Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moonwalker_arc Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,054
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 151,016
Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

fatihsalt' Alıntı:
benim arabaya da koltuk lazım aslında Batum da falan bulamaz mıyız ben oraya gitmeyi düşünüyorum....

Valla ben daha önce hiç gitmedim gidenlerin dediğine göre Tifliste çok rahat istediğimizi bulabilirmişiz.Şu an bizim gitme planı yalan oldu gibi gideceğimiz araç şirket aracı olduğundan imza sirküsünün noter onaylı Gürcüce çevirisi gerekiyormuş onu da bugün alma şansım yok yani bir başka haftasonuna kaldı bizim iş.

Etiketler
Ynt: Project Gülazer: 38" TSL, D60, D44 Diferansiyel, Doubler, Beadlock ve Fazlası

bende gideyim dedim bizde herşey baba üstüne olduğu için onada vekalet gerekiyomuş babamda sonra bakkarız dedi bende hafta içi ayarlaya bilirsem bi turla falan gidip önce keşif yapacam sonra arabayı götürüp bişeler yapacam sanırım :D

batumda istediğiniz parçayı bulabilirsiniz, özellikle mercedes bakımından tam bir parça mezarlığı. Hem de gayet ucuz.Özellikle mekanik konusunda probleminiz varsa götürün derim, deponuz da boş olsun dönüşte benzin alırsınız :D

acaNn' Alıntı:
batumda istediğiniz parçayı bulabilirsiniz, özellikle mercedes bakımından tam bir parça mezarlığı. Hem de gayet ucuz.Özellikle mekanik konusunda probleminiz varsa götürün derim, deponuz da boş olsun dönüşte benzin alırsınız :D

toyota parçası anlamında durum nedir?

ailede toyota kullanan olmadığı için bilemiyorum, ama bidahaki gidişleri için ferozama porya kilidi bakmalarını söyledim, o bulunursa toyota hayli hayli bulunur

moonwalker_arc' Alıntı:
Çinden sipariş ettiğim düğmelerin çoğu geldi 2 tane daha düğme var gelecek onlarda bu hafta elimde olur sanırım.Tabii birde ön arka için kameralar var.
Hayırlı olsun çin den gelen düğmeler
Kaç günde geldi adet maliyeti ne kadar görüntüye göre üstleri kapaklı

Tiflis ve Kutaisi'de parça bulma şansı oldukça fazla diye duyumum var, sanırım ben 1 ay içerisinde gideceğim oralara, an azından kendi gözlemlerimi yazarım sizlere...

DEMİRAL' Alıntı:
Hayırlı olsun çin den gelen düğmeler
Kaç günde geldi adet maliyeti ne kadar görüntüye göre üstleri kapaklı

Teşekkür ederim.Evet şeffaf kırmızı kapakları var, switchin ucunda kırmızı ledi var açık konumdayken yanıyor.Fiyatı 6,99 Dolar ürünün linkini vermiştim zaten

http://www.dealextreme.com/p/flip-cover-nitrous-arming-switch-with-red-led-indicator-vehicle-diy-21974

Burdaki muadilleri 50 lira civarı...

Daha öncede belirttiğim gibi bu siteden yapacağınız alışverişlerin hiçbirinde kargo ücreti vermiyorsunuz.Yani 1 dolarlık telefon kılıfı alın, sadece 1 dolar ödeyerek kapınıza kadar geliyor :smiley:)

jant işini halledebildinizmi?

AL1820' Alıntı:
jant işini halledebildinizmi?

Bu aralar sanayiye gidemiyorum, jant işine bakamadık daha.

Olmazsa jantların göbek deliğini tornada genişletip, porya ile jant arasına ikisini merkezleyecek yarım santim kalınlığında veya mümkünse daha ince bir tarafı dişi poryaya merkezleyecek diğer tarafı erkek jantı merkezleyecek şekilde faturalı bir bilezik yaptırarak jantı poryaya merkezleyebilirsek bijon deliklerindeki kaçıklığın bir önemi kalmayacaktır.

Bakalım bir şekilkde çözeceğiz ancak şu an jantları lastikleri söküp istanbula gönderebilmek gibi bir şansım yok.

Uğur bey sabrınızı ve cesaretinizi imrenerek saygıyla takip ediyorum :smiley:

uğurİNAN' Alıntı:
Uğur bey sabrınızı ve cesaretinizi imrenerek saygıyla takip ediyorum :smiley:

Valla bu aralar sabrıma bende hayret etmeye başladım, çok sıkıldım çok bunaldım ama sonuç değişmiyor, yapacak birşey yok :-\ [SIZE=78%] [/SIZE]

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.