenderi yiyene kadar getirme la onu bura ;D
hadi bana güvenemedin 107 kiloluk cüssenede mi güvenemiyorsun arkadaşım deli deyincede kızıyorr ;D ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR